28.07.2017

ЧЕТВЕРТІ В УКРАЇНІ

футбол22-23 липня в Одесі пройшов Перший офіційний жіночий чемпіонат України з пляжного футболу. У змаганнях взяло участь 12 команд, серед яких були й професійні команди жіночого класичного футболу, а також команда Кам’янець-Подільського району «Квітка на камені» (тренери Олександр Дорож та Дмитро Декалов).

Наші футболістки повернулися додому з вагомим здобутком та Кубком «За волю до перемоги».

У першому матчі наші обіграли ЖФК «Чорноморець» – 4:0 ( голи забивали Ольга Арсенюк, Мирослава Випасняк, Яна Римарович, Ірина Якимчук), а потім зіграли в нічию з другою командою жіночої Вищої ліги «Пантери-2» Умань – 3:3 (Тетяна Арсенюк, Ольга Арсенюк, Ірина Якимчук), а по пенальті – 0:1. Проте «Пантери-2» поступилися одеситкам – 1:4. Тож, наші з 1-го місця вийшли з групи до чвертьфіналу, де перемогли другу команду чемпіонок України з класичного футболу, харківський «Житлобуд-2» – 2:1 (Ольга Арсенюк, Наталя Іванова).

Півфінальний матч із першою командою уманських «Пантер» видався складним та драматичним. Перед завершальним 3-таймом наші програвали з рахунком 2:4 (Ірина Якимчук, Ольга Арсенюк), але зібралися й зрівняли рахунок (Ірина Якимчук, Мирослава Випасняк) – 4:4.

Долю матчу вирішила серія 11-метрових, яку краще пробили «Пантери». Цей матч після закінчення турніру було визнано найкращим на турнірі. Уже через 40 хвилин кам’янчанки, послаблені фізично, а також численними травмами грали матч за 3-тє місце проти «Мрії» з Ананьїва Одеської області. Тут наші лише одним м’ячем поступилися суперницям – 5:6 (Ольга Арсенюк – 3, Ірина Якимчук, Мирослава Випасняк).

Тож, у підсумку – 4-те місце «Квітки на камені» в першому жіночому чемпіонаті України з пляжного футболу. Також команда була нагороджена кубком «За волю до перемоги». Цікаво, що «Квітка» мала відчутну підтримку своїх вболівальників, значна частина яких приїхала до Одеси «своїм ходом».

Склад команди: Тетяна Арсенюк, Ольга Арсенюк, Ольга Антонюк, Мирослава Випасняк, Кристіна Стасюк, Яна Римарович, Ірина Якимчук, Наталя Іванова, Катерина Кучеркова. Тренери – Олександр Дорож та Дмитро Декалов.