05.05.2017

ЧЕТВЕРО ВИХОДЯТЬ У ПІВФІНАЛ

Футбол район28-29 квітня в Кубку району ім.Анатолія Крупицького пройшли матчі 1/4 фіналу. На стадіоні ПДАТУ грали «Олімпік» Подільський цемент – «Дністер» Стара Ушиця.

Цементники ще в 1-таймі зуміли двічі відзначитися. Близько 15-хвилини Дмитро Рудик прокинув м’яч Владу Рудику, той прийняв м’яч грудьми і метрів з 16-ти послав його у ворота суперника. Хвилин за 10 гравці «Олімпіка» подали пас врозріз на лівий фланг, там Дмитро Рудик обвів захисника й завдав удару в дальню праву «дев’ятку» воріт «Дністра». На 75-хвилині гравець «Дністра» Ілля Сабаш проривався до воріт цементників, але в останніх надійно зіграв воротар Андрій Калашніков.

Наступного дня на цьому ж стадіоні грали «Атланта» Гаврилівці та «Факел» Кадиївці. Факелята краще розпочали. Подавши на 10-хвилині кутовий, вони з другої спроби закинули м’яч на дальній кут воротарської, де Євген Аброськін обіграв воротаря й з-під гострого кута відправив м’яч у ворота. Але атлантівці швидко відігралися. Олександр Пастух перехопив у чужій штрафній неохайний пас захисників, обіграв суперника і вразив правий нижній кут воріт - 1:1. На 49-хвилині він же влучив у штангу воріт «Факела». Але на 63-хвилині пішла швидка атака «Атланти», з метрів 18-20 сильно пробив Василь Данч, воротар «Факела» Вадим Гончар відбив м’яч, але Сергій Нечай добив його у ворота. Через 6 хвилин Данч низовим ударом із пенальті у правий кут воріт встановив остаточний результат матчу – 3:1 на користь «Атланти».

У Кульчіївцях місцевий «Олімп» приймав «Астру» Велика Слобідка. За 15 хвилин до кінця гри «Астра» відкрила рахунок. Роман Гуменюк відібрав м’яч у суперника на правому фланзі, віддав на Олександра Наглюка, який ударом у дальню «дев’ятку», відкрив рахунок. Але «Олімп» заграв активніше й на останніх секундах подачу справа Сергія Матковського на дальній штанзі прийняв і замкнув Сергій Бевзюк - 1:1. У серії післяматчевих пенальті обидві команди забили по 4 м’ячі. Але після промаху олімпівця, Олег Барицький забив вирішальний м’яч - 5:4 і вивів свою команду до півфіналу.

Слобідко-рихтівська «Октава» вдома грала з «Колосом» зі Слобідки-Кульчиєвецької. Октавники відкрили рахунок. Сергій Переверзєв забив з подачі Романа Скочеляса. Згодом після прострілу Вадима Глуховатого захисники зрізали м’яч у свої ворота. Тож, перемога «Октави» - 2:0, і вона також проходить до півфіналу.