30.10.2015

ЧЕМПІОНСЬКІ МЕДАЛІ ДОПОВНИЛИ КУБКОМ

20 жовтня в Хмельницькому пройшов чемпіонат України з боротьби кураш серед юніорів та юніорок (до 18 років), а також розіграш Кубку України з цього виду спорту серед дорослих. Кам’янець-Подільський у цих змаганнях був представлений борцями ДЮСШ-2 та К-ПНУ, що плекають свою спортивну майстерність у Кураш тренерів Василя Мазура, Михайла Гуски, Тетяни Полінської та Оксани Коберник.

Найкращі результати серед кам’янчан показали Костянтин Федорів у ваговій категорії 55 кг та Наталя Крамар у в/к 70 кг, які вибороли звання чемпіонів України. Друге місце в активі вихованців ДЮСШ-2 – Аліни Власової (в/к 63 кг), Сергія Сьомика (в/к 66 кг) та Олега Яцюка (в/к 81 кг). Третє місце вибороли Олег Лутанюк (в/к 73 кг), Дмитро Каланджій (в/к +81 кг) та Ерік Слободян (в/к 66 кг).

На поважному рахунку були кам’янчани і в розіграші Кубку України. Тут двоє студентів К-ПНУ – Олександр Дзекан у в/к 60 кг та Денис Лемешов у в/к 81кг - посіли третє місце. Роман Годунок у в/к 73 кг та Ярослав Марчук у в/к 81 кг вибороли срібні нагороди. Та найбільший успіх випав на долю ще двох наших студентів – Ігора Галаса (в/к 90 кг) та Олега Лутанюка (в/к 100 кг), які вибороли звання володарів Кубку України-2015.