21.07.2017

ЧЕМПІОН ВТРАЧАЄ ОЧКИ

На минулі вихідні було заплановано 3 матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранів 40+. Гру кам’янецької «Фортеці» в Шепетівці проти тамтешнього «Темпу» було перенесено. Згодом перенесли й матч між старокостянтинівським та красилівськими «Случами».

Натомість відбулася гра, в якій волочиський «Агробізнес» приймав чемпіона – хмельницький «Зорепад». Гості грали без 4-ох своїх гравців і господарі поля скористалися з цього вже на початку гри, відкривши рахунок. До перерви аграрії подвоїли свою перевагу – 2:0.

Але хмельничани вельми агресивно розпочали 2-тайм. Вони мали можливості забити м’яч, проте транжирили їх. Натомість аграрії в середині 2-тайму провели швидку контратаку і Сендель забив третій гол у ворота «Зорепада». Четвертий забитий м’яч команди Волочиська встановив остаточний рахунок – 4:0, перемога «Агробізнеса».

22-23 липня кам’янецька «Фортеця» повинна приймати вдома старокостянтинівський «Случ». Також мають зіграти «Случ», Красилів – «Агробізнес», Волочиськ та «Проскурів» – «Темп», Шепетівка.