29.09.2017

ЧЕМПІОН СИЛЬНІШИЙ

Минулими вихідними було зіграно 2 матчі першості області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька команда «Фортеця» грала на виїзді проти чемпіона – хмельницького «Зорепаду». У 1-таймі хмельничани зуміли двічі відзначитися – 2:0. Але близько 65-хвилини Вадим Гресько завершив свій прохід влучним ударом, а на 70-ій Василь Смоляр замкнув простріл Греська – 2:2. Але все ж, останнє слово залишилося за чинними чемпіонами, які забили 2 м’ячі й здобули перемогу 4:2.

Матч Старокостянтинова проти «Проскурова» перенесено.

Найближчими вихідними повинні зіграти «Фортеця» – «Случ» Кр., «Проскурів» – «Зорепад» та «Темп» – «Агробізнес».

Чемпіонат України (ветерани)

Минулого тижня у Волочиську пройшла фінальна частина чемпіонату України (ЧУ) з футболу серед ветеранів 40+.

У першому півфіналі команда Волочиська «Агробізнес», за яку грали Сирота, Володимир Єзерський, Едуард Цехмейструк, Сергій Нагорняк, Володимир Сендель, Гвіанідзе, Микола Голуб, Ращик та інші, переконливо переграла криворізький «Гірник» 4:0. По двічі відзначилися Цихмейструк та Нагорняк. У другому півфіналі чернівецька «Буковина» переграла чернігівський «Хімік» – 2:0.

У матчі за 3-тє місце «Гірник» виграв у «Хіміка» 2:0, а у фінальному матчі «Агробізнес» переміг «Буковину» – 2:0.