17.06.2016

ЧАС ПРАВИЛЬНИХ ВИСНОВКІВ

МотоболУ неділю, 12 червня, в Кам’янці стартував новий мотобольний сезон. У першому своєму матчі МК Поділля» (Кам’янець) приймав «Восход» (Вознесенськ). Гості до цієї гри встигли зіграти 3 матчі, в яких отримали 2 перемоги. Близько тисячі глядачів заповнили трибуни стадіону. Єдиним спонсором з політсил виступила Аграрна партія (голова районного осередку Ігор Гай).

Перші хвилини матчу дещо обнадіяли вболівальників. Хоча гості атакували більше, але кам’янчани огризалися контрвипадами. На 3-хвилині Денис Кшемінський проривався до чужих воріт, але його удар прийшовся вище перекладини. На 11-хвилині «Восход» відкрив рахунок, а протягом 2-ої чверті вознесенці довели свою перевагу до 0:4. У 3-ій чверті вони забили ще 3 м’ячі. На що наші відповіли проходом Дениса Кшемінського: удар, м’яч влучив у штангу і влетів у ворота – 1:7. Зажевріла надія, що наші розвинуть свої атаки. Але гості ще в цій чверті забили 4 голи, а протягом останньої чверті вони довели свою перевагу до 1:15.

Після гри наші були відверто розчаровані. Звичайно, неозброєним оком було видно, що молодь грає проти цілком дорослих, досвідчених мотоболістів. Крім того, люди, які непогано розуміються на техніці, говорили, що за одним лише ревінням моторів можна досить легко визначити, що наші грають на не найкращих мотоциклах. Якщо ще 2 мотоцикли в МК «Поділля» більш-менш підходящого віку, то решта дісталася до нашого часу із набагато старішої давнини і для гри проти «Малонів» та «Хонд» суперників мало підходить.

Утім у клубі заявили, що хочуть принести свої вибачення перед вболівальниками за провалений матч. Крім того, команда проводить роботу над помилками і зробить відповідні висновки, щоб подібне більше не повторилося.