25.08.2017

«БРОНЗОВІ» ПІДТВЕРДИЛИ СВІЙ РІВЕНЬ

Мотобол20 серпня було зіграно два матчі чемпіонату України з мотоболу. Кам’янецьке «Поділля-Мотор» матчем проти бронзового призера минулорічного чемпіонату – «Дружби» с.Мачухи, Полтавської області, розпочало 2-коло першості-2017.

Молоді кам’янчани першими створили небезпечний момент у матчі. На 3-хвилині Денис Кшемінський пройшов по центру і з метрів 15-ти пробив у правий від себе кут воріт – м’яч влучив у штангу. Через 4 хвилини гості відповіли сильним ударом під перекладину наших воріт, проте воротар кам’янчан Вадим Грушковський відбив цей м’яч. Але на 11-хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота «Поділля». Гравець гостей Алан Мироненко розвів воротаря і м’яч у різні кути – 0:1. «Дружба» повела.

У 2-періоді гості провели атаку на 20-хвилині, яку завершили ударом у штангу наших воріт. Та вже через 5 хвилин атаку «Дружби» верховим ударом завершував колишній гравець «Поділля» Віталій П’янов. Наш воротар Вадим Грушковський відбив м’яч, але той перелетів через воротаря і влетів у ворота – 0:2. Наші відповіли небезпечним ударом по воротах, але в гостей надійно зіграв їхній воротар Анатолій Ткаченко. За дві хвилини до закінчення 2-періоду «Дружба» провела атаку правим флангом, Іван Таран, вийшовши до воріт кам’янчан, ударом у ближній верхній правий кут воріт доводить перевагу гостей до 0:3.

У 3-періоді наші намагалися скоротити відставання в рахунку. Зокрема, на 32 хвилині Денис Кшемінський ударом з лінії штрафної площі сильно бив під перекладину воріт «Дружби», але знову воротар гостей Ткаченко ліквідував небезпеку. Та все ж, на 36-хвилині гості провели атаку по центру, П’янов завдав удару з метрів 20-25, м’яч влучив у голову нашого гравця, змінив напрямок польоту і влетів у правий кут воріт «Поділля-Мотору».

В останньому періоді в наших міг забити Владислав Мудрик, але його удар взяв воротар гостей. Також за 2 хвилини до завершення гри наші небезпечно били по чужих воротах. М’яч зрикошетив, але воротар «Дружби» все ж спіймав смугастого. Гості двічі влучили в штангу наших воріт та одного разу в перекладину.

Тож, рахунок не змінився – перемога «Дружби» 0:4. У цей же день «Колос» Нові Санжари, Полтавська область, поступився вдома «Ниві» Вишняки, Полтавська область – 2:7. Свій наступний матч «Поділля-Мотор» проведе 27 серпня вдома проти «Колосу». Початок матчу о 17:00.