«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Красилів - 2:2
«Фортеця»:
Гаращук, Барицький В., Марцинковський, Полторацький, Грушкевич, Зубик, Муляр, Морозов, Махмуд (46.Тимчук, 82.Стасюк В.), Сосніцький (46.Гладиш), Заковоротний (65.Тимощук). Тренер Іван Стасюк.
Голи: 24.Муляр, 78.Барицький В. – 15 та 76 Олексюк.

Футбол областьЧерез перенесення матчів чемпіона, волочиського «Агробізнесу», красилівська команда вийшла на 2-ге місце, а наша «Фортеця» - на 3-тє. Тож це протистояння можна вважати поєдинком колективів, що боряться за лідерські позиції у чемпіонаті. Крім того, гостей міг надихнути на більшу самовіддачу той факт, що на гру завітав їхній земляк, колишній гравець київського «Динамо», колишній тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець.

Розпочали гості вельми агресивно й на 9-хвилині після помилки нашого півзахисника гравець «Случа» Артем Федорко вийшов один на один із нашим воротарем, але Ярослав Гаращук відбив небезпечний удар суперника. На 13-хвилині гості виконали небезпечний штрафний із 25-30 м, м’яч, задівши когось із наших, вийшов на кутовий. Але на 15-хвилині затяжна атака гостей призвела до взяття воріт «Фортеці». Після навісу справа й удару головою м’яч влучив у перекладину, відскочив на лівий на фланг, гості повернули його у штрафну площу, і Сергій Олексюк вразив правий кут воріт – 0:1.

«Фортеця» пішла вперед і на 19-хвилині після кутового зліва на ближньому куті воротарської Мохамед Махмуд бив головою, але вище воріт. Через 2 хвилини двоє гравців «Случа» виходили на 2-ох гравців «Фортеці, але удар Олексюка знову взяв наш воротар Ярослав Гаращук.

Натомість «Фортеця» відповіла небезпечним стандартом і після подачі кутового Олегом Зубиком, Володимир Муляр із лінії воротарської головою відправляє м’яч у ворота Красилова – 1:1. На 38-хвилині наші провели довгу затяжну атаку, в якій завдали декілька ударів, але вони влучали то у воротаря, то в захисників.

У 2-таймі на 49-хвилині Руслан Марцинковський завдав сильного удару зі штрафного з метрів 25-30, воротар гостей Ігор Кучинський відбив м’яч, Олександр Заковоротний його добивав, але м’яч пролетів вище воріт. «Случ» відповів низовим ударом, але знову надійно зіграв воротар «Фортеці» Ярослав Гаращук. На 66-хвилині після подачі кутового справа наші влучили в перекладину чужих воріт, а гості за 6 хвилин ударом з-за меж штрафної потрясли штангу наших воріт.

На 76-хвилині гості віддали м’яч на правий кут штрафної, де Сергій Олексюк ударом у дальній верхній, правий від себе кут воріт, вивів Красилів вперед – 1:2. Наші кидаються в атаку й уже через 2 хвилини зрівнюють рахунок. Вадим Барицький після навісу справа Олександра Гладиша ударом головою відправляє м’яч у лівий від себе нижній кут воріт «Случа». Знову нічия – 2:2.

На 80-хвилині навіс у штрафну гостей Олега Зубика перетворився на удар під перекладину, але воротар «Случа» Кучинський перевів м’яч на кутовий. На 90+1 хвилині після небезпечного удару Олега Зубика м’яч пролетів вище воріт.

Тож результативна нічия - 2:2, яка зберігає невизначеність у верхній частині турнірної таблиці. Наступний матч «Фортеця» зіграє 9 липня на виїзді проти ФК «Дунаївці».