17.11.2017

БОЙОВА ДВАНАДЦЯТКА. ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Боротьба8 листопада в Хмельницькому відбулась спартакіада області з вільної боротьби серед юнаків 2001-2003 р. н. У змаганнях взяли участь команди Хмельницького, Нової Ушиці, с.Віньківці, та Кам’янця-Подільського.

Команду ДЮСШ-2 представляли 12 борців, які посіли такі місця: чемпіонами стали Владислав Шупарський, Данило Ілаш, Микола Кавуля та Давид Костинюк. Другі місця вибороли Андрій Побережнюк, Назар Жмурко та Данило Костинюк. Треті місця посіли Микола Хращевський та Іван Оленюк. У командному заліку кам’янчани посіли 2-ге місце. Підготували команду тренери ДЮСШ-2 Дмитро Пасенко, Володимир Костинюк та Валентин Негода.

11 листопада пройшов міжобласний юнацький турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті тренера-викладача О.Гринчука. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів.

Вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ-2 посіли такі місця: 1-ше місце – Давид Кіреєв (в/к 46 кг) та Станіслав Сулятицький (в/к 76 кг); 2-ге місце – Дем’ян Костинюк (в/к 32 кг) та Давид Костинюк (в/к 69 кг); 3-тє місце – Назар Валерський (в/к 29 кг) та Данило Костинюк (в/к 69 кг). Гідно боролися Ілля Бойко, Михайло Федорак, Ілля Семенишин, Іван Матковський та Олександр Шерстобітов.

Юних спортсменів підготував тренер ДЮСШ-2 Володимир Костинюк.