25.12.2015

БОРОТЬБА ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ

20 грудня Кам’янець приймав 3-ій ігровий день першості області з міні-футболу (футзалу), протягом якого команди Південної групи «С» зіграли матчі 5-6 турів.

Ігрова програма дня розпочалася поєдинком двох кам’янецьких команд, які представляють, відповідно, наші місто та район – «Фортеці-КПНУ» та «Фортуни». Попри всі обставини, 1-тайм пройшов у досить рівній боротьбі, коли фортечники намагалися дещо більше тримати м’яч. Проте небезпечних моментів практично не було. Лише наприкінці тайму фортунівцю Вадиму Греську вдався прохід по центру, вихід до воріт й удар у дальній правий кут воріт – 1:0. «Фортеця» відігралася на 22-ій хвилині, коли Руслан Марцинковський пройшов лівим флангом і сильно вдарив у дальній правий кут воріт – 1:1. Через 4 хвилини Олександр Заяць ударом зі штрафного, метрів з 11-13, вразив праву «дев’ятку» воріт «Фортуни». Ще через дві хвилини він, але вже зі гри, довів перевагу «Фортеці-КПНУ» до 3:1. Далі фортечними зусиллями Алішера Якубова, Ростислава Морозова та Владислава Полторацького довели свою перевагу в рахунку до 6:1.

Після цього на поле вийшли команди «Газовик» (Дунаївці) та «МіДіАн» (Бережанка). Фактично це був матч за 3-тє місце. На початку 1-тайму «МіДіАн» відкрив рахунок, але на початку 2-го дунаївчани його зрівняли. Та бережанці відповіли трьома забитими м’ячами – 4:1. Газовики почали грати з 5-им польовим гравцем. Забили гол, але потім двічі пропустили в порожні ворота удари через все поле, причому перший раз від воротаря «МіДіАна». Остаточний рахунок в матчі 6:3 - на користь «МіДіАна».

Наступний матч, яким відкривалося 2-коло чемпіонату – це друга сутичка лідерів нашої групи – «Фортеці-КПНУ» та «Дунаївців». У першій перемогли наші – 2:0, тож, зрозуміло, що дунаївчани поставили за мету взяти реванш. Спочатку фортечники Руслан Марцинковський та двічі Володимир Муляр завдали декілька дальніх ударів, коли м’яч пролітав біля воріт суперника. Дунаївчани відповіли небезпечним виходом до воріт «Фортеці», але наш воротар Сергій Чернобай виручив команду, як і після небезпечного кутового суперника. Потім знову небезпечно бив по воротах «Дунаївців» Муляр. Але в першому випадку м’яч пролетів трохи вище воріт, а в другому він небезпечно зрикошетив від Алішера Якубова трохи правіше воріт.

Тільки розпочалася друга двадцятихвилинка, як «Дунаївці» отримали право на штрафний з 9-10 метрів, лівіше центру поля. Назар Наталюк вдарив сильно низом, і м’яч влетів у ближній кут воріт «Фортеці». Наші кинулися відігруватися. Воротар Чернобай заграв як 5-ий польовий. За хвилину після сильного удару Марцинковського небезпечно підставляв голову Олег Зубик, але м’яч пролетів лівіше воріт.

У наступній атаці нашої команди, дунаївчани перехопили м’яч, зліва вийшли до воріт, і Дмитро Калинюк забив – 0:2. «Фортеця» повернула воротаря до воріт і намагалася в атаках виводити своїх гравців на ударні позиції, але без великого успіху. Запам’ятався хіба що небезпечний удар Муляра.

Наприкінці матчу, коли наш воротар знову заграв 5-им польовим, дунаївчани перехопили м’яч, і Іван Мужило, вийшовши до воріт, встановив остаточний результат - 0:3 на користь «Дунаївців».

В останньому матчі дня наша «Фортуна» була близька до нічиєї із «МіДіАном», якому поступилася в 1-колі – 9:5. На 3-ій хвилині Гресько відкрив рахунок, але в кінці тайму бережанці його зрівняли. У середині 2-тайму нашим ставало все важче витримувати фізично, а молода команда суперника взялася це використовувати. На 31-ій хвилині «МіДіАн» вийшов вперед, але за дві хвилини Сергій Гаджула зрівняв рахунок – 2:2. На третій гол суперника наші відповіли м’ячем з пенальті Артура Савченка – 3:3. Але за дві хвилини до кінця матчу «МіДіАн» вирвав перемогу 3:4, оригінально забивши гол п’ятою в наші ворота.

Отож, у турнірній таблиці зараз двовладдя «Дунаївців» та «Фортеці-КПНУ». Продовження чемпіонату – в середині січня.