02.12.2016

БОРОТЬБА ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ. ВОЛЕЙБОЛ

Волейбол місто24 листопада двома матчами 3-туру фінішував 3-етап чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд. У поєдинку «Аматорів» з «Індустрією» лідери цього етапу, «Аматори» досить легко виграли 1-партію 25:9, але в наступній «Індустрія» видала напружену важку боротьбу, коли в кінці партії рахунок був 21:20, 24:22. Та все ж, «Аматори» виявилися сильнішими – 25:23. У 3-ій партії аматори перемогли 25:14, що забезпечило їм перемогу в матчі - 3:0.

Протистояння двох аграрних колективів стало справжнім трилером. У 1-ій партії досить легко перемогли лідери чемпіонату – команда ПДАТУ – 25:16. У 2-й партії команди йшли очко в очко - 4:3, 5:5, 8:8, 13:13, 18:15, 18:18, 20:20. Але у вирішальний момент університет все ж зумів перемогти – 25:22.

У 3-ій партії коледж повів і виграв цю партію – 25:22. У 4-ій партії ПДАТУ вела в рахунку 9:0, але розгубила свою перевагу – 11:8, 17:17, 19:19 і в напруженій боротьбі програла цю партію - 22:25. В останній партії повів у рахунку коледж - 1:5, 4:6, але університет зрівняв рахунок - 7:7 і вийшов вперед - 8:7. Помінявшись полями, коледж пішов у наступ - 8:12, 10:14 і переміг у партії 15:11 та 3:2 у матчі.

Після 3-го етапу «Аматори» скоротили своє відставання від ПДАТУ із 7-ми до 2-ох очок, а «Коледж-ПДАТУ» та «Індустрія» й далі залишилися третіми та четвертими відповідно.