01.07.2016

БОРОТЬБА ЗА ЛІДЕРСТВО

У неділю пройшли матчі 4-туру першості області з футболу в обласній Першій лізі (група С), що проводить ФСТ «Колос».

Команда «Кам’янець», що представляє наш район, на виїзді перемогла новоушицький «Агробізнес».

Ще на початку матчу Сергій Качуляк відкрив рахунок, а на 15-хвилині Олександр Кухар подвоїв перевагу «Кам’янця». На початку 2-тайму Валерій Гладкий використав передачу з правого флангу й ударом у правий від себе кут забив 3-ій гол – 0:3. На 70-хвилині Олександр Осарчук низовим ударом довів перевагу кам’янчан до 0:4.

Наступну гру «Кам’янець» зіграє вдома проти головного конкурента в боротьбі за лідерство – чемеровецької «Оболоні».

29 червня КДК обласної ФФ розглянув протест ФК «Кам’янець» на матч із ФК «Жищинці» та аргументи сторін. Наші вказували на використання «Жищинцями» незаявлених гравців із ОПмЛ. КДК зарахував нашим технічну перемогу +:-, а суперникам технічну поразку -:+.