08.09.2017

БОРОЛИСЯ З ЧЕМПІОНОМ

МотоболУ неділю, 3 вересня, в чемпіонаті України з мотоболу проходили два матчі першості. В одному з них кам’янецьке «Поділля» приймало вдома лідера – «Ниву» Вишняки, Полтавська область.

Команди розпочали гру обережно, тож не дивно, що перший небезпечний момент виник лише на 6-хвилині. Гравці «Поділля» Олексій Пастух та Денис Кшемінський пройшли центральну лінію, Денис ввійшов у штрафну, вдарив, але м’яч пройшов правіше воріт. Натомість «Нива» провела атаку, далі пас на привий бік штрафної, і Сергій Пузик ударом у дальній лівий кут воріт відкрив рахунок.

На початку 2-періоду Кшемінський пройшов до воріт, вдарив, але його удар взяв воротар. На 24-хвилині атака «Ниви» закінчилася небезпечним ударом у перекладину наших воріт. Ще за хвилину Пузик міг забити другий м’яч «Ниви», але надійно зіграв воротар «Поділля» Вадим Грушковський. Він же на 29-хвилині потягнув небезпечний штрафний капітана «Ниви» Юрія Жиденка. Наші відповіли виходом Кшемінського один на один, але удар у Дениса не вийшов.

Багатим на події виявився 3-період. Спочатку Володимир Бойко пройшов справа у штрафну площу, вдарив низом у дальній лівий кут – м’яч влучив у штангу, а потім – у ворота «Поділля». На 32-хвилині наші негайно організовують атаку, Кшемінський виходить до воріт, низом б’є у правий від себе кут – гол – 1:2! На 34-хвилині Грушковський двічі відбивав удари Пузика. Через 2 хвилини «Ниві» вдалася гостра атака і, якщо перший удар Грушковський відбив, то добавляння Пузика вийшло «парашутом» через воротаря, і м’яч залетів у дальній лівий кут воріт – 1:3.

За хвилину до останньої перерви майже по центру пройшла атака «Ниви» і Вдр. Бойко з метрів 12-ти влучив у район правої «дев’ятки» наших воріт – 1:4. Наші б’ють штрафний удар з лінії штрафної площі, але м’яч після удару Кшемінського влучає у перекладину.

В останньому періоді, коли «Поділля» дало зіграти ще одному своєму воротарю Станіславу Руссу, спочатку активніші були гості. На 46-хвилині йде їхня масована атака, Урсу відбиває перший удар, другий влучає у штангу, гравець гостей добиває головою, але воротар «Поділля» бере цей м’яч у правому куті. У наших на 49-хвилині бив Владислав Мудрик, але його удар взяв воротар «Ниви» В’ячеслав Мусієнко. За хвилину Кшемінський віддавав наліво на Мудрика, але забити йому не вдалося. За 3 хвилини до завершення гри Кшемінський у ліву від себе «дев’ятку» пробив штрафний, але воротар Мусієнко відбив цей м’яч. Гості відповіли ударом Пузика у праву штангу воріт.

Тож, виїзна перемога «Ниви» – 1:4, і вона стає чемпіоном України-2017. Навіть, якщо «Восход» і виграє ще два свої матчі й зрівняється за очками із «Нивою», все ж краще співвідношення в особистих зустрічах буде на боці «Ниви» (1:2 і 4:2). Саме вознесенців у неділю, 10 вересня, прийматиме «Поділля» о 17:00. Перед цим «Восход» прийме вдома «Дружбу».

«Дружба» Мачухи – «Колос» Н. Санжари – 2:0.