24.08.2018

БІЙ ЛІДЕРУ

Футбол ветерани18-19 серпня відбулися матчі 9-туру першості області з футболу серед ветеранів (40+). Кам’янецька «Фортеця» приймала одного з лідерів – красилівський «Случ».

На початку матчу лідери вирішили взяти ініціативу в свої руки, але наші охолодили цей порив «Случа» й дали зрозуміти, що «Фортеця» зовсім не аутсайдер. Тож, гра пішла досить рівна. Переважно в центрі поля.

Проте близько 25-хвилини кам’ян­ча­нин Валерій Данчук на місці правого інсайда пройшов у штрафну площу гостей, обіграв захисника і влучно пробив у ближній правий від себе кут воріт Красилова – 1:0. Проте гості через 6-8 хвилин провели атаку правим флангом, прострілили на дальній лівий кут воротарської площі «Фортеці», й Ігор Мігалатюк ударом сходу без обробки послав м’яч у дальній від себе правий кут воріт кам’янчан – 1:1.

Наші за декілька хвилин до завершення першої 35-хвилинки провели небезпечну атаку, й Вадим Гресько ударом з метрів 16-ти знову виводить ветеранську «Фортецю» вперед – 2:1.

Але на 46-хвилині глядачі побачили розмашисту атаку «Случа» лівим флангом, далі пас на протилежний кут воротарської площі «Фортеці», й Олег Ремарчук завдає удару в землю, м’яч відскакує вверх, перескакує через нашого воротаря та влітає у дальній кут воріт «Фортеці» – 2:2.

На 55-хвилині «соло» кам’янча­нина Руслана Хамелюка завершилося небезпечним низовим ударом біля лівої штанги воріт гостей. Згодом наш гравець промчав лівим флангом і віддав у центр чужої штрафної, де сходу бив Вадим Гресько, але воротар Красилова все ж відбив м’яч у лівому куті воріт.

За 2 хвилини до завершення матчу «Случ» заробив штрафний удар по центру з метрів 25-30. Ігор Мігалатюк завдав сильного удару. М’яч вдарився у ліву штангу і влетів до воріт «Фортеці». Автор 1-го та 3-го голів Красилова – І. Мігалатюк – чернівчанин, який грав за «Буковину», «Енергетик» Бурштин, інші команди, а також 40 матчів зіграв в одеському «Чорноморці» (забив 2 голи).

Футбол ветерани-табТож, двічі виграючи в матчі проти одного з лідерів чемпіонату, наша ветеранська «Фортеця», на жаль, програє, пропустивши м’яч на останніх хвилинах гри – 2:3.

Наступним матчем для «Фортеці» може стати пропущена гра 8-туру в Теофіполі проти тамтешньої «Іскри». Її планується зіграти посеред тижня, а на неділю 2 вересня заплановано матч кам’янчан у Шепетівці проти «Темпу».