Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2019

БІЛЬШЕ ТУРНІРІВ, БІЛЬШЕ ФУТБОЛУ

Футзал ТроянЦікавий турнір із футзалу постав у Кам’янці ще в 2010 році – Кубок Аліма Трояна, директора НВК-9. У ньому брали участь дитячі команди з багатьох областей України. Змагання допомагають дітям краще відчути змагальний дух спортивних турнірів, адже жодне, навіть найкраще тренування, не замінить самого турніру.

У розіграшах Кубка Трояна «Фортеця» перемагала в 2012 і 2013 рр. Потім у 2014-2018 роках турнір не проводився. Тож, приємно, що зараз на осінніх шкільних канікулах 2019 р. ДЮФК «Фортеця» відновив цей турнір. У ньому взяли участь дитячі команди хмельницького «Новатора», львівської «Галичини», а також дітвора однієї з кращих дорослих команд України – івано-франківського «Урагану» (див. «Ключ» №44, 1 листопада 2019 р.)

Допомогли у відродженні Кубку Трояна спонсори – ПП Олександр Сич, ПП Борис Беньковський, готель-ресторан «Тарас Бульба» (М.Сосула), ПФ «Руслан-Авто» (Р.Хамелюк), ПП Сергій Бега, паб «Beer-team» (В.Філіпов), ПП «Сімка» (В.Толстий), за підтримки міського відділу освіти (С.Мельник), директора НВК-9 ім. Аліма Трояна Н.Осадчук та директора ЗОШ-17 Б.Ткачука.


Теги: футзал, Кубок Аліма Трояна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.