02.03.2018

«АТЛАНТА» ВИХОДИТЬ У ЛІДЕРИ

м-Футбол район24 лютого пройшли матчі 3-туру чемпіонату району з міні-футболу (футзалу) в Районній Вищій лізі (РВЛ).

Першими на поле вийшли лідери – «Атланта» Гаврилівці (Пастух – Зубик, Морозов, Буртовий, Хандій, Данч, Кирик) та «Фортуна» Козак (Черненко – Беркумян, Самборський, Гресько, Цимбалістий, Хамелюк, Мозолюк, Микитюк). В «Атланти» захворів граючий тренер Андрій Шибко. У «Фортуни» не грав Віктор Залісний, і місце в воротах зайняв Олександр Черненко (польовий гравець). Цим двічі (на 6-й та 8-й хвилинах) скористався гравець «Атланти» Олег Зубик, забивши два м’ячі – 2:0. За хвилину «Фортуна» відповіла голом Вадима Греська. Але через 2 хвилини О.Зубик робить хет-трік – 3:1. Та ще до перерви Армен Беркумян та Руслана Хамелюк відновлюють рівновагу – 3:3.

На 30-хвилині Володимир Мозолюк проходить флангом і виводить «Фортуну» вперед – 4:3. Капітан «Атланти» Василь Данч у боротьбі з захисниками проштовхує м’яч у ворота «Фортуни» – 4:4. А за півтори хвилини до завершення матчу чернівчанин Денис Хандій ударом у дальню ліву «дев’ятку» приносить перемогу «Атланті» – 5:4.

м-Футбол район-1«Октава» Слобідка Рихтівська (Гаращук – Карбовський, Катеринчук, Сосніцький, Муляр, Скочеляс) не мала великих проблем у грі з «Довжком» – 6:2. Як і нігинські «Товтри-Автостріт» (Литвинюк – Барицький Вд., Барицький Ол., О. Гладиш, Богонос, Стасюк Вд.,Теплюк, Козак), які перемогли «Цементник» ПАТ Подільський цемент – 13:1.

Матчі 4-туру пройдуть або в суботу, або в неділю (3-4 лютого).