15.06.2018

«АГРОБІЗНЕС» ВИХОДИТЬ У ЛІДЕРИ

Футбол ветерани10 червня пройшли матчі 6-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька «Фортеця» грала в Хмельницькому проти бронзового призера минулорічної першості, місцевого «Конфермату». Матч проходив на оновленому стадіоні «Локомотив» (у Гречанах), який запам’ятався не лише якісними роздягалками, душовою, а що важливо, вельми якісним футбольним полем.

У 1-таймі близько 20-ої хвилини хмельничанам вдалася атака правим флангом, пас у центр, і з метрів 17-18 хмельничанин Ігор Бадло перекинув м’яч у ворота «Фортеці» через нашого воротаря.

Після перерви наші заграли краще й мали декілька можливостей зрівняти рахунок. Але, на жаль, реалізувати ці можливості фортечникам не вдалося. Натомість, хмельничани у середині 2-тайму вивели свого гравця А.Гвіанідзе один на один з воротарем «Фортеці» і той забив другий м’яч у ворота «Фортеці».

Футбол ветерани1Тож, перемога «Конфермату» – 2:0. Свій наступний матч ветеранська «Фортеця» зіграє в неділю 17 червня вдома проти теофіпольської «Іскри». Протистояння лідерів у середу в Волочиську – місцевого «Агробізнесу» з красилівським «Случем» – закінчилося перемогою аграріїв – 3:1, що вивело їх у лідери першості. У решті матчів зафіксовано такі результати:

«Іскра» Теофіполь – «Темп» Шепетівка – 1:2.
«Агробізнес» Нова Ушиця – «Случ» Старокост. – 1:1.