RSS

Спорт

СТРІЛЯЛИ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ
У пам’ять про загиблих в Афганістані офіцерів-випускників Кам’янець-Подільського ВВІКУ працівники об’єднання підліткових клубів провели низку спортивних заходів.
6 лютого в приміщенні ПК «Сатурн» пройшли військово-спортивні змагання «Майбутні Захисники». У змаганнях взяли участь 9 команд, близько 50 учасників, які відстоювали честь своїх підліткових клубів за місцем проживання.

КРАЩИМ - КУБКИ І МЕДАЛІ
6 лютого у РЦКМ «Розмай» нагороджували кращих спортсменів Кам’янець-Подільського району.
- У 2014 році наші спортсмени взяли участь у 9 міжнародних, 22 всеукраїнських змаганнях з футболу, тхеквондо ВТФ, важкої атлетики, пауерліфтингу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу, боротьби, - зазначив начальник відділу молоді та спорту РДА Віктор Дорож. - У минулому році на 59 обласних змаганнях майже 600 спортсменів району вибороли 78 призових місць. До складу збірних команд України входять 19 спортсменів району (8 - основний склад, 8 - кандидатів, 3 - резерв), до складу збірної області - 42 спортсмени.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗОЛОТО У НВК №13
2-4 лютого. У спортивній залі ДЮСШ №1 відбулись змагання з волейболу серед хлопців у залік міської Спартакіади школярів міста.
У змаганнях взяло участь 8 збірних команд шкіл, які грали у підгрупах а потім - стикові ігри. За підсумками змагань переможцями стала команда юнаків з НВК №3, на ІІ місці опинилася команда НВК №13, на третьому - СЗОШ №5.

Є ЧИМ ПИШАТИСЬ
5 лютого. У школі-інтернат з вадами зору відбулися обласні змагання з вільної боротьби в залік ІІ етапу Спартакіади «Повір у себе».
Перемогу здобули Олексій Сидорук, Віталій Заєць, Андрій Собан, Іван Матковський, Микола Шарпатський, Михайло Вовкович, Олексій Антонюк, Олександра Болюх, Юлія Четіна, Анастасія Семчишина.

ГРАЛИ СОЛО І ДУЕТОМ
8 лютого. У спортивному залі індустріального коледжу ОПК провели змагання з настільного тенісу.
У наймолодшій віковій групі 10-14 рр. перемогу здобув Влад Стрільчук, срібло здобув Роман Ісаєв, а бронзу - Ігор Кучерявий.
У віковій категорії 15-19 рр. І місце здобув Олексанр Грібов, ІІ - Олександр Талько, ІІІ - Михайло Попович. У віковій категорій 20 р. і старше - І місце зайняв Богдан Хвостік, ІІ - Дмитро Бойко, ІІІ - Вадим Барицький.

РАЙОН ВИЗНАЧИВСЯ З КРАЩИМИ
Кам’янець-Подільський район визначився з кращими спортсменами 2014 року. Підсумки проводились у наступних категоріях: «Олімпійські види спорту», «Неолімпійські види спорту», «Спортсмени-юніори», «Спортсмени-ветерани», «Тренери», «Команда року» «Краще спортивне село району».

ДОБІГЛА ДО ПЕРШОГО МІСЦЯ
27-28 січня в м.Запоріжжя відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики.
У ньому взяли участь і студенти факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка. Майстер спорту України міжнародного класу Наталія Лупу стала чемпіонкою з бігу на 400 м, подолавши дистанцію за 55,3 сек.
Ще один майстер спорту України міжнародного класу Олена Сідорська посіла ІІ місце з бігу на 1500 м. Її результат - 4.30,2 сек. У цьому чемпіонаті відзначився й майстер спорту Сергій Козловський, який у стрибках у висоту подолав 2 м 15 см.

«НОВІ» ШАХИ
Уперше в історії обласних шахів у Хмельницькому 1 лютого провели турнір з «Шахів Фішера».
Якщо класичним шахам вже більше 500 років, то «фішерівським» немає і 50-ти. Початкова позиція «нових» шахів відрізняється тим, що головні фігури розміщені довільно на крайніх рядах. Отже, в цих шахах не потрібно вивчати деб’юти, а діє «тільки логічне мислення».

ЗОЛОТО ДІСТАЛОСЬ 12-ІЙ ШКОЛІ
27-29 січня у спортивній залі ДЮСШ №1 відбулись змагання з волейболу серед дівочих команд у залік міської Спартакіади школярів міста.
У змаганнях взяли участь шість збірних команд шкіл міста, які грали за коловою системою. Протягом 3-х днів на майданчику велась безкомпромісна боротьба, у якій переможцями стала збірна команда ЗОШ №12. Друге місце посіла команда НВК №3, третє - НВК №13.

ОТРИМАЛИ ПУТІВКИ НА ЧЕМПІОНАТ
27-30 січня в Броварах пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих віком до 23 років.
Подібний формат змагань з’явився лише цього року, оскільки в передолімпійський рік звичайний календар змагань зазнав деяких змін. Замість традиційного чемпіонату Європи навесні, свої амбіції в Польщі будуть демонструвати спортсмени молодші 23 років, а дорослі титуловані борці в цей час будуть готуватись до перших Європейських Ігор, що пройдуть в Азербайджані на початку червня.

ЮНИЙ ЧЕМПІОН
2-4 лютого у м.Хмельницький відбулися регіональні загання Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2001-2002 р.н. з боксу.
Чемпіоном змагань став кам’янчанин, вихованець СК «Епіцентр» Максим Прокопчук (в/к 40 кг). Ця перемога забезпечила йому участь у чемпіонаті України.

ПІДСУМУВАЛИ
31 січня - 4 лютого відбулись матчі 3 - 5 турів чемпіонату району з футзалу серед команд вищої та першої ліг.  Результати змагань наступні: Вища ліга
«Атланта» (Гаврилівці) - ЗМІ (Кам’янець-Подільський) - 4:1;
«Товтри» (Нігин) - «Фортуна» (Козак) - 3:2;

УПЕРШЕ І З РЕЗУЛЬТАТОМ
Днями кам’янецькі тхеквондисти повернулися з Греції, де в складі збірної команди Хмельницької обласної федерації тхеквондо ВТФ брали участь у Міжнародному турнірі серії G-1. Загалом у змаганнях взяли участь 305 команд зі всього світу.
У перший день чемпіонату «Greece Open» у категорії «кадети» змагалися троє спортсменів Кам’янець-Подільського клубу «Тхеквондо» (тренер Сергій Чайка).

ТРЕТЄ «ЗОЛОТО» ВАЛЕНТИНА СКОРОБОГАТОВА
17 січня під час проведення чемпіонату міста з активних шахів відбулися звітно-виборні збори міськрайонної шахової федерації, на яких головою федерації було обрано Ігоря Шевагу.
Чемпіоном міста став Валентин Скоробогатов, який зібрав усі можливі золоті нагороди, оскільки він є чинним чемпіоном міста з класичних шахів і з бліцу.
Друге місце посів Віктор Лічкевич, який після тривалої перерви повернувся до практичної гри. Третю сходинку поділили Валерій Нестеренко та Михайло Гребелюк. Подаємо одну з найцікавіших партій чемпіонату: «Лічкевич-Стороженко».

ПРИЙМАЛИ МОЛОДЬ
16-18 січня Кам’янець-Подільський приймав перший етап Всеукраїнських юнацьких змагань зі скелелазіння «Різдвяний боулдерінг-2015».
Змагання зібрали 128 юних скелелазів, віком від 7 до 19 років, і підтвердили свій статус найбільших молодіжних змагань Західної України. Окрім нашого міста були представники зі Хмельницького, Нетішина, Чернівців, Києва, Українки, Житомира, Вінниці, Жмеринки, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя, Одеси, Південного, Харкова.

Статті 1306 — 1320 з 1710
Початок | Поперед. | 86 87 88 89 90 | Наст. | Кінець Всі

Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)
    •...

ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ
ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ Дружба завжди поза віковою категорією. Я вже не раз у своїх авторських колонках писала на тему дружби. Адже ціную це слово понад усе. Навіть бували такі випадки, коли мені цим дорікали. Начебто я на інші життєві цінності звертаю менше уваги. Але так мене виховали мої батьки, і вважаю, що робили вони це правильно. У мене так сталося в житті, що маю друзів різних за статтю та за віковою категорією. У нас склалися певні традиції святкувань та зустрічей, адже в чомусь поєднує спільна робота, а в чом...