RSS

Спорт

«FNB» ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ
У суботу пройшли другі чвертьфінальні матчі серії плей-офф у 4-Дивізіоні Хмельницької футзальної Відкритої Преміум-ліги.
 Кам’янецький ФК «FNB» грав проти «Аваля». У першому матчі виграв «FNB» – 2:1.
Автор:  Олег МАЗУРИК

«АТЛАНТА» ВИХОДИТЬ У ЛІДЕРИ
24 лютого пройшли матчі 3-туру чемпіонату району з міні-футболу (футзалу) в Районній Вищій лізі (РВЛ).

КАМ’ЯНЧАНИ СЕРЕД КРАЩИХ

24 лютого в Києві у «Freedom Event Hall» відбувся довгоочікуваний, інтригуючий та вражаючий міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Pro Ukraine 15». Державний гімн на турнірі виконувала Христина Соловій. Наше місто гідно представили двоє спортсменів місцевого бійцівського клубу MMA Club GYNU (президент клубу Юрій Нестеровський) Максим Пашков та Олександр Горшечнік.

ЗИМОВИЙ КУБОК
23-24 лютого в смт Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір пам’яті тренера Віталія Миколайчука з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодших.
8 команд було розділено на дві підгрупи. Колективи, які зайняли перші та другі місця в підгрупах, утворювали підгрупу фіналістів.

НЕ ВСІ ІГРИ ОДНАКОВІ
25 лютого в Нетішині пройшли матчі 1-2-турів фінальної частини чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу. Тут грають дві кам’янецькі команди – «Фортеця», що представляє місто, та «Атланта», що представляє район.

ЗДОБУТКИ-БЛИЗНЮКИ
23 лютого в Києві пройшов розіграш «Кубка школи спорту» з олімпійського тхеквондо ВТ, в якому серед 750 учасників змагалися 14 вихованців ДЮСШ СК «Чайка». Кам’янчани вибороли 7 медалей.
Серед кадетів Давид Нестеров виграв «срібло», а Ганна Марценюк – «бронзу». Серед юніорів Олег Маматов та Ганна Ковальчук стали переможцями турніру.

У БОРОТЬБІ З ЛІДЕРАМИ
23 лютого кам’янецька дитяча «Фортеця» приймала в пропущеному матчі 10-туру чемпіонату України з футзалу серед дітей до 13 років хмельницький «Спортлідер».
На 4-хвилині кам’янчанин Максим Ганик влучив у праву штангу воріт гостей. Хмельничани відповіли атакою, і пас зліва на дальній штанзі замкнув Артем Лисенко.

У ГОСТІ ДО «ПРИКАРПАТСЬКОЇ ЗИМИ»
22-24 лютого в Івано-Франківську пройшли ювілейні 50-ті міжнародні юнацькі змагання з легкої атлетики «Прикарпатська зима-2018» пам’яті Михайла Дебенка, що зібрали близько 350 учасників.
Вдало виступили на них кам’я­нецькі легкоатлети.

У ПАУЕРЛІФТЕРІВ МЕДАЛІ ТА РЕКОРДИ
Кам’янецькі пауерліфтери продовжують здобувати нагороди чемпіонату України в Коломиї. У попередньому номері «КЛЮЧА» ми вже повідомляли, що троє кам’янчанок – Тетяна Шлопко, Анастасія Антонюк і Тетяна Мельник (Ахмамєтєва) стали чемпіонками України з жиму.
Слідом за цим, 19-22 лютого пройшов ЧУ з класичного жиму.

РОЗМАЇТТЯ БОРОТЬБИ
23 лютого в столичному палаці спорту розпочався XXII Міжнародний Київський турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби.
У перший же день у змаганнях з вільної боротьби серед жінок студентка нашого вишу Христина Береза (в/к до 53 кг) виборола бронзову медаль.

ВДАЛИЙ ЕТАП
24 лютого в Харкові пройшов етап чемпіонату України (ЧУ) з бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge. Наше місто представляли члени Федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою.

ДВА ХАРКІВСЬКИХ «ЗОЛОТА»
23-25 лютого в Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу ВАКО пам'яті Едгара Саркісяна. Вихованці ДЮСШ-2 відділення кікбоксингу посіли перші місця: Роман Головатюк у в/к +90 кг у К-1, а Павло Кондратов у в/к 71 кг у фул контакті та лоу кік.

ДВА ПЛЮС ТРИ
15-20 лютого у Львові відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек), у якому взяли участь студенти К-ПНУ Єгор Малик, Ян Терещенко, Вікторія Ярошенко, Еліна Гусельникова та Дарина Беляк.

У ГОРОДКУ ТА ВИШНІВЦЯХ
21 лютого в Городку відбулася відкрита першість спортивного клубу «Епіцентр» з вільної боротьби серед юнаків 2006-2008 р. У турнірі взяли участь близько 100 спортсменів. А 23-24 лютого в м.Вишнівець Тернопільської області відбувся І Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби серед наймолодших юнаків 2006-2008 р.н. «Кубок Вишнівця».

БЛИСКУЧА ТРІЙКА ПЕРЕМОГ
17-річна українська дзюдоїстка, першокурсниця К-ПНУ Дарина Білодід здобула третю цього року дивовижну перемогу після звитяги на Ґран-прі в Тунісі і сенсаційного успіху на Grand Slam у Парижі. 23 лютого Дарина ефектно перемогла у в/к 48 кг вже на Grand Slam у німецькому Дюссельдорфі. Вона розпочала з перемоги над іспанкою Сінтою Ґарсією.

Статті 61 — 75 з 1710
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Діють акції

ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ
ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ Дружба завжди поза віковою категорією. Я вже не раз у своїх авторських колонках писала на тему дружби. Адже ціную це слово понад усе. Навіть бували такі випадки, коли мені цим дорікали. Начебто я на інші життєві цінності звертаю менше уваги. Але так мене виховали мої батьки, і вважаю, що робили вони це правильно. У мене так сталося в житті, що маю друзів різних за статтю та за віковою категорією. У нас склалися певні традиції святкувань та зустрічей, адже в чомусь поєднує спільна робота, а в чом...