RSS

Спорт

АКРОБАТИ ЗАПРОСИЛИ ДРУЗІВ
12 травня в Кам’янці пройшла Відкрита першість міста з акробатики (стрибки на акробатичній доріжці).
Наймолодшою переможницею турніру стала Кароліна Трасіух, 2013 р.н. Серед спортсменів 2007 р.н. перемогли Іванна Шевчук по програмі 1 розряду та Влада Коча по програмі кмс.
Автор:  Олег МАЗУРИК

«ФОРТЕЦЯ» ПОЧАЛА БЕЗ ПОРАЗОК
19 травня пройшли матчі 2-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу в обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» грала проти МФК «Славута» на її полі.
Матч вийшов рівним. На початку 2-тайму «Славута» подала «стандарт» здалеку на дальню ліву штангу наших воріт, а простріл на правій штанзі замкнув їхній гравець – 1:0.

«ТРУДОВА» ПЕРЕМОГА «ТИТАНІВ»
19 травня на Центральному міському стадіоні відбувся матч чемпіонату України з американця (американський футбол) між командами «Титани» Кам’янець – «Орли» Здолбунів, Рівненська область.
Кам’янчани краще розпочали гру і вже на початку матчу здійснили тачдаун, хоча «реалізацію» перетворити в додаткові зароблені очки не зуміли – 6:0.

ЄВРОПЕЙСЬКА БРОНЗА СТАСЮКА
14-17 травня в м.Скоп’є (Македонія) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед кадетів.
У змаганнях взяли участь близько 300 кращих спортсменів зі всієї Європи.

АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА

Ми вже повідомляли, що на чемпіонаті світу з жиму лежачи в ПАР студентка І курсу економічного факультету К-ПНУ Катерина Ткачук у в/к до 57 кг стала срібною призеркою. Але це не єдиний успіх кам’янчан на цьому турнірі. Тетяна Мельник (Ахмамєтєва), що виступала у в/к 72 кг, зуміла підняти 167 кг і здобула світове золото.

КУБОК СВІТУ В КАМ’ЯНЦІ
17-20 травня в Будапешті (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO.
Кам’янецькі кікбоксери в складі збірної команди України вибороли одне золото та три бронзи.

ПОДІЛЬСЬКА МОЛОДЬ ДОДАЄ
Чотири команди взяли участь у розіграші чергового Кубка України з мотоболу, який пройшов 18-20 травня в Вознесенську, Миколаївської області. Як бачимо, кам’янецька молодь пристойно пройшла розіграш Кубка.

ЗМАГАЛИСЯ АКРОБАТИ
Нещодавно пройшла відкрита Першість міської ДЮСШ-1 зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). У кожній із 4-ох вікових груп юнаки і дівчата змагалися по юнацьких та дорослих розрядах, а також за програмою КМС. У змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ-1 секції акробатики (тренер-викладач Олексій Захарчук) та гості змагань – команда скаутської організації «Пласт» (викладач-тренер Володимир Марчук).

СПОРТИВНА СІМ’Я
Хороший результат у бігу на марафонській дистанції в столиці Чехії Празі «Volkswagen Prague Marathon» показав 6 травня кам’янчанин Вадим Рудик. Вадим здолав 42 км 195 м за 3 год. і 31 хвилину, встановивши особистий рекорд.

ВИЇЗНА НІЧИЯ
12-16 травня пройшли матчі 2-туру чемпіонату області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» в суботу грала в Красилові проти тамтешнього «Случа». Гра видалася рівною і закінчилася нічиєю – 0:0.

ВІД КОЛОМИЇ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
4-5 травня в м.Коломия пройшли 59-ті традиційні легкоатлетичні змагання на приз «Гуцульщина» пам’яті заслуженого вчителя України І.М.Лопочака. У змаганнях брали участь вихованці тренера Олега Вергуша.

СРІБЛО ТА БРОНЗА ГІМНАЗІАДИ
Нещодавно в Марокко (Маракеш) пройшла 17-та світова гімназіада школярів. У ній взяли участь двоє вихованців кам’янецького клубу тхеквондо «Чайка» (тренер Сергій Чайка).

СРІБЛО ШУПАРСЬКОГО
9-11 травня в Миколаєві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н. Змагання були відбором на чемпіонат Європи, який відбудеться в Будапешті (Угорщина). У них взяло участь близько 350 спортсменів.

БОКС. НА ВСІХ ШИРОТАХ
11-13 травня в м.Чернівці відбулася відкрита першість СК «Колізей» та Чернівецької ОДЮСШ «Колосок» з боксу на Кубок Едуарда й Олександра Погодіних. А в м.Бровари - Всеукраїнський турнір з боксу серед школярів 2004-2005 р.н. пам’яті заслуженого тренера І.Г.Корольова.

РОЗПОЧАЛИ З НІЧИЄЇ
У суботу 12 травня стартував новий чемпіонат області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома красилівський «Случ». У минулому чемпіонаті наші посіли 7-ме місце, а команда Красилова – 4-те.

Статті 46 — 60 з 1807
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ
ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ Життя так влаш­товане, що є люди добрі і злі, є небайдужі й аморфні та прикро, що небайдужі, дієві зазвичай, страждають, бо вони незручні ні для кого.
Минулого тижня мешканець Тімірязєва, 86 вкопав біля бордюру шину і пофарбував її, щоб автівки не заїжджали на зелену зону прибудинкової території. Але сусідам це не сподобалося, бо навпроти під’їзду він постійно ставить машину і понівечив траву. На тому місці навіть утворилася яма, яка наповнюється водою і потім за колесами з багнюкою розвозиться...