RSS

Спорт

ВШАНУВАЛИ 100-РІЧЧЯ К-ПНУ
5 жовтня відбувся легкоатлетичний пробіг на 2 км вулицями Кам’янця-Подільського «Біг заради здоров’я», присвячений 100-річчю К-ПНУ імені Івана Огієнка. У цьому забігу взяли участь вихованці та тренери ДЮСШ-2.  Перемогу здобула мс, тренер відділення дзюдо Тетяна Полінсь­ка, срібним призером стала мсмк, кандидат наук з фізичної культури і спорту, тренер з дзюдо Марина Чистякова. Переможці та призери були нагороджені цінними призами та медалями.
Автор:  Олег МАЗУРИК

«ГУНИ»: ДВІ ПЕРЕМОГИ, ОДНА ПОРАЗКА
6 жовтня в м.Умань відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА PRO UKRAINE 13, в якому взяли участь троє спортсменів Кам’янець-Подільського клубу MMA CLUB «Гуни».
Головний бій вечора завершився швидкою і безкомпромісною перемогою кам’янчанина Максима Пашкова, якому нелегко знайти рівного і в Україні, і за кордоном!

У суботу, 7 жовтня, було зіграно матчі передостаннього, 13-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти віце-чемпіона – старокостянтинівсь­кого «Случа».
«Случ» Старокостянтинів – «Фортеця» Кам’янець – 5:1.

ПЕРЕМОЖНІ СТАРТИ ВЕТЕРАНІВ
З перевагою всього у 3.29 бали над командою Києва збірна Хмельницької області (1582,13 пунктів) виборола Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів, який упродовж 2 днів приймав Чорноморськ (Одеська область). На третьому місці закріпилися черкащани (1380,62 балів), котрі змогли випередити харків’ян (1352,55 очок).

ФІНАЛЬНА КРАПКА В РВЛ
У суботу, 7 жовтня, пропущеним матчем 2-туру фінальної стадії «Олімп» Кульчиївці – «Товтри» Нігин завершився чемпіонат району (ЧР) з футболу в Районній Вищій лізі (РВЛ). Він мав вирішити долю 2-3 місця в РВЛ.
Гра проходила досить цікаво. На 11-хвилині гравець «Товтрів» Тарас Кузик бив з району 11-метрової позначки, але м’яч пройшов ледь лівіше воріт.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СВІТОВЕ СРІБЛО РАДИВІЛОВА
Як повідомляє сайт НОК України, студент К-ПНУ Ігор Радивілов виборов срібло чемпіонату світу з гімнастики в канадському Монреалі, набравши лише на 0,01 очка менше японця Шираї Кензо – 14,899 та 14,900, відповідно. Третім став Кім Гансола з Південної Кореї (14,766).

ЗА ВИХІД У ПІВФІНАЛ
У чемпіонаті міста (Кубок Михайла Лук’яненка) було зіграно чергові матчі.
5 жовтня у групі А «Фортеця-КПНУ» зустрілася з «FNB». На 15-хвилині Вадим Барицький вкинув далеко м’яч з ауту в штрафну, де його переадресували на Андрія Тимчука, і той вразив ближній правий від себе кут воріт «FNB».

СРІБНО-БРОНЗОВИЙ ЗДОБУТОК
30 жовтня 2017 року в Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з боротьби кураш серед молоді та дорослих, на якому успішно виступили два вихованці ДЮСШ-2.

БРОВАРСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ
28-30 вересня в м.Бровари відбувся ХІІІ міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002-2004 р.н. У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, що представляли команди з України, Білорусі та Молдови.

ОБУХІВСЬКІ ЗДОБУТКИ
Нещодавно пройшов розіграш Відкритого Кубка міста Обухова з таеквон до ІТФ, в якому взяли участь 250 учасників зі всієї України.
Успішно виступили вихованці ДЮСШ-2, які зайняли низку призових місць.

ВІД МОЛОДШИХ І ДО СТАРШИХ
30 жовтня 2017 році відбувся чемпіонат області з дзюдо серед дорослих, юнаків та дівчат до 17 років. Наше місто представляли спортсмени ДЮСШ‑2.
Серед дорослих бронзу виборов Сергій Сьомик у в/к до 73 кг.

ГОЛОВАТЮК – КРАЩИЙ В ЄВРОПІ
27-30 вересня в столиці Чехії Празі пройшов розіграш Кубка Європи з кікбоксингу К-1.WAKO.
Кам'янчанин Роман Головатюк вдруге здобув пояс чемпіона Європи серед аматорів.

КАМБЕК, ЯК В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ
У першості міста з футболу відбулося декілька матчів.
У групі А об’єднана команда «Товтри-Ветеран» перемогла «FNB» – 4:1. У вівторок в групі Б «Цементник» виграв у «Патріота» – 3:1. У середу зіграли «Буревісник» та ПДАТУ.

ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА «ВОВЧИЦЬ»
1 жовтня на стадіоні К-ПНУ пройшла фінальна частина чемпіонату України з флаг-футболу (жіноча версія «американця» – американського футболу).
Спочатку чемпіонки України – вінницькі «Вовчиці» обіграли столичних «Бульдожок» – 33:0, а потім вінничанки перемогли й кам’янецьких «Титанід» – 12:27, чим проклали собі дорогу до фінального матчу.

КАМ’ЯНЧАНИ НА ОБЛАСНОМУ «ОЛІМПІ»
29 вересня – 1 жовтня у Хмельницькому пройшов чемпіонат області з шахів серед дітей до 14-років. У турнірі серед хлопців, який пройшов за швейцарською системою, взяли участь 36 юних шахістів.

Статті 46 — 60 з 1505