RSS

Спорт

СТАРТУВАЛА «ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ»
13-14 червня в Кам’янці на Центральному міському стадіоні пройшов дебютний Всеукраїнський футбольний турнір «Олімпійська надія» серед дівчат 2004 р. н. та молодших. У ньому взяли участь 6 команд.
Тож, як бачимо, переможницею турніру стала команда «ДЮСШ-1» Хмельницький-1, яка виграла всі матчі, 2-ге місце у львів’янок, а 3-тє у «ДЮСШ Лідер» Нігин.
Автор:  Олег МАЗУРИК

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. ТРИЧІ ПО ТРИ
3 червня в Могилів-Подільському відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У цьому турнірі взяли участь борці з Вінницької, Чернівецької та Хмельницької областей, а також команда з Молдови. Борці відділення вільної боротьби міської ДЮСШ-2 вибороли призові місця.

ДОБРИЙ ПОЧАТОК. ВЕТЕРАНИ
Минулими вихідними стартував чемпіонат області з футболу серед ветеранських команд 40+. Бронзовий призер минулорічного чемпіонату – кам’янецька «Фортеця» грала в Волочиську проти тамтешнього «Агробізнесу». Уже в першій 40-хвилинці наші одразу поставили «питання ребром», показавши, хто на полі господар. У середині тайму Вадим Гресько здійснив індивідуальний прохід, обіграв двох захисників і з лівого кута завдав точного удару в дальній правий кут – 0:1.

ПОДВІЙНО «СРІБНІ»
10-12 червня пройшов Відкритий чемпіонат міста Нетішина з боксу серед юнаків та дівчат, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. У змаганні взяли участь близько 100 спортсменів з Волинської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей. Вихованці секції боксу при ДНЗ «Подільський центр ПТО» Маским Прокопчук (в/к 54 кг) та Ярослав Нездолій (в/к 44,5 кг) стали «срібними» призерами турніру.

ОЧЕВИДНА ПЕРЕВАГА СУПЕРНИКА
У суботу, 10 червня, в матчі чемпіонату України з американця (американський футбол), або як самі гравці називають свій улюблений вид спорту – амфут у дивізіоні С кам’янецькі «Титани» приймали вдома білоцерківських «Яструбів». «Яструби» – команда більш досвідчена, тож не дивно, що вона одразу захопила ініціативу в свої руки. Завдяки цьому гості планомірно й послідовно нарощували свою перевагу.

ЦИКЛ НІЧИЇХ
3-4 червня в чемпіонаті району з футболу відбулися матчі 3-туру.

ДВОБІЙ ІЗ ВІЦЕ-ЧЕМПІОНОМ
У суботу, 3 червня, пройшли матчі чергового 6-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» вдома приймала віце-чемпіона області – старокостятинівський «Случ». У складі команди суперника є троє гравців київської любительської команди «Легіон ХХІ». Захисник «Случа» Анатолій Кіцута грав за команди Української Вищої ліги – «Закарпаття» Ужгород, ФК «Харків» та «Арсенал» Київ. Тренує віце-чемпіонів колишній гравець дніпропетровського «Дніпра» та московського «ЦСКА», володар Кубка УЄФА Богдан Шершун.

ТУРНІР З БАГАТЬМА ЗАГАДКАМИ
Матчами перенесеного 9-туру 6 червня мав би завершитися груповий етап чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області.
Команда кам’янецького військового ліцею «Патріот» зберігала шанси на вихід із групи. Як повідомили нам у команді, в завершальному матчі групової стадії кам’янчани перемогли команду «ДЮСШ Ярмолинці» 3:0. Усе вирішував матч «ДЮСШ Кам’янець-Подільський район» – «ДЮСШ-1 Хмельницький».

ФУТБОЛ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
31 травня – 1 червня в Кам’янці пройшов міський дитячо-юнацький футбольний турнір, присвячений Дню захисту дітей, серед юних гравців 2005 р.н. та молодших. У ньому взяло участь 9 команд, розбитих на 3 групи. Переможцями групового етапу стали команди «Шукач», «Фортеця» та «Форвард». Найкращою серед команд, що посіли 2-гі місця, стало «Поділля». Усі чотири команди вийшли із груп.
У півфіналі «Форвард» виграв у «Поділля», а «Фортеця» - в «Шукача».

НА СТАРТІ – ФУТБОЛІСТКИ
13-14 червня в Кам’янці на Центральному міському стадіоні пройде Всеукраїнський футбольний турнір «Олімпійська надія» серед дівчат 2004 р. н. та молодших.
Організатором турніру виступає Гуменецька сільська рада.

ІНТЕНСИВНИЙ ГРАФІК
2-4 червня в м.Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами ОРА, зору та ВРФР. Честь Хмельницької області захищали спортсмени К-ПНУ та соціально-економічного коледжу. А 5-6 червня в Харкові пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору. У складі збірної області честь нашого міста захищали спортсмени соціально-економічного коледжу.

КАМ’ЯНЧАНИ СТАРТУЮТЬ У ВОЛОЧИСЬКУ
Найближчими вихідними, 10-11 червня, стартує чемпіонат області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька «Фортеця» - бронзовий призер минулорічного ветеранського чемпіонату - свій перший матч повинна провести у Волочиську проти тамтешнього «Агробізнеса».

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ
7 червня в Кельменцях відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам'яті воїнам АТО Кельменеччини серед юнаків 2004-2005 р.н., 2008-2009 р.н., дівчат 2004 р.н. У ньому взяло участь 150 спортсменів із різних регіонів України та команда Молдови. Серед вихованці ДЮСШ-2 переможцем змагання у в/к 42 кг став Єгор Горох...

КАМ’ЯНЧАНКА – ЧЕМПІОНКА СВІТУ
У місті Каунас (Литва) відбувся пауерліфтинговий чемпіонат світу з жиму штанги лежачи. Збірну України представляли 18 спортсменів (серед дорослих, юніорів та юнаків). 10 із них повернулися з медалями світової першості – трьома золотими, трьома срібними та чотирма бронзовими. Серед медалістів - студентка історичного факультету К-ПНУ, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Шлопко (вихованка заслуженого тренера України Вадима Воронецького).