RSS

Спорт

ГОЛОВАТЮК – КРАЩИЙ В ЄВРОПІ
27-30 вересня в столиці Чехії Празі пройшов розіграш Кубка Європи з кікбоксингу К-1.WAKO.
Кам'янчанин Роман Головатюк вдруге здобув пояс чемпіона Європи серед аматорів.
Автор:  Олег МАЗУРИК

КАМБЕК, ЯК В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ
У першості міста з футболу відбулося декілька матчів.
У групі А об’єднана команда «Товтри-Ветеран» перемогла «FNB» – 4:1. У вівторок в групі Б «Цементник» виграв у «Патріота» – 3:1. У середу зіграли «Буревісник» та ПДАТУ.

ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА «ВОВЧИЦЬ»
1 жовтня на стадіоні К-ПНУ пройшла фінальна частина чемпіонату України з флаг-футболу (жіноча версія «американця» – американського футболу).
Спочатку чемпіонки України – вінницькі «Вовчиці» обіграли столичних «Бульдожок» – 33:0, а потім вінничанки перемогли й кам’янецьких «Титанід» – 12:27, чим проклали собі дорогу до фінального матчу.

КАМ’ЯНЧАНИ НА ОБЛАСНОМУ «ОЛІМПІ»
29 вересня – 1 жовтня у Хмельницькому пройшов чемпіонат області з шахів серед дітей до 14-років. У турнірі серед хлопців, який пройшов за швейцарською системою, взяли участь 36 юних шахістів.

НОВА ВЕРШИНА «ОКТАВИ»
Минулими вихідними в Кам’ян­ці на стадіоні ПДАТУ пройшли матчі завершального 3-туру фінальної частини чемпіонату району з футболу.

ДО ЗОЛОТА – БРОНЗА
17 вересня у Львові пройшов чемпіонат України з легкої атлетики «Львівська 10-ка». Кам’янчанка, студентка індустріально коледжу, вихованка тренера К-ПНУ Василя Ліщука Тетяна Палінкаш, показавши результат 38.08, стала кращою серед юніорок, а в змаганні молоді (до 24 р.) Тетяна здобула національну бронзу.

ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА
У суботу, 30 вересня, пройшли матчі 12-туру чемпіонату області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома нетішинський «Енергетик-Миклуш». До цього матчу в обох команд було по 5 очок, і цікаво, що «Фортеця» 4 з них здобула на виїзді.

ОЛЕКСАНДР ПЄЛЄШЕНКО – РЕКОРДСМЕН УКРАЇНИ
20-24 вересня у Львові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Вдало виступили студенти К-ПНУ ім.І.Огієнка.
Чемпіоном у ваговій категорії до 85 кг став змс України Олександр Пєлєшенко, встановивши два рекорди України – 212 кг у поштовху та в сумі двоборства 394 кг.

ВІТАЛІЙ ТРУШЕВ – ЧЕМПІОН СВІТУ
Кам’янчанин Віталій Трушев у складі паралімпійської збірної України з футболу став чемпіоном світу на змаганнях, які проходили в Аргентині.
У фіналі чемпіонату світу 23 вересня українці перемогли команду Ірану з рахунком 1:0, перед тим обігравши російську збірну з рахунком 6:4.
Нагадаємо, що Віталій також триразовий чемпіон Паралімпіади, заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи та світу, Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського.

ПЕРЕМАГАЮТЬ МАЙСТРИ
22-24 вересня в Кам’янці пройшов традиційний Всеукраїнський шаховий фестиваль «Стара фортеця», у якому взяли участь 44 учасники з різних областей України, 4 з яких – майстри спорту. Турнір проходив за «швейцарською» системою.

У БОРОТЬБІ ЗА КУБОК
24-26 вересня в Хмельницькому відбувся розіграш Кубка області з тенісу. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №2. Юні тенісисти показали високий рівень підготовки: Маргарита Василюк виборола 2-місце, Кіра Дякіна – 5-місце, Настя Циганюк – 10-місце. Підготувала їх тренер Ірина Ковальчук. Тренер та спортсмени дякують батькам за допомогу.

ЗНОВУ КОМАНДНЕ СРІБЛО
21-22 вересня в Хмельницькому прошов чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодших. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-1.

МЕДАЛІ ТА МІСЦЕ В ЗБІРНІЙ
22 вересня в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2002-2004 р.н. Змагання покликані допомогти в комплектуванні збірної команди області до участі в чемпіонаті України, який відбудеться 24-28 жовтня в м.Ужгород. Команду ДЮСШ-2 представляло 10 борців.

«ЗОЛОТА» КОГОРТА
22-24 вересня в Теофіполі відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів та школярів, присвячений пам’яті тренера Ващука І.О. Кам’янець представляли вихованці ДЮСШ-2.

ЧЕМПІОН СИЛЬНІШИЙ
Минулими вихідними було зіграно 2 матчі першості області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька команда «Фортеця» грала на виїзді проти чемпіона – хмельницького «Зорепаду». У 1-таймі хмельничани зуміли двічі відзначитися – 2:0. Але близько 65-хвилини Вадим Гресько завершив свій прохід влучним ударом, а на 70-ій Василь Смоляр замкнув простріл Греська – 2:2. Але все ж, останнє слово залишилося за чинними чемпіонами, які забили 2 м’ячі й здобули перемогу 4:2.

Статті 16 — 30 з 1464
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
    17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
    Голосів: 3
    1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
      На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?