RSS

Спорт

Спортивні події. Випуск №52
Завершився чемпіонат міста з шахів серед чоловіків. Майже місяць точилися шахові баталії у вищій лізі міста (12 фіналістів). Вдруге шаховим королем-2012 став Валентин Скоробогатов, ІІ місце у Анатолія Димчука, ІІІ - екс-чемпіона області Юрія Зайцева.
Також підбито підсумки шахового бліц-марафону-2012 (щомісячні 10 турнірів). Тут перемога за кандидатом в майстри спорту Віктором Стороженком, ІІ місце за чемпіоном Валентином Скоробогатовим, ІІІ місце посів Дмитро Горєлов.

ВСЕ - ДЛЯ ТЕБЕ!
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації шукає таланти! До Дня святого Валентина проводиться конкурс на краще освідчення в коханні «Все для тебе» та кращий «валентинчик» (малюнок, виріб з природнього матеріалу тощо).
У конкурсах можуть взяти участь молодь віком від 14 до 35 років. Роботи приймаються до 8 лютого за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул.Матросова, 30а. Телефон для довідок: 9-73-63.
На переможців чекають призи від відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

ГЕРОЄМ МОЖЕ СТАТИ КОЖЕН
З 6 листопада до 26 грудня в боулінг-клубі «Галактика» відбувався турнір з боулінгу «OPEN CARLSBERG CUP». Призовий фонд турніру складав 16000 грн. У фінал турніру вийшли шість команд, серед яких і було розіграно головний приз.
Отож, І місце і звання чемпіонів здобула команда «БМВ». Її склад: Богдан Боднарук, Микола Соломаха, Вадим Добровольский, Володимир Ігнашкін. Команда набрала 673 очки та виграла 8000 грн.
На ІІ місці з результатом у 631 очко опинилася команда «Гала». Честь команди захищали Сергій Пивоваров, Олександр Ковальский, Віталій Безродний та Сергій Сиротюк, які розділили між собою призовий фонд другого місця у 5000 грн.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРИЇЖДЖАЙТЕ ЩЕ!
У Кам’янці - «Open art studio»
8 січня наше місто відвідали учні та їх зіркові наставники - фіналісти шоу «Танцюють всі». Маленькі танцюристи навчаються у київській сучасній школі мистецтв «Open art studio». Деякі малюки вже встигли «засвітитися» у кліпах разом з такими зірками, як Руслана, зняти власні кліпи, які періодично висвітлює музичний канал «М1». Усі вони живуть та марять великою сценою. Та коли майбутні зірки завітали до готелю «7 днів», ми познайомилися із ними поближче і зрозуміли, що на «зіркову хворобу» ніхто не скаржиться.

Спортивні події. Випуск №51
12-13 січня у Кам’янці-Подільському відбулися перші Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння на штучному рельєфі «Різдвяний боулдерінг». У цій дисципліні скелелазіння серед дітей та молоді старти такого рангу проводяться вперше. Змагання зібрали 97 учасників, віком від 6 до 19 років, з 13 областей України. Юні спортсмени боролися з суперниками і гравітацією у 6 вікових групах. Серед представників нашого міста кращим став Андрій Філіпчук, який виборов друге місце серед підлітків 2002-2003 р. н.
Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння вперше проходять на Західній Україні і є важливою подією для розвитку скелелазіння у Кам'янці та в регіоні.

Спортивні події. Випуск №48
Уже стало доброю традицією завершувати спортивний рік в місті інтелектуальними видами спорту. Так, шашкісти завершили міський турнір з омолодженим складом призерів. Удруге чемпіоном міста став студент магістратури аграрного університету Дмитро Бойко. Друге місце зайняв Олександр Могилевський, третім став екс-чемпіон міста Олександр Гетьман.
У шахістів зіграно чотири тури, у яких лідирують двоє шахістів. Вони демонструють комбінаційну гру, за яку жваво вболівають прихильники лакованих королів. Це голова правління ПАТ «Сільмаш» Валентин Скоробогатов і студент національного університету Владислав Ткач, який переміг двох фаворитів змагань, кандидатів в майстри спорту.

ШАХОВИЙ КОРОЛЬ-2012
Стартував найбільш престижний турнір для провідних шахістів міста – чемпіонат серед чоловіків. Після відбіркових змагань у вищу лігу клубу потрапили четверо шахістів. Корону знову розіграють 12 претендентів. Радує омолодження фіналістів, і участь у змаганнях представників університетів. За національний та аграрний університети виступають по троє досвідчених студентів. Наймолодший від команди школярів виступатиме 13-річний гімназист Діма Горєлов.

Спортивні події. Випуск №47
15 грудня у м. Хмельницький пройшов чемпіонат області з настільного тенісу серед ветеранів. У змаганнях взяли участь і кам’янчани. У віковій категорії 50-59 років І місце виборов Сергій Кайдалов. У групі 60-64 роки впевнену перемогу отримав майстер спорту СРСР Віктор Корчагін, ІІ місце теж за кам’янчанином Романом Богуном. У групі 65 років і старші - ІІ місце зайняв Борис Антонецький. Представниця гарної статі, Віра Шиндер, виборола ІІ місце.

Спортивні події. Випуск №46
1-2 грудня пройшов ІХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед хлопчиків та дівчаток 2001-2002 р.н., пам’яті тренера майстра спорту СРСР Валентина Алексійчука. Спортсменів з початком змагань привітали заступник міського голови Василь Сукач та президент міської АСБ (Асоціації спортивної боротьби) Юрій Нестеровський.
На турнір з’їхалися юні борці з восьми областей України: усього 215 учасників, 20 команд з Одеси, Львова, Городка, Борщова, Бердичева, Нової Ушиці, Ізмаїла, Бару, Ямполя, Кельменців, Хмельницького, Верховини, Севастополя, Чорткова, Рокитного, Чернівців, Калуша, Новоселиці та Кам’янця-Подільського (ДЮСШ №2).
У загальнокомандному заліку кам’янчани посіли І місце, другими були одесити, третіми - команда з Городка.

Спортивні події. Випуск №45
2 грудня в м.Хмельницький відбувся чемпіонат області з ушу-сеньшоу. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з семи областей України. Кам’янець-Подільський представляли вихованці федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою з двох клубів - «Еврика» (НВК №3) та «Спарта» (ЗОШ №17).
У результаті змагань І місце вибороли: Сергій Кузіков (в/к - 85 кг), Юліан Кісельов (в/к - 75 кг), Дмитро Попов (в/к - 60 кг);
ІІ місце - Роман Рєзнік (в/к - до 85 кг), Денис Бойко (в/к - до 55 кг), Олександр Кодуа (в/к - до 23 кг), Володимир Кузьменко (в/к - до 80 кг), Савелій Тюлю (в/к - до 45 кг), Олександр Вінцюк (в/к - 90+ кг), Артем Вінцюк (в/к - 65 кг), Максим Твердохлію (в/к - 60 кг); ІІІ місце - Вадим Хомін (в/к - 70 кг), Віктор Розборський (в/к - 60 кг), Олександр Вусікер (в/к - 50 кг). Спортсменів до змагань готували головний тренер федерації Сергій Брюхно, тренери Олександр Макодзьоб та Олександр Трикуліч.

ПЕРШИЙ УСПІХ
24-25 листопада у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат, пам'яті І.Є.Турчина.
Цьогорічний турнір зібрав гандбольні команди з Києва, Запоріжжя та Кам'янця-Подільського. Наше місто на турнірі представляла збірна ДЮСШ №1, до складу якої увійшли учениці 2-4 класів ЗОШ №10 та ЗОШ №7. Команду до змагань готував тренер ДЮСШ №1 А.М.Купчак.
Юні гандболістки не тільки вперше у своєму житті взяли участь у змаганнях з гандболу, а й вибороли на турнірі третє місце.

ПЕРЕМОГЛА «ІНДУСТРІЯ»
22-24 листопада в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну проходив чемпіонат міста з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях взяли участь команди із семи навчальних закладів.
У результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з коледжу ПДАТУ (тренер Михайло Удалов) і коледжу культури та мистецтв (тренер Іван Гнатюк). Перемогу святкували майбутні аграрії (директор коледжу Тарас Муравка).
У фіналі зустрілись команди з медичного училища (тренер Олександр Невенгловський, директор училища Ярослава Смольницька) та минулорічний чемпіон - команда індустріального коледжу (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко).

Спортивні події. Випуск №44
24 листопада у Кам’янці-Подільському проходила відкрита першість ДЮСШ №1 з легкої атлетики. На ній вихованці тренера районної ДЮСШ відділу освіти Миколи Дубчака завоювали у стрибках у висоту 5 призових місць.
Серед юнаків та дівчат 1999-2000 р. н. І місце посіла Віта Кліновська, ІІІ – Ілля Розумовський. Серед дітей 2001 р. н. та молодших І місце завоювала Анна Щегельська, ІІ – Владислав Намок, ІІІ – Костя Дроздов.

Спортивні події. Випуск №43
З 8 до 11 листопада у Мілані (Італія) проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. Наша спортсменка, студентка 4-го курсу К-ПНУ ім.І.Огієнка Марина Муринець виборола дві золоті медалі (серед жінок та юніорів). Результат Марини - 246 підйомів 16-кілограмової гирі (вагова категорія +70 кг).

Спортивні події. Випуск №42
5-7 листопада ШШК «Гросмейстер» провів першість міста з шахів серед шкіл , у якій взяли участь 16 навчальних закладів.
Уже після другого дня лідерство захопила команда гімназії. Їх головні конкуренти - СЗОШ №5 і НВК №9 не потрапили навіть у призери. Сенсацією турніру став виступ команди НВК №13, яка вперше стала срібним призером. Третіми були юні шашкісти з НВК №8.
В особистому заліку медалі отримали на 1-ій дошці – Діма Ніколін (НВК №16), на 2-ій дошці - Сергій Стельмащук, 3-ій - Валерія Потапова (НВК №9).