RSS

Спорт

ЗОЛОТО В БОРОТЬБІ
3-5 жовтня в Варшаві (Польща) відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби. У змаганнях брали участь спортсмени з п’яти країн - України, Литви, Німеччини, Білорусії та Польщі.
Кам’янецький юний борець Олег Яковенко (в/к 29 кг), надія нашого міста, вихованець ДЮСШ №2(відділення вільної боротьби), захищав честь України. У фіналі він зустрівся зі спортсменом з Польщі і здобув перемогу та виборов І місце.
Переможця до змагань підготував тренер ДЮСШ №2 Віталій Маленков.

ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦЯ
Тривають студентські спортивні ігри ПДАТУ. Наразі завершилися футбольні баталії. І місце здобула команда інституту агротехнологій і природокористування, ІІ місце - команда інституту механізації і електрифікації сільского господарства, ІІІ - команда економічного факультету.
В.о. ректора Володимир Іванишин вручив команді Інституту агротехнологій і природокориствання перехідний кубок, медалі фіналістам та відзначив кращих гравців. Урочисте нагородження проходило під супровід  духового оркестру ПДАТУ.

МАЄМО ЗОЛОТО З ЄВРОПИ
17-22 вересня в м.Ліда (Білорусія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби сумо серед юнаків та дівчат 1998- 1999 р.н.
У змаганнях брали участь 350 спортсменів з дев’яти країн Європи, серед них і троє вихованців ДЮСШ №2 відділення дзюдо та вільної боротьби. Наші спортсмени показали високі результати.
Зокрема Наталія Стецюк виборола І місце у ваговій категорії 45 кг. ІІ місце виборола Богдана Пшедромірська (в/к 65 кг), V місце - Роман Лазар (в/к +95 кг).
Спортсменів до змагань підготували тренери ДЮСШ №2 Тетяна Полінська, Ігор Семеньків, Василь Пасенко.

В «ОЛІМПІЇ» ОБНОВКА
Жителі, діти та педагоги об’єднання підліткових клубів вдячні начальнику Валентину Свідерському та власнику кав’ярні «Олімп» Василю Чуканю, які посприяли у відновленні лавочок у дворі «Олімпія», що на вул.Данила Галицького, 20.
Старі планки у лавочках замінили на нові й усе це пофарбували. Приємно, що діти підліткового клубу «Сатурн» не залишилися осторонь. Разом з педагогом-організатором протягом декількох днів вони пофарбували лавки у блакитно-жовті кольори.

ДЕСЯТЬ ПЕРШИХ
20 вересня в Хмельницькому пройшла відкрита першість ДЮСШ «Юність» з тхеквондо ВТФ. Достойно виступили кам’янчани. Дві золоті медалі в категорії юнаки та кадети здобув Олег Маматов. Також першими стали Дмитро Мещук, Андрій Петрук, Нікіта Міхайлов, Олександр Кадиш, Іван Бурденюк, Данило Медик, Денис Пукас. Срібні нагороди вибороли Богдан Ільчик, Михайло Горний, Олег Раков, Андрій Скринський, В’ячеслав Роєцький, Павло Тимцясь.

П’ЯТЕРО ЗІ СРІБЛОМ
16-17 вересня в Хмельницькому проходив чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2001 р.н. За підсумками змагань кращих спортсменів було відібрано на чемпіонат України, який відбудеться в Івано-Франківську.
Команду ДЮСШ №2 представляли 10 учнів. У результаті спортсмени вибороли п’ять срібних нагород: Данило Стасюк (в/к 73 кг), Артем Астаф’єв (в/к 100 кг), Влад Шупарський (в/к 35 кг), Олександр Болюх (в/к 30 кг), Руслана Басіста (в/к 57 кг).

19-21 вересня в місті проходив чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 13 команд. Серед призерів були і кам’янчани. Зокрема, Олександр Антіпов посів ІІІ місце в бігу на 400 м; Дарія Дудко - ІІ місце в метанні списа; Олександр Підлипчук - ІІІ місце в потрійному стрибкові; Крістіна Антонівська - І місце в бігу на 400 м та ІІІ місце - біг на 800 м та естафета 4Х100 м; Костянтин Райтаровський - І місце в метанні диска, ІІ - штовханні ядра, І місце - естафеті 4Х100 м; Каріна Герасимова - ІІ місце в потрійному стрибкові та стрибкові в довжину; Богдан Фетісов - ІІ місце в метанні диска; Олександр Снігур - ІІ місце в штовханні ядра, метанні диска та естафеті 4Х100 м; Владислава Вишар - ІІІ місце в бігу на 400 м та естафеті 4Х100 м; Наталія Твердул - ІІІ місце в естафеті 4Х100 м; Вікторія Скрипчук - ІІІ місце в метанні диска; Олександра Базюк - ІІІ місце в естафеті 4Х100 м; Владислав Токарчук - ІІІ місце в потрійному стрибкові.

ЧИ ДБАЄ КАМ’ЯНЕЦЬ ПРО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ?
22 вересня кам’янчани долучилися до Всесвітнього дня без автомобіля. Хоч погода внесла свої корективи, проте це не злякало активістів форуму «Велосипедний опір», і вони все ж таки вийшли на запланований вечірній велопробіг. Учасники проїхалися вулицями міста, а на стратегічних об’єктах (магазини, банки, міськвиконком та в місцях великого скупчення людей) робили фото, розповідали про мету заходу, досліджували велопарковки, випробовували рекордно найкоротшу велодоріжку, вирахували, скільки коштів можна зекономити, використовуючи велосипед, який не шкодить екології, сприяє руховій активності й позитивно впливає на транспортне перевантаження.

К-ПНУ І ПДАТУ - ЧЕМПІОНИ
9-11 вересня в спортивній залі ПДАТУ пройшов чемпіонат міста з волейболу серед жіночих та чоловічих команд до Дня фізичної культури та спорту.
У змаганнях серед жінок взяли участь 4 команди. Чемпіоном міста стали волейболістки К-ПНУ, ІІ місце вибороли юні спортсменки з ДЮСШ №1 а ІІІ місце посіли волейболістки з ПДАТУ.
Серед чоловіків у змаганнях взяли участь 6 команд. Їх було розподілено на 2 підгрупи, ігри проводилися за коловою системою, а потім відбулися стикові ігри. Чемпіоном змагань стала команда ПДАТУ, ІІ місце у волейболістів К-ПНУ ім. І.Огієнка, ІІІ - коледжу ПДАТУ.

ВСІ НАГОРОДИ – В ТЕНІСИСТІВ
9 вересня 2014 р. на базі Планово-економічного технікуму-інтернату в межах відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулась дитяча першість міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт». Серед хлопців найсильнішими стали Дмитро Батура, Назар Шульга, Володимир Шупарський. А серед дівчат золоту нагороду виборола Юлія Мацкевич, срібло дісталось Діані Васківській.
Автор:  Віоліна СИТНІК

БАДМІНТОНИЛИ НА ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ
На базі ЗОШ №7 за ініціативи сайту активного дозвілля «Вічний Кам’янець» та за сприяння міського відділу молоді та спорту 10-11 вересня відбувся ІІ відкритий чемпіонат міста з бадмінтону серед чоловіків в одиночному розряді, приурочений до Дня фізичної культури та спорту.
Змагання зібрало 9 найсильніших гравців міста, які, відповідно до свого рейтингу, були розбиті на три підгрупи: 1-2 місця виходили до плей-офф, де потім розігрували 1-3 місце, 4-6 місце і, відповідно, 7-9.

СПОРТ ФОРМУЄ ІМІДЖ
Напередодні Дня фізичної культури і спорту в місті відзначили кращих представників спортивної галузі.
Кам’янець-Подільський завжди славився своїми здобутками в спорті. Не став винятком і цей рік.
Лише спортсмени К-ПНУ вибороли 178 нагород на чемпіонатах та Кубках України та 41 медаль на чемпіонатах світу та Європи, з яких 15 - золотих, 10 - срібних та 16 - бронзових.

БАТАЛІЇ В ПАРКУ
13 вересня педагоги-організатори Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання провели товариські матчі з міні-футболу між дітьми, які відвідують підліткові клуби. Змагання проходили на майданчику зі штучним покриттям, що у парку відпочинку. У чемпіонаті взяли участь 40 футболістів із 7-ми команд чотирьох клубів - «Сатурн», «Золоті Колеса», «Водограй» та «Шукач».
Серед старшої вікової групи перемогу здобула команда ПК «Золоті колеса», другу сходинку посіла команда ПК «Сатурн 1». Серед молодшої вікової групи перемогу здобув ПК «Шукач», ІІ місце - ПК «Водограй», ІІІ місце - ПК «Сатурн 2».

НА ЧЕСТЬ БОГДАНОВА
День народження кожен святкує по-різному. Досить оригінально ювілейний рік Миколи Богданова відзначили його товариші-футболісти. Вони для свого колеги, благодійника, хорошої людини, фаната футбола валаштували матчеву зустріч команди «Левада» - ветеранів з молоддю.
Поєдинок між поколіннями розгорнувся з перших хвилин, але попри все переміг досвід. З рахунком 5:3 перемогли ветерани. 4 голи забив Олександр Горбовий.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВКОТРЕ З ПЕРЕМОГАМИ
5-7 вересня в Хмельницькому відбувся командний чемпіонат україни з тхеквондо ВТФ серед дорослих.
У змаганях взяли участь спортсмени з 12 регіонів України. У перший день змагань пройшли бої в особистому заліку, в яких чемпіонами України стали Сергії Чайка, Анна Горгулько та Олександра Баранова. Бронзові нагороди вибороли Уляна Блонська, Віта Кривіцька, Наталя Яворська та Валентин Матійчик. За крок до нагород зупинилися Павло Ляшко, Михайло Буденко, Кристина Щербань, Роман Потапчук та Артем Ситнік. В останній день змагань чемпіонками України серед команд стали дівчата нашої області.

Статті 1441 — 1455 з 1798
Початок | Поперед. | 95 96 97 98 99 | Наст. | Кінець Всі

ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ
ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ Життя так влаш­товане, що є люди добрі і злі, є небайдужі й аморфні та прикро, що небайдужі, дієві зазвичай, страждають, бо вони незручні ні для кого.
Минулого тижня мешканець Тімірязєва, 86 вкопав біля бордюру шину і пофарбував її, щоб автівки не заїжджали на зелену зону прибудинкової території. Але сусідам це не сподобалося, бо навпроти під’їзду він постійно ставить машину і понівечив траву. На тому місці навіть утворилася яма, яка наповнюється водою і потім за колесами з багнюкою розвозиться...