«АЛЬПІН-ПАРК» УЖЕ МОНТУЮТЬ
Днями у південно-західній частині Центрального парку Кам’янця-Подільського розпочалось облаштування «Альпін-парку». Спорудити незвичну відпочинкову зону для кам’янчан взялися підприємці Хмельниччини.
Загалом «Альпін-парк» передбачає собою систему дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкоди, канатні дороги, сходи та містки, закріплені над землею, особливо приваблюватимуть тих, хто любить екстрим та активний відпочинок.

Спортивні події. Випуск №65
20 квітня в м.Хмельницький проходив обласний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У змаганнях взяли участь 17 команд. Наше місто представляла родина Куцих, яких підготувала педагог-організатор підліткового клубу «Водограй» Лариса Трояновська.
У запеклій боротьбі родині Куцих вдалося вибороти почесне І місце, яке дало їм путівку для участі у Всеукраїнському фестивалі, що незабаром відбудеться в м.Южний.
Склад сім’ї переможців: батько – Віктор Куций (науковий співробітник ПДАТУ), мати - Ольга Моспан (юрист «ПриватБанку»), син – Михайло та донька Олександра.

ДРУЗІ - НЕ СУПЕРНИКИ
Уже майже 4 роки займається спортивною акробатикою Владислав Грушенцов. У спорт юне дарування привели батьки. Тренує хлопчика тренер-викладач Олексій Захарчук. Як зізнається юний спортсмен, наставника обрав тому, що він розумно підходить до тренувального процесу.
«Він досвідчений тренер, я йому довіряю. Саме він допоможе реалізувати мої мрії», - переконаний Владислав.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СПОРТИВНІ ПІДСУМКИ
* 13 квітня в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. За збірну команду міста виступали студенти факультету фізичної культури, вихованці заслуженого тренера України Василя Ліщука та тренера Богдана Ладиняка. Чемпіоном на дистанції 4 км став Віталій Капітанець, а на дистанції 5 км - його брат, Олександр. Чемпіонкою області стала Сніжана Дейнега. Срібло - у Олександра Колодки. Залікові очки приніс Віктор Моспан, який посів 4-е місце. Наші кросмени посіли І командне місце та повезли додому кубок.

Спортивні підсумки. Випуск №64
9-11 квітня в Хмельницькому відбулась обласна спартакіада серед ДЮСШ системи освіти  з боксу. У змаганнях взяли участь команди з Городка, Деражні, Хмельницького, Ярмолинець та Кам’янця-Подільського. Наше місто представляли майже 50 вихованців ДЮСШ №2.
У результаті змагань І загальнокомандне місце посіли боксери з Хмельницькому, срібло дісталося нашим спортсменам, а бронза - команді з Городка.
У особистому заліку вихованці ДЮСШ №2 теж показали гарний результат. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Віктор Миронюк, Владислав Гуменюк, Олександр Ярчевський, Володимир Шевцов. Срібні призери - Андрій Савков, Ілля Осадчий, Дмитро Пасічник. Бронзу вибороли Артем Морочковський, Юрій Нісходовський, Владислав Коваль.

ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!
Аргентина, США, Бразилія, Нідерланди, Ірландія, Шотландія, Греція, Китай, Англія... Читаючи перелік цих країн, вам, мій любий читачу, могло прийти на думку, що на шпальтах нашої газети заблукала нова рубрика (щось на кшталт «Географія світу» чи «Куди поїхати влітку?»), але - ні! Це перелік країн, у яких мав змогу побувати наш наступний герой рубрики «Візитка» - футболіст Віталій Трушев. Він не лише відвідав ці чудові міста, а ще й був представником нашої Батьківщини на футбольних іграх.

Спортивні підсумки. Випуск №63
* У чемпіонаті України серед студентської молоді з боротьби на поясах, який проходив 5-7 квітня в Черкасах, вихованець ДЮСШ №2 Влад Медведюк у складі збірної команди області став срібним призером змагань. Готувала спортсмена тренер Марина Чистякова.

* У чемпіонаті України з боротьби сумо, який проходив у Южноукраїнську, виступали вихованці ДЮСШ №2. Чемпіонкою стала Олена Романова, Богдана Пшедромірська виборола ІІ місце, Андріана Кух та Олена Лабанська – ІІІ місце. Готує спортсменок тренер Тетяна Полінська.

СПОРТ ПРОТИ ПРАВОПОРУШЕНЬ
3 квітня у спортивному залі ЗОШ №16, у рамках виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень відбувся перший етап змагань з міні-футболу серед команд неповнолітніх.
У змаганнях взяли участь команди з Чемирівців, Нової Ушиці, Ярмолинець, Віньківців, Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району. 11 квітня в обласному центрі відбулися фінальні змагання з міні-футболу, на які поїхали футболісти з Чемерівців, адже вони вибороли І місце в першому етапі турніру.

Спортивні події. Випуск №63
Перед останньою грою найкращі шанси на перемогу мала команда «Фортуна» с.Довжок (Козак), якій для того, щоб стати чемпіонами, достатньо було програти нігинським «Товтрам» з різницею не більше, ніж у два м’ячі. Однак фаворити чемпіонату поступилися з рахунком 2:7. Три команди - з Гуменець, Нігина та Довжка (Козак) - набрали однакову кількість очок – по 6. За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у особистих зустрічах чемпіонами району стали футзалісти з Нігина. Друге місце - в комади з с.Гуменці, третє – с.Довжок (Козак). Кращими гравцями чемпіонату визнано Валентина Дрануса (Нігин), Григорія Барабаша (Гуменці) та Володимира Кривушко (Рогізна).

Спортивні події. Випуск №62
28-30 березня в м.Іллічівськ, Одеської області відбувся чемпіонат України з універсального бою серед юнаків віком 10-11, 12-13 років. У складі збірної Хмельницької області виступали бійці нашого міста. Так, за перемогу боролися Давид Костинюк, Данило Костенюк (учні ЗОШ №7), вихованці ДЮСШ №2, та брати-близнюки з НВК №3 (СК «Еврика») Захар і Андрій Квасні. У результаті поєдинків Андрій Квасний та Данило Костинюк посіли ІІ місця, а Захар Квасний та Давид Костинюк привезли додому бронзові нагороди і ІІІ місця відповідно. До змагань бійців готували старший тренер СК «Еврика» НВК №3 Сергій Брюхно, тренер ДЮСШ №2 Володимир Костинюк.

ЗАБЕРУТЬ З ГЕНДЕЛИКІВ ДО ШКОЛИ
Про те, що гармонійний фізичний розвиток людини - це запорука здоров’я, нині вже нікому не потрібно говорити. Усі розуміють, що фізкультурою займатися потрібно, але, якщо заняття спортом було колись модним, то нині модно сидіти за комп’ютером. Людина, яка мало рухається і багато їсть, пришвидшує свою смерть. Аби забрати дітей від комп’юторів, з генделиків і вулиці, їм потрібно дати щось на заміну. Тому було вирішено розширити можливості занять у різних спортивних секціях. Для цього варто відреставрувати приміщення ДЮСШ №2.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

Спортивні події. Випуск №61
15-17 березня d м.Літин відбувся ХІ відкритий чемпіонат Вінницької області з тхеквондо ВТФ «Майстри тхеквона Поділля». У змаганнях взяли участь 11 команд з Дніпропетровська, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Кам’янця-Подільського, декількох районів Вінницької області. Загалом, змагалися майже 200 спортсменів.
У командному заліку І місце посіла команда Хмельницької ДЮСШ «Юність», ІІ – «Школа підготовки чемпіонів «Золотий дракон» (Івано-франківськ), ІІІ – Ладижинска ДЮСШ №2.

ШКОЛА БОЙОВОЇ ТРАДИЦІЇ «РАТАР»
«Ратар» (означає «рат» - ратник, воїн; «ар» - сонце, світло; тобто «ратар») - воїн світла. У Кам’янці-Подільському з минулого року діє школа бойової традиції «Ратар». Вона заснована Антоном Філатовим (козацьке ім’я Твердослав).
Ідея створення школи виникла під час підготовки до виступу на шоу «Україна має таланти» (4 сезон), що транслювалося на телеканалі СТБ. На цьому проекті колектив під назвою «Триглав» на чолі з Твердославом дійшов до півфіналу. Після того виступу команда брала участь у телешоу «Хвилина слави», що проходило в Москві. Й там також  дійшла до півфіналу.

Спортивні події. Випуск №60
15 березня у Кульчіївцях пройшов чемпіонат району з волейболу серед ветеранів.
Одразу три команди (Кульчіївці, Нігин та Оринин) набрали однакову кількість очок. Однаковою виявилась і різниця виграних та програних партій між призерами. Для визначення переможця довелось рахувати різницю набраних очок у партіях. Саме цей показник виявився найкращим у волейболістів з Нігина. Вони й стали чемпіонами змагань. На ІІ місці - Оринин, ІІІ - Кульчіївці.
Кращим гравцем чемпіонату визнано Ігоря Чорного (с.Оринин), нападаючим - Володимира Мельника (с.Кульчіївці), розігруючим -  Володимира Пасатюка (с.Нігин). Переможців та призерів нагороджено кубками та грамотами, а кращих гравців - дипломами управління освіти, молоді та спорту РДА.

НАВІТЬ ГИРЯ МОЖЕ БУТИ СУПЕРНИКОМ!
Неймовірно! Ця дівчина на своїх ПЕРШИХ змаганнях зуміла здивувати всіх. Вона зробила 196 підйомів гирі, виконавши норматив майстра спорту України. Гиря важила 16 кілограм, а дівчинці було неповних сімнадцять...
Уже протягом 5 років Марина Муринець займається гирьовим спортом. На сьогодні вона є майстром спорту України міжнародного класу, семиразовою чемпіонкою світу: дворазовою – серед дорослих, триразовою – серед юніорів; чемпіонкою світу серед студентів та у поштовху гирь довгим циклом. За свої досягнення та перемоги Марина вдячна Леоніду Гурману та Артему Дюднєву. Ці люди не тільки тренують, але й піддтримують та вірять у неї.