RSS

Спорт

НА ПЕРШИЙ-ДРУГИЙ РОЗРАХУЙТЕСЬ
23-24 червня відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області (ВЧО) з кікбоксингу. У змаганнях брали участь спортсмени з Вінниці, Хмельницького та Кам’янця-Подільського.
Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-2. Перші місця завоювали Павло Кондратов, Влад Ліпатов, Максим Галагодза, Анастасія Расевич та Марія Кобилецька.
Автор:  Олег МАЗУРИК

НАГОРОДИ НА АКТОБАТИЧНІЙ ДОРІЖЦІ
20-24 червня в м.Генічеськ пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), де студенти факультету фізичної культури К-ПНУ показали гарні результати. Майстер спорту України міжнародного класу, магістрантка Катерина Баєва виборола золоту медаль у складі команди та срібну – у багатоборстві.

«СРІБЛО» З «БРОНЗОЮ» ЗЛИЛИСЯ
Нещодавно в Скадовську (Херсонська область) пройшла фінальна частина Всеукраїнського турніру ВФСТ «Колос» АПК України серед дівчат 2002-2003 та 2004-2005 р.н. В обидвох взяли участь команди Кам’янеччини. У турнірі старших команди були розділені на 3 групи.
Команда Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ на базі Слобідко-Рихтецької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Іван Боднар) успішно пройшла груповий етап.

СПЕКОТНО НЕ ВСІМ
Матчами 6-туру розпочалося 2-коло в чемпіонаті району з футболу.
У групі А (Схід) «Дністер» Стара Ушиця поступився вдома кульчиєвецькому «Олімпу» – 3:5. М’ячі забивали – у «дністрян» – Андрій Самедінов, Олександр Півець та Василь Федоров, а в «олімпійців» – Роман Ткачук, Денис Присяжний, 2 – Сергій Матковський та 1 авто-гол у пасиві господарів поля. Матч «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька – «Нива» Грушка перенесено на четвер 29 червня.

ДОМАШНІЙ НЕФАРТ
24 червня пройшли матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома хмельницький «Проскурів».
Гості вже на 2-хвилині відкрили рахунок. Пройшла атака правим флангом, пас у штрафну площу, хмельничанин Ісмаїл Усманов обіграв нашого захисника і з метрів 10-12 вразив ближній для себе правий кут воріт «Фортеці». На 14-хвилині наші спробували довгим пасом вперед вивести на побачення з воротарем гостей Руслана Хамелюка, але до м’яча скоріше встиг воротар суперників.

ФУТБОЛ. ДВОБІЙ ІЗ ЧЕМПІОНОМ.
18 червня в матчі 3-туру першості області з футболу серед ветеранських команд (40+) кам’янецька «Фортеця» приймала вдома чинного ветеранського чемпіона області – хмельницький «Зорепад» (колишній «Ветеран»). Глядачі побачили два дещо різні тайми. У 1-таймі краще виглядали хмельничани. Вони вже на 3-хвилині провели гостру атаку, завдали удару з метрів 6-8, але надійно зіграв наш воротар Микола Передерко. На 20-хвилині гравець гостей у нашій штрафній завдав сильного удару в дальній правий від себе кут воріт, але знову Микола Передерко відбив небезпечний удар.

ДОЩОВА НІЧИЯ
У суботу, 17 червня, кам’я­нецька «Фортеця» грала пропущений матч 5-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі в Нетішині з місцевим «Енергетиком-Миклуш».
Протягом матчу йшов дрібний дощ. Команди не занадто інтригували глядачів гострими моментами. Та все ж, у середині 1-тайму «Фортеці» вдалася небезпечна атака.

В УКРАЇНСЬКІЙ ПАЛЬМІРІ
14-15 червня в Одесі пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра», в якому взяли участь близько 500 спортсменів зі всієї України та Молдови. Кам’янець представляли дві команди. Вихованки ДЮСШ-2, яких підготувала тренер Катерина Тютюнник, посіли два призових місця – Анна Коробчук здобула золото, а Ольга Трач – срібну медаль.
Команда Хмельницької ДЮСШ «Юність» завоювала Кубок за перше загальнокомандне місце.

ЗІГРАЛИ 1-КОЛО
16-18 червня після гри в Вознесенську мотобольний клуб «Поділля» продовжив виїзне турне в чемпіонаті України. 16 червня наші грали проти «Колоса» Нові Санжари, Полтавської області. «Поділля» навіть виграло 1-чверть – 0:1, м’яч у наших забив Владислав Мудрик. Але в 2-ій пропустило 2 м’ячі і ще один – у 3-ій чверті. В останній чверті команди обмінялися голами. У наших відзначився В’ячеслав Янішин. Тож, поразка – 4:2. Прикро, що в цьому матчі травмувалися Янішин та Олексій Пастух.

ЗДОБУТКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ
Нещодавно в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді (до 23 років).
Студент К-ПНУ Віталій Капітанець зумів вибороти дві срібні нагороди з бігу з-поміж молоді на дистанціях 3000 м (8:36,18) та 5000 м (14:39,72).

СРІБЛО – У ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ
17 червня в Хмельницькому проходила спартакіада державних службовців, у якій взяли участь команди РДА та ОДА.  Друге місце у змаганнях з шашок посіла Тетяна Чумагіна. Волейболісти, здобувши дві перемоги в групі, вийшли до фіналу чотирьох. У півфіналі наша команда з рахунком 1:2 поступились Красилівській РДА, а в грі за 3-тє місце перемогли головне управління казначейської служби України.

З ШІСТНАДЦЯТЬМА ВІДЗНАКАМИ ДОДОМУ!
Нещодавно Київ приймав XІІІ літню Універсіаду України зі спортивної гімнастики.
На цих змаганнях студенти К-ПНУ показали справжній професіоналізм. Зокрема, Ігор Радивілов двічі підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу, Ірина Романчук виборола чотири золота, Анастасія Бєляєва – одне золото і два срібла, Карина Альміз та Катерина Зирянова отримали по одній золотій медалі.

ВИБОРОЛИ СРІБЛО
18 червня в Чернігові завершилася XIII літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд.
Хмельницьку область представляла команда К-ПНУ, щоправда, наші грали без п’яти своїх гравців. Олег Плотницький та Володимир Ковальчук у складі національної збірної України в Угорщині пройшли у фінал Євроліги, а Тимофій Полуян, Олексій Головень та Дмитро Вієцький були на зборах молодіжки U-21.

ЗМАГАЛИСЯ В МІСТІ ЛЕВА
13-15 червня у Львові відбувся відкритий Кубок міста Львова з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. У турнірі взяли участь близько 150 борців.
Команду ДЮСШ-2 представляли 5 спортсменів. Чемпіоном турніру став Марк Шатурський, бронзовими призерами – Андрій Афрамчук та Юрій Кожухар.

ЗА КРОК ДО «ЕКВАТОРУ» ЧР
10-11 червня пройшли матчі передостаннього в 1-колі – 4-туру чемпіонату району з футболу.  У групі А лідер – кульчиєвецький «Олімп» переконливо переміг грушківську «Ниву» 8:0, а номінальні гості – «Колос» (Слобідка-Кульчиєвецька) в Кам’янці на Центральному стадіоні переміг китайгородську «Мрію». На 5-хвилині після удару з метрів 25-ти гравця «Мрії» Олега Зубика м’яч задів праву штангу.

Статті 61 — 75 з 1386
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Квартиру (2-кімнатну)

Продам 2-х кімнатну квартиру в м.Дунаївці 56 кв. м .недорого

СОБАКИ НЕ МАЮТЬ БУТИ НА ВУЛИЦІ
СОБАКИ НЕ МАЮТЬ БУТИ НА ВУЛИЦІ Тема собак експлуатується постійно й давно. Одним вони подобаються, іншим вони заважають. Тим, кому подобаються, вони доглядають за ними, годують, плекають. Ті є членами їхніх родин. І не дай Боже, десь собака зникне – на вуха поставлять усе місто. Але в цій категорії є й такі, які спочатку полюблять, а потім вони їм набриднуть, бо не врахували своїх сил і їх немає чим годувати, не хочеться вранці вставати, щоб вигуляти тощо.