RSS

Спорт

БОРОЛИСЯ З ЧЕМПІОНОМ
У неділю, 3 вересня, в чемпіонаті України з мотоболу проходили два матчі першості. В одному з них кам’янецьке «Поділля» приймало вдома лідера – «Ниву» Вишняки, Полтавська область. Команди розпочали гру обережно, тож не дивно, що перший небезпечний момент виник лише на 6-хвилині. Гравці «Поділля» Олексій Пастух та Денис Кшемінський пройшли центральну лінію, Денис ввійшов у штрафну, вдарив, але м’яч пройшов правіше воріт. Натомість «Нива» провела атаку, далі пас на привий бік штрафної, і Сергій Пузик ударом у дальній лівий кут воріт відкрив рахунок.
Автор:  Олег МАЗУРИК

КОМУ В ЯКУ ЛІГУ?
Минулими вихідними матчами 9-туру відновився чемпіонат району (ЧР) з футболу, який взяв перерву на час проведення районного Кубка. На жаль, деякі матчі не відбулися через неявки суперників.  У групі А (Схід) кульчиєвецький «Олімп» переміг на виїзді «Ниву» з Грушки 0:5. М’ячі в переможців забили Артем Гонтар, Сергій Мозолюк, а Сергій Матковський зумів відзначитися тричі. «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької отримав технічну перемогу за неявку «Мрії» з Китайгорода – 3:0.

НІЧИЯ ТА ЮВІЛЕЙ
У минулому номері «КлюЧа» ми повідомляли, що ФК «Октава» Слобідка-Рихтівська виборов Кубок району-2017. У неділю, 27 серпня, в Слобідці-Рихтівській пройшло святкування 10-річчя створення ФК «Октава». У рамках святкувань було зіграно товариський матч з футболу між ветеранами ФК «Октава» та збірною ветеранів району.

КУБОК ЗАЛИШАЄТЬСЯ В СТАРОКОСТЯНТИНОВІ
25 серпня в Хмельницькому на стадіоні «Поділля» пройшов фінальний матч Кубка області з футболу, в якому старокостянтинівський «Случ» зустрічався з кам’янецькою «Фортецею». На 11-хвилині півзахисник «Случа» Марченко низом виконав штрафний у лівий кут воріт «Фортеці», воротар Ярослав Гаращук відбив м’яч, Віталій Сакович добиває, але влучає у ліву штангу воріт «Фортеці».

ЇМ СПОКІЙ ТІЛЬКИ СНИТЬСЯ
Минулими вихідними ветеранська збірна області з футболу 50+, створена на базі команди Красилова, в Чернівцях проводила матчі групового етапу чемпіонату України. Наші зазнали двох поразок з однаковим рахунком – 0:1 від Коломиї та від чернівецької «Буковини». У матчі з останньою подоляни не реалізували три виходи один на один із воротарем.

ФІНІШУВАЛИ СЬОМИМИ
Ми вже повідомляли, що студентська збірна України з футболу на Всесвітній універсіаді, що проходить в Тайбеї, вийшла з групи після перемоги над Південною Африкою 2:0, поразки від Південної Кореї 0:5 та перемоги над Аргентиною 2:1. В усіх трьох матчах зіграв вихованець кам’янецького як районного, так і міського футболу Алішер Якубов. У першому та третьому виграних матчах він виходив в «основі», а в 2-таймі його замінювали. У другій грі він вийшов у 2-таймі.

ФУТБОЛ. СТАРТУВАЛО 2-КОЛО
27 серпня розпочалося 2-коло чемпіонату області (ЧО) з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). У матчі 8-туру «Случ» Красилів вдома поступився МФК «Славуті» – 1:2. Також обласна ФФ повідомила, що в зв’язку з участю команди ФК «Хмельницький» у чемпіонаті України в Аматорській лізі до календаря ЧО в ОПмЛ буде внесено деякі зміни.

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА-1
25-26 серпня в Хмельницькому пройшов відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів. Наше місто представляло 10 спортсменів, які вибороли перше командне місце. Перші місця посіли Михайло Моспан (біг на 1500 м, 800 м), Олександр Ткачук (стрибки у висоту, 100 м), Валентин Ліпіч (стрибки в довжину), Микола Дубчак (метання списа), Олена Поблічко (штовхання ядра), Євгенія Янкун (метання списа), Марія Шабага (біг 200 м).

ЗА КРОК ДО П’ЄДЕСТАЛУ. ВОЛЕЙБОЛ
Студентська збірна України з волейболу взяла участь у Всесвітній універсіаді, яка пройшла 19-30 серпня в Тайбеї. Якщо жінки вибороли 3-тє місце, то чоловіча команда (тренер Угіс Крастиньш) здобула 4-те місце. У її складі грає студент К-ПНУ Олег Плотницький. Наші досить впевнено пройшли груповий етап, перемігши Мексику, Португалію, Корею та Латвію.

ДО СВІТОВОГО ЗОЛОТА ЩЕ Й РЕКОРДИ
27 серпня – 3 вересня в США (м.Орландо) проходить чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів. Як повідомляють в К-ПНУ, студентка університету Тетяна Шлопко стала чемпіонкою світу у в/к 47 кг. Тетяна підкорила 165 кг у присіданні, 97,5 кг у жимі лежачи та 157,5 кг у становій тязі штанги від підлоги, набравши в сумі 420 кг.

ПЕРША ПЕРЕМОГА. МОТОБОЛ
У неділю, 27 серпня, в матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецький клуб «Поділля-Мотор» приймав команду з Полтавської області – «Колос» Нові Санжари. У матчі 1-кола наші поступилися «Колосу» – 4:2. Початок мату був за гостями. На 5-хвилині їм вдалася швидка атака по центру, й Вадим Кондратенко ударом у праву «дев’тяку» наших воріт відкрив рахунок. Далі глядачі побачили ще три атаки «Колоса». Але в одному випадку воротар «Поділля» Вадим Грушковський відбив м’яч, а в двох інших «круглий» летів повз ворота нашої команди. Та все ж, на 12-хвилині Валерій Зимовець забиває другий м’яч у ворота «Поділля» – 0:2.

ГАЛИЦЬКИЙ ТУРНІР ДИТЯЧОЇ «ФОРТЕЦІ»
20-22 серпня у Львові пройшов Всеукраїнський дитячий футбольний турнір, у якому взяла участь кам’янецька дитяча команда «Фортеця» (тренер Віталій Авінов). Молодший склад «Фортеці», 2007-2008 р.н., зіграв у нічию зі львівською «Галичиною» – 0:0, обіграв ФК «Львів» – 3:1, поступився чернівецькій «Спарті» – 0:3 та поділив очки з івано-франківською «Нікою» – 0:0. У підсумку наші та «Ніка» набрали порівну очок, але за нестачею в наших 1 забитого м’яча, до півфіналу вийшли прикарпатці.

СВЯТКУВАЛИ ПАТРІОТИЧНО
17 серпня завершився 3-ій «Патріотичний турнір» з бадмінтону присвячений Дню Незалежності України. Як повідомляє сайт К-ПНУ, серед чоловіків переміг Вадим Кречко, а за ним розташувалися Геннадій Безверхній та Іван Поляруш. У жінок виграла Лілія Стрельбіцька.

«ФОРТЕЦЯ» ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ
У суботу, 19 серпня, пройшли матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка області з футболу-2017. Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти красилівського «Случа». Матч у Кам’янці завершився нульовою нічиєю, тож для виходу у фінал командам треба було забивати. Перший реально гострий момент біля чужих воріт створили наші, коли Андрій Тимчук промчав правим флангом і сильно верхом вдарив по воротах із гострого кута – м’яч влучив у штангу воріт «Случа».

НА ЮВІЛЕЙ – ЗДОБУТТЯ КУБКА
У середу, 23 серпня, на Центральному міському стадіоні у фінальному матчі Кубка району з футболу зустрілися панівецький «Замок» та слобідко-рихтівська «Октава». У 1-таймі перевага «Октави», у складі якої грали декілька «легіонерів», не була великою й «Замок» відповідав контр-випадами. Та все ж «Октава» зуміла використати двічі свої моменти. М’ячі забили Олександр Крохмалюк ударом здалеку, а після навісу зі штрафного Володимир Муляр головою зблизька забив другий м’яч – 2:0.

Статті 61 — 75 з 1465
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
    17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
    Голосів: 3
    1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
      На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?