RSS

Спорт

У РАЙОНІ ЗМАГАЛИСЯ ТЕНІСИСТКИ
30 січня у спортивному залі ПДАТУ проходив особисто-командний чемпіонат району (ЧР) з настільного тенісу серед жінок. Чемпіонство виборола команда з Нагорян (Анна Саламаха, Анна Стрільчук), 2-е місце здобула Слобідсько-Кульчиєвецька ОТГ (Тетяна Арсенюк, Ольга Арсенюк).
Автор:  Олег МАЗУРИК

ВИЙШЛИ ДО ПЛЕЙ-ОФФ
1-2 лютого пройшли матчі чергових турів першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу, де виступають 2 кам’янецькі команди, а також розіграшу Кубку Преміум-ліги.

МОЛОДШИЙ ПЕРЕМАГАЄ СТАРШИХ
26 січня в Кам’янці стартував новий марафон-турнір із блискавичних шахів (3+2). Як і в минулому році, в 2020 заплановано провести 10 таких етапів.
У першому етапі взяли участь 9 шахістів. Найкраще пройшов турнірну дистанцію юний 9-річний Андрій Дудко. Він програв лише 1 партію – досвідченому Юрію Зайцеву.

ОВЕРТАЙМ ТА «ПЕРЕХІДНА» ІНІЦІАТИВА
25-26 січня пройшли матчі чергового 11-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі (УВЛ). Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав на виїзді проти «Старого Луцька».
 Перша гра вийшла наче розділена на дві різні частини. Адже 1-чверть кам’янчани програли 23-8, а на велику перерву наші пішли, програючи 22 очки – 47-25.

КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ ВІДКРИТИЙ
24-25 січня 2020 року проводився відкритий чемпіонат міста (ЧМ) з боксу серед юнаків та дівчат всіх вікових груп.
В змаганнях взяли участь 120 учасників з Городка, Чемеровець, Вінниці, Хмельницького МОН «Буревісник», СК «Аперкот» та кам’янецької ДЮСШ-2.

ФУТЗАЛ. НА ТРЬОХ ФРОНТАХ
25-26 січня пройшли матчі чергових турів першості Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу, де виступають 2 кам’янецькі команди, а також розіграшу Кубку Преміум-ліги.

ПЕРЕМАГАЄ ДОСВІД
У неділю 19 січня у шахово-шашковому клубі пройшов Кубок року із рапіду (10+5). Переможець турніру вигравав шаховий годинник.
У змаганні взяли участь 8 кращих шахістів за підсумками всіх турнірів з рапіду за минулий 2019 рік.

ФУТЗАЛ. ПАМ'ЯТІ ТРЕНЕРА
На зимових канікулах в спортивному залі ЗОШ-17 була проведена відкрита першість ДЮСШ-2 з міні-футболу пам’яті тренера Ігоря Сапешка. В змаганнях взяли участь 180 футболістів серед команд у 3-ох вікових групах.

ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ
З 10 по 16 січня у Львові проходив відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби. Студентка першого курсу факультету фізичної культури КПНУ ім.І. Огієнка, майстер спорту України Кристіна Гілевич в командній першості виборола золоті медалі у вправах ГП-12 і ГП-11А.

ГОЙДАЛКИ – ВНИЗ

КАМ’ЯНЕЦЬКЕ ТРІО
16-20 січня в Фінляндії проходив міжнародний турнір з волейболу сидячи (інваспорт) серед жіночих команд. У ньому взяли участь 6 колективів. У складі збірної України грали 3 вихованки Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу (ПСНР СЕК)...

ЗА КУБОК РУСАНІВКИ
11-12 січня 2020 року в Києві проходив вікенд-турнір з тенісу Кубок Русанівки bу Вabolat 1 (до 12 років). У змаганнях взяли участь тенісисти з майже усієї України.
Наше місто представляла вихованка ДЮСШ-2 Кіра Дякіна.

«ДІДІБАО» ДІЛИТЬ ОЧКИ З ЛІДЕРОМ
18-19 січня відбулися матчі чергового 10-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома лідера групи-2 (Захід) – БК «Тернопіль-ТНЕУ». Із 16 матчів 1-кола тернополяни виграли 14. Схоже, що команда мітить у Супер-лігу. Тому й не дивно, що в Кам’янець гості їхали по 2 перемоги. Як виявилося, у наших з цього приводу були свої думки та ідеї.

ТХЕКВОНДО. КОМАНДНЕ СРІБЛО
13-14 грудня 2019р. в Вінниці відбувся «Відкритий кубок Вінниці» з таеквондо І.Т.Ф. У змаганнях взяло участь 13 команд з усієї України. Юні кам’янчани – учні ДЮСШ-2 посіли 2-е командне місце. Вони вибороли наступні призові місця.

ГУМЕНЦІ. ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ!
Минулого тижня в Гуменецькому сільському будинку культури відбулись підсумки 2019 спортивного року Гуменецької сільської об’єднаної територіальній громади.
Голова Гуменецької сільської ради Інна Абдулкадирова та начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Лілія Срібняк нагородили цінними подарунками більше сорока спортсменів ветеранського спорту.

Статті 61 — 75 з 2539
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого. А найпарадоксальніше те, що більшість людей не лише до цього звикли. Вони цього ще часто-густо з нетерпінням чекають. Тому що це дає привід зайвий раз відволіктися від головних проблем сьогодення і забити цим голову. Так простіше....