RSS

Спорт

ВОЛЕЙБОЛ. НА ЧЕРЗІ – ФІНАЛ
24-26 лютого у Луцьку пройшов 2-тур (коло) Вищої Студентської ліги України з волейболу серед чоловічих команд.
10-разовий чемпіон цієї ліги – команда Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка (тренер Євген Козак) спочатку обіграла Луцький НТУ – 3-0, потім Рівненський НУВГП – 3-1 та Тернопільський НПУ – 3-0.
Автор:  Олег МАЗУРИК

ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ ТУРИСТИ
На минулому тижні у Шепетівському районі проводився Кубок Хмельницької області зі спортивного туризму серед учнівської молоді, приурочений пам’яті «Небесної сотні». Юні спортсмени із ЗОШ-10 виступали у молодшій та старшій вікових групах. На особистих дистанціях переможцем стала Маргарита Василюк, друге місце виборола Єлизавета Нашемпа, а Вадим Богуцький посів третю сходинку.

У ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПО МЕДАЛІ
29.02 – 1.03. 2020 р. у Хмельницькому пройшов чемпіонат області (ЧО) зі змішаних єдиноборств ММА. Змагання проводились серед вікових груп 10-12, 12-13, 14-15, 16-17, 18-20 років та ветеранів. Наші єдиноборці ДЮСШ-2 показали наступні результати.

ВІД ДНІПРА ДО ПРИКАРПАТТЯ
14-16 лютого 2020 року в м. Дніпро проходив чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед дорослих, юніорів, юнаків. А 28-29 лютого 2020 р. в Івано-Франківську відбувся Відкритий чемпіонат області з таеквондо ІТФ серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

НА П’ЄДЕСТАЛІ В.КРУПА З Є.ГОРОХОМ
Із 28 лютого по 1 березня відбувся VIII міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. та серед юніорів 2000-2002 р.н. В змаганнях взяло участь близько 500 спортсменів з команд Франції, Німеччини, Чехії, Польщі, Білорусії, Молдови, Великої Британії та України.

«ЮНІСТЬ» КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ЮНИХ
29.02 – 1.03. 2020 р у Красилові проходив Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Юність Поділля». Вихованці ДЮСШ-2 посіли наступні місця.

СПІТКНУЛИСЯ У ФРАНКІВСЬКУ
На жаль, двох поразок зазнав в Івано-Франківську кам’янецький БК «ДіДіБао». У наших не грали травмовані Дмитро Неволін та Віталій Вінтоняк. У першому матчі в п’ятницю 28 лютого кам’янчани програли 1-чверть 31-19, а потім – в 1 очко і 2-чверть, пішовши на велику перерву, поступаючись 50-37.

СУМО. НА ВСІХ ФРОНТАХ
20-22 лютого в місті Луцьку відбувся чемпіонат України з сумо. А 23 лютого в Луцьку пройшов міжнародний турнір з сумо Кубок Любарта.

ПРОЙШЛИ ЕТАП
24-26 лютого в Кам’янці у ПДАТУ пройшов 2-тур чемпіонату України з волейболу в Першій Студентській лізі серед чоловічих команд. Із Чернівців з 1-го туру команда ПДАТУ (тренер Тетяна Комарова) привезли 4 очки (2-3 і 3-0).

ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ
8 лютого 2020 року в Хотині проходив турнір з міні-футболу.
Перше місце посіла команда «Спортлідер» ДЮСШ-2 Кам’янець (U-10) (тренери Сергій Горенко, В’ячеслав Цимбалістий).

ВІДІБРАЛИСЯ ДО ЗБІРНОЇ

22-23 лютого в Городку пройшов чемпіонат області з важкої атлетики серед кадетів до 13 років – відбірковий до чемпіонату України (ЧУ). У ньому взяли участь кам’янчани – вихованці ДЮСШ-1 (тренери Микола Мельник та Андрій Остапюк).

НА ЧЕРЗІ – КУЛЬМІНАЦІЯ
Єдиний представник Кам’янця в чемпіонаті області (ЧО) вийшовши до фінальної частини ЧО, зіграв 2 матчі цієї стадії.
У першому з них «Тірас» зустрівся із 2-ю командою групи «Північ» – шепетівським «Темпом». Суперники відкрили рахунок на 19-хвилині, але Вадим Барицький за хвилину його зрівняв.

«ЗОЛОТЕ» ТРІО
22-23 лютого 2020 р. в Бахмуті (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань у приміщенні серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та РФР. Честь Хмельницької області захищали Леся Чорна, Катерина Кохан, Марина Іваськова.

КЛАС – Є КЛАС
22 лютого в Кам’янці у ФОК КЕМЗ пройшов чемпіонат України серед лікарів ветеранів 45+ з футзалу. У ньому взяли участь 8 команд, розділених на 2 групи. Кам’янчанин Валерій Данчук грав за команду Києва, яка в минулому році стала переможцем змагання.

КІКБОКСИНГ. ДВА ПЛЮС ТРИ
13-16 лютого у Броварах пройшов Відкритий чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів за версією WAKO. В змаганнях взяли участь 1400 спортсменів зі всіх регіонів Україні, республіки Білорусі та Молдови.

Статті 16 — 30 з 2534