RSS

Спорт

ВДАЛИЙ СПОРТИВНИЙ СТАРТ
СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики (директор Юрій Бабчинський) здавна славиться своїми спортивними традиціями. Взяти хоча би той факт, що на сьогодні 32 учні цієї школи - переможці та призери різного рівня спортивних змагань з художньої гімнастики, футболу, вільної боротьби, тхеквондо, дзюдо, волейболу, баскетболу, шахів. Цьогорічний олімпійський тиждень, який проводився у навчальному закладі, став ще одним кроком до бажання бути здоровими.

Спортивні події. Випуск №87
За ініціативи сайту активного дозвілля «Вічний Камянець» (kampod.at.ua) за погодженням і підтримки відділу молоді та спорту міськвиконкому в загальну структура спортивних змагань, які щорічно проводяться у рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту, було включено бадмінтон. Тож перший Відкритий чемпіонат з цього виду спорту вдало стартував 16-17 вересня у спортзалі корпусу біотехнологічного факультету ПДАТУ.
Серед чоловіків перемогу здобув випускник біотехнологічного факультету Дмитро Бойко, котрий став першим чемпіоном міста з бадмінтону. Другу сходинку посів викладач ПДАТУ Анатолій Димчук, третю - представник чернівецького студентства Павло Янішевський.

ДВОТИЖНЕВІ СПОРТИВНІ БАТАЛІЇ
З 12 до 22 вересня в місті проходила декада спорту, присвячена Дню фізичної культури та спорту та 50-річчю міського стадіону ім.Г.Тонкочєєва.
Упродовж 10 днів учні та студенти брали активну участь у чемпіонатах міста з волейболу, тенісу, легкої атлетики, армспорту, футболу, скелелазіння, бадмінтону. Десятки глядачів стали свідками запеклих спортивних баталій.
Спортсмени регіонального центру «Інваспорт», спортсмени з Ізяслава, Полонного, Шепетівки та Хмельницького районів змагалися з легкої атлетики, шахів, настільного тенісу.

ЩЕ ОДНЕ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ
Хоч Перше вересня для школярів вже проминуло, проте для гуртківців позашкільних закладів та спортивних шкіл воно стартувало лише цього тижня.
Двері до цікавої країни творчості, таланту і спорту гостинно відчинилися перед учнями.
Так, Центр дитячої творчості (директор Олександр Ткачук) став розвивально-ігровим майданчиком для всіх гуртківців: і новачків, і тих, хто зі стажем.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НА ДОРІЖЦІ - БРОНЗА
6 вересня під час змагань Кубка cвіту зі стрибків на батуті та акробатичній доріжці, який проходив у місті Луле (Португалія) студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Катерина Баєва виборола бронзову медаль у стрибках на акробатичній доріжці.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ
Урочисте спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту та 50-річчя міського стадіону ім.Г.Тонкочєєва.
У програмі свята:
- святкова колона з кращих представників спорту міста;
- нагородження відзнаками кращих спортсменів, тренерів та ветеранів спорту;
- спортивні номери від гімнастів, акробатів, силових атлетів;
-  Фінал легкоатлетичного змагання (естафета 4х100) серед студентів та учнів ВНЗ І-ІІ р.а.

ЧИ ПОВЕРНЕТЬСЯ «ГПО» У СТІНИ БІЛОЇ ХАТИ?
5 вересня в міській раді відбулася зустріч спортивного активу міста (директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, старші тренера з різних видів спорту, вчителі фізкультури шкіл міста та викладачі вищих навчальних закладів, голови міських федерацій, учасники об’єднаних підліткових клубів за місцем проживання), у якій взяли участь керуючий справами Сергій Самара, завідувач відділу молоді та спорту Юрій Козлов, радник міського голови Сергій Кротік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

В ОБЛАСТІ - ДРУГЕ КОЛО
31 серпня розпочалось 2-ге коло чемпіонату області з футболу в прем’єр-лізі. Команда «Атланта» (Кам’янець-Подільський район) у Деражні з рахунком 5:1 перемогла місцеву команду «Поділля–Олімп». У нашій команді відзначився Олег Зубик, який забив у ворота суперників три м’ячі. По одному голу на рахунку Алішера Якубова та Віктора Слишинського. Команада ж юнаків поступилась з рахунком 2:3.

У ЄВРОПІ - ЧЕТВЕРТІ
23-25 серпня в м.Одеса відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Южная Пальмира», в якому взяли участь спортсмени з різних регіонів України, Молдови та Вірменії.
Гідно представили наше місто вихованці ДЮСШ «Юність». Так, Дмитро Міщук та Андрій Гльос завоювали І місце у своїй ваговій категорії, Данило Медик – ІІ місце, а Максим Тополя та Олег Маматов - ІІІ місце.

ТІЛЬКИ 5 РОКІВ, А ВЖЕ ТАК ГРАЄ!
З нагоди Дня Незалежності України в ресторані швидкого приготування «Чікен Хат» за пропозицією ШШК «Гросмейстер» пройшли два турніри з шахів і шашок для школярів. У змаганнях взяли участь 15 дітей, більшість з яких виступають за школи та є гуртківцями клубу. Незважаючи на те, що змагалися учні від 8 до 14 років, сенсаційну перемогу в двох турнірах здобув чемпіон міста серед дитсадків, найменший учасник чемпіонату України з шахів серед дітей до 8 років – 5-річний Сашко Довгалюк.

ЧЕМПІОНОК ПРИВІТАВ ПРЕМ’ЄР
19 серпня Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з українськими фехтувальницями - чемпіонками світу, яким вручив урядові нагороди. Нагадаємо, чемпіонат світу з фехтування проходив з 5 по 13 серпня в місті Будапешт.
Серед спортивних знаменитостей була і студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.І. Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Аліна Комащук.
У фіналі наша Аліна стала чемпіонкою світу з фехтування в командній першості шаблісток.

СИЛА БУВАЄ РІЗНОЮ
У рамках відзначення Дня Незалежності на площі Польський ринок відбулися змагання із силових видів спорту «Козацька сила». У них особливо активну участь брали гості міста.
Так, у стрибках на скакалці за 30 секунд перемогла інструктор з фітнесу Тетяна, яка приїхала до Кам’янця на гостину аж із Іркутська. У перетягуванні каната серед чоловіків переміг Валерій з Києва.

ПЕРЕСКОЧИВ ВЛАСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Сенсаційно закінчився виступ у м.Шепетівка 14-річного кам’янчанина Дмитра Горєлова, вихованця шахового гуртка ЦДТ, який перейшов до 9-го класу гімназії. Мало того, що він зі 100-відсотковим результатом переміг у чемпіонаті області серед юнаків до 16 років, він одразу після чемпіонату взяв участь у Всеукраїнському шаховому фестивалі «Шепетівка-2013». У цьому заході взяли участь 55 шахістів. Діма Горєлов у загальному заліку виборов 10 місце і значно перевищив норматив кандидата в майстри спорту.

З ПЛЯЖУ - БРОНЗУ
Бронзовими призерами Кубка України з пляжного футболу серед жінок, що проходив 16-19 серпня в Одесі, стала команда Кам’янець-Подільського району.
На першому етапі наші футболістки здобули дві перемоги а саме: у групі над командами «Мрія-2006» (Миколаїв) - рахунок 4:2 та «Чорноморською» (Одеса) - 4:0.
Також наша команда з рахунком 4:0 перемогла «Чорноморські акули». А от у півфіналі поступилася одеській «Атлетиці» - разунок матчу 0:1.

ЗАВТРА - STREET WORKOUT
17 серпня, в суботу, о 17.00, площа Польський ринок перетвориться на майданчик, на якому пройдуть міські змагання  зі Street Workout.
Організаторами акції виступлять Кам’янець-Подільський благодійний фонд «Шанс» та Кам’янець-Подільська ланка федерації Street Workout Україна.

Статті 1696 — 1710 з 1926
Початок | Поперед. | 112 113 114 115 116 | Наст. | Кінець Всі

Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...