RSS

Спорт

ПЕРЕМОГЛА «ІНДУСТРІЯ»
22-24 листопада в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну проходив чемпіонат міста з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях взяли участь команди із семи навчальних закладів.
У результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з коледжу ПДАТУ (тренер Михайло Удалов) і коледжу культури та мистецтв (тренер Іван Гнатюк). Перемогу святкували майбутні аграрії (директор коледжу Тарас Муравка).
У фіналі зустрілись команди з медичного училища (тренер Олександр Невенгловський, директор училища Ярослава Смольницька) та минулорічний чемпіон - команда індустріального коледжу (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко).

Спортивні події. Випуск №44
24 листопада у Кам’янці-Подільському проходила відкрита першість ДЮСШ №1 з легкої атлетики. На ній вихованці тренера районної ДЮСШ відділу освіти Миколи Дубчака завоювали у стрибках у висоту 5 призових місць.
Серед юнаків та дівчат 1999-2000 р. н. І місце посіла Віта Кліновська, ІІІ – Ілля Розумовський. Серед дітей 2001 р. н. та молодших І місце завоювала Анна Щегельська, ІІ – Владислав Намок, ІІІ – Костя Дроздов.

Спортивні події. Випуск №43
З 8 до 11 листопада у Мілані (Італія) проходив чемпіонат світу з гирьового спорту. Наша спортсменка, студентка 4-го курсу К-ПНУ ім.І.Огієнка Марина Муринець виборола дві золоті медалі (серед жінок та юніорів). Результат Марини - 246 підйомів 16-кілограмової гирі (вагова категорія +70 кг).

Спортивні події. Випуск №42
5-7 листопада ШШК «Гросмейстер» провів першість міста з шахів серед шкіл , у якій взяли участь 16 навчальних закладів.
Уже після другого дня лідерство захопила команда гімназії. Їх головні конкуренти - СЗОШ №5 і НВК №9 не потрапили навіть у призери. Сенсацією турніру став виступ команди НВК №13, яка вперше стала срібним призером. Третіми були юні шашкісти з НВК №8.
В особистому заліку медалі отримали на 1-ій дошці – Діма Ніколін (НВК №16), на 2-ій дошці - Сергій Стельмащук, 3-ій - Валерія Потапова (НВК №9).

Спортивні події. Випуск №41
З 1 до 16 жовтня на стадіонах ПДАТУ та ім.Г.Тонкочеєва проходили ігри Кубка міста з футболу, пам’яті М.Лук’яненка. У змаганнях взяли участь 8 команд, які були розподілені на дві підгрупи.
Ігри у підгрупах проходили за коловою системою. Команди, які вибороли І-ІІ місця в підгрупах, зустрілися в півфіналі. Команда «Буревісник» К-ПНУ ім.І.Огієнка здобула перемогу над футболістами з ПДАТУ з рахунком 3:1, а команда «Університет» К-ПНУ ім.І.Огієнка перемогла футболістів з ДЮСШ №2 з рахунком 4:1. Отже, за третє місце боролися команди ПДАТУ та ДЮСШ №2, де перемога з рахунком 4:2 була на користь «Університету». У фіналі ж зустрілися команди К-ПНУ «Буревісник» та «Університет». Перемогу з рахунком 3:1 здобули більш досвідчені футболісти з команди «Буревісник», які й стали володарем кубка.

Спортивні події. Випуск №40
26 жовтня на стадіоні ім.Г.Тонкочєєва проходили фінальні районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дітей та підлітків 2001 р. н.
У грі за перше місце команда Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 3:1 перемогла суперників з Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце - у Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. Переможцями конкурсів з елементів техніки футболу стали: жонглювання м’яча – Денис Лісецький, удари м’яча на дальність – Назарій Храбуст, удари м’яча на точність – Олександр Щадило (усі школярі з Нігинської ЗОШ).

Спортивні події. Випуск №39
9-12 жовтня в м.Вінниця проходив чемпіонат України зі спортивної акробатики. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Олександр Нелеп, студент ІV курсу факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка, виборов три золоті нагороди - у першій, другій вправах та у багатоборстві. Анна Вержбицька, студентка І курсу факультету фізичної культури К-ПНУ ім.І.Огієнка виборола три срібні нагороди - у першій, другій вправах та у багатоборстві.
Спортсменів до змагань готував тренер, викладач К-ПНУ ім.І.Огієнка Володимир Марчук.

КУБОК - У КАМ’ЯНЧАН
20-21 жовтня у місті проходив відкритий Кубок Хмельницької області з кікбоксингу. Серед 146 учасників, які взяли участь у змаганнях, були команди з Хмельницького, Нетішина, Городка, Дунаївців, Вінниці та Кам’янця-Подільського.
Честь відкрити змагання надали міському голові Михайлу Сімашкевичу. У своєму вітальному слові він зазначив: «Дивлячись на ваші усміхнені та щасливі обличчя, радію з того, що маємо здорове та сильне майбутнє. У роки юності я також захоплювався різними видами спорту, тому розумію вашу жагу до перемогу. Хотів би побажати усім вдалих виступів, і нехай переможе найсильніший!» Також мер міста пообіцяв відзначити переможця грошовою премією у сумі 1000 грн.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ЧЕМПІОНИ
20 жовтня в м.Шепетівка відбувся обласний чемпіонат з бойового самбо. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів із 10 областей України. Кам’янець-Подільський представляли вихованці федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою - Владислав Хімич, який здобув IV місце (в/к 76кг), Олександр Ількович (IV місце, в/к 80 кг), Сергій Левицький (II місце, в/к 90 кг), Руслан Абібулаєв (IV місце, в/к 74 кг). I місце та звання чемпіона області з бойового самбо у категорії 68 кг виборов Денис Скок.

«ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» СЕРЕД ПІДЛІТКІВ
19 жовтня на стадіоні ім.Тонкочєєва проходили фінальні районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дітей та підлітків 2000 р. н. Перемігши суперників з Крушанівської ЗОШ І-ІІ ст. з рахунком 2:1 та Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. - 1:0, чемпіонами змагань стали футболісти Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце у Крушанівської ЗОШ, третє – Сахкамінської ЗОШ. Переможців та призерів змагань нагороджено кубками та дипломами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Спортивні події. Випуск №38
Минулого тижня в нашому місті на Центральному стадіоні ім.Г.Тонкочеєва проходив IV чемпіонат області з легкої атлетики серед учнів спортивних шкіл. У змаганнях взяли участь представники 20 районів.
За підсумками змагань юні спортсмени ДЮСШ №1 посіли перше загальнокомандне місце. Директор навчального закладу Станіслав Кшемінський дякує учням, батькам та всім тренерам за успішний виступ на цих змаганнях.

БЕЗПЕЧНІ ЧОТИРИЛАПІ
12 жовтня вперше у Кам’янці-Подільському було проведено програму «Собака в місті», під час якої чотирилапі під керівництвом свого господаря складали іспит. Екзаменатором стала Ольга Калиновська, голова кінологічного клубу в Хмельницькій області «Артеміда дог», яка перевіряла ставлення собак до сторонніх людей, виконання ними основних команд та реакцію на їжу з чужих рук.
Чотири добермани слухняно виконували всі команди і радували результатами своїх власників. Після цього вони отримали сертифікат про проходження дресирування, який засвідчував їх безпечність для оточуючих.

ВИЩА ЛІГА
У чемпіонаті району з футболу серед команд вищої ліги залишилось зіграти один матч «Рус-сич» (Калачківці) - «Товтри» (Нігин), від якого залежатиме доля призових місць. Матчі останнього туру, які проходили 13 жовтня, завершились з наступними результатами:
«Метеор» (Колибаївка) - «Товтри» (Нігин) - 0:1;
«Астра – Замок» (Шутнівці) - «Рус-сич» (Калачківці) - 2:4;
«Вітагро» (Залісся 1) – «Атланта» (Гаврилівці) - 1:3.

АНГЛІЙСЬКИЙ СКАУТИЗМ НА УКРАЇНСЬКИЙ МАНІР
Уже близько 20 років у місті діє організація український пластунів. В її основі лежать патріотичне виховання та самовиховання молоді на основі принципів християнської моралі. Пласт не секта чи політична організація, яка займається пропагандою здорового способу життя. Пластуни - це український аналог британських скаутів.
Уперше рух скаутів був організований в 1907 році Робертом Баден-Пауеллом у Великій Британії. Перший табір (збір) він провів на острові Браунс. Наступного року була написана книга «Scoutingforboys», яка потім була перекладена багатьма мовами. Українською ця книга з’явилася у світ на межі 1910-1911 років. Саме на цей період припадає активний розвиток скаутських організацій в країнах Західної Європи та США.
У 1911 році були створені й перші пластові загони в Україні, а вже 12 квітня 1912 року пластуни склали присягу.

Чемпіонат району триває
29 вересня відбулись матчі 17-го туру чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Результати змагань:
«Товтри» (Нігин) - «Астра – Замок» (Шутнівці) - 5:2;
«Слобідка 1789» (Слобідка – Кульчиївецька) - «Рус-сич» (Калачківці) - 1:12;
«Метеор» (Колибаївка) - «Вітагро» (Залісся 1) - 1:0.

Завершився груповий етап фінальної частини чемпіонату району з футболу серед команд 1 ліги: