RSS

Спорт

ЛІДЕР ВИРИВАЄТЬСЯ У «ВІДРИВ»
8-9 вересня пройшли матчі 9-туру чемпіонату району з футболу. У Панівцях грали лідери – місцевий «Замок» та кульчиєвецький «Олімп». А у Районній Першій лізі було зіграно матчі 7-туру.
Автор:  Олег МАЗУРИК

УСЕ ВРАХОВАНО
8-9 вересня пройшли матчі 16-туру чемпіонату України з футболу серед учасників АТО. Кам’нецька команда «Фортеця-АТО» мала грати на виїзді у Гайсині, Вінницької області проти тамтешнього «Імпульсу».
Як пояснили нам у Федерації футболу учасників АТО, на жаль, більшість гравців команди Гайсина зараз поза своїм містом, тому «Імпульс» не зміг прийняти суперників.

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ
Для пропагування здорового способу життя та розвитку олімпійського руху в переддень святкування Дня фізичної культури і спорту працівники та студенти факультету фізичної культури К-ПНУ традиційно провели «олімпійські» уроки в школах міста та району.

ДВА РІЗНІ ТАЙМИ У ВОЛОЧИСЬКУ
8-9 вересня пройшли матчі чергового 11-туру першості області з футболу серед ветеранів (40+). Кам’янецька ветеранська «Фортеця» грала на виїзді у Волочиську проти тамтешнього лідера чемпіонату «Агробізнесу». За нього грає низка гравців з Тернопільської області, Хмельницького, а іноді навіть і відомі в Україні футболісти.

БЛИЖЧЕ ДО ЄВРО-2019
З 31 серпня до 2 вересня в м.Шостка, Сумської області проходив фінальний етап чемпіонату України з пляжного волейболу. Успішно веде відбірковий турнір чемпіонату Європи-2019 з волейболу національна збірна України.

ФУТБОЛ. НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА
Перші хвилин 10 гра йшла в основному в центрі поля, а потім команди обмінялися гострими випадами. Їх зуміли ліквідувати захисники обидвох команд. На 23-хвилині кам’янчанин Андрій Тимчук віддав гострий пас у штрафну під удар, але партнер пробив вище воріт. Через 5 хвилин славутівець Сергій Карданов вийшов один на один з нашим воротарем Сергієм Пауром. Останній відбив удар суперника.

БОКС. НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ
7-9 вересня в м.Іллінці Вінницької області відбувся Міжнародний турнір з боксу серед школярів та юніорів. У змаганнях взяли участь близько 130 боксерів зі всіх регіонів України, а також Молдови, Румунії, Білорусії та юні боксери нашого міста – вихованці ДЮСШ-2.

ОПТИМІСТИЧНА ПОРАЗКА З ХЕТ-ТРІКОМ
9 вересня в матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецьке «Поділля-Мотор» приймало володаря Кубка України-2018 – вознесенський «Восход». Щоправда, в чемпіонаті у вознесенців справи йдуть гірше, ніж у Кубку. Тут вони вже тричі поступилися – «Ниві», «Колосу» в 1-колі та нещодавно «Дружбі».

НАЙСИЛЬНІШІ ЮНІОРКИ СВІТУ
1-9 вересня в Південно-Африканській Республіці (м.Потчеструм) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорок та юніорів, юнаків та дівчат.
У складі національної збірної честь України захищали студентки К-ПНУ ім.І.Огієнка майстри спорту України міжнародного класу Тетяна Шлопко та Анастасія Антонюк.

ФУТБОЛ. СТАРТУВАЛО 2-КОЛО. РАЙОН
1-2 вересня після кубкового літнього розіграшу розпочалося 2-коло чемпіонату району з футболу у районних Вищій та Першій лігах

ЧЕРГОВЕ ПЕРЕНЕСЕННЯ
У суботу-неділю, 1-2 вересня, пройшли матчі 10-туру ветеранського (40+) чемпіонату області з футболу. На жаль, уже другий матч першості переносить кам’янецька ветеранська «Фортеця». Якщо на початку 2-кола було перенесено виїзний матч 8-туру проти «Іскри» Теофіполь, то тепер перенесли виїзну гру проти шепетівського «Темпу».

КАДРОВИЙ ДЕФІЦИТ
У чемпіонаті області з футболу матчами 8-туру розпочалося 2-коло першості. Кам’янецька «Фортеця» грала у Красилові проти лідера та фіналіста Кубка області тамтешнього «Случа». У 1-колі команди зіграли в Кам’янці в нічию – 2:2. До речі, це єдиний не виграний Красиловом матч у цьогорічному чемпіонаті.

І БЛІЦ, І «БАТЬКІВСЬКИЙ КРАЙ»
26 серпня було зіграно 6-ий етап (із 10-ти) міського річного марафону бліц-турнірів. 1-2 вересня в Борщові, Тернопільської області, пройшов традиційний міжобласний турнір «Батьківський край».

ДАЛИ БІЙ ЛІДЕРУ
У неділю, 2 вересня, в матчі чемпіонату України з футболу серед учасників АТО кам’янецька «Фортеця-АТО» приймала вдома лідера групи «Центр» – «Ягуар» з Калинівки, Вінницької області.
Два тайми, які побачили глядачі, видалися доволі різними. Якщо у 1-таймі було забито лише 2 м’ячі, то в 2-му – 5 м’ячів.

ВЕЛОСПОРТ НА ПРИРОДІ
Поблизу с.Китайгород пройшов Кубок України зі спортивного туризму.
Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Федерацією спортивного туризму України

Статті 1 — 15 з 1901