Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2020

ЯК НАРОДЖУЮТЬСЯ ПЛАТАНИ

платаниЯкщо Київ місто каштанів, то Кам’янець – Подільський може стати містом платанів. Варто погодитись, що платани таки напрочуд гарні дерева. Саме в ці весняні дні десять молоденьких платанів у рівненький рядок вишикувалися на вулиці Драгоманова.

А почалось усе з того, що в січні місяці декілька «пильних» мешканців нашого міста звернулись до громадської організації Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» Кам’янця-Подільського з проханням відреагувати на те, що по вулиці Драгоманова вирізали цілий ряд великих дерев.
І більшість коментарів з цього приводу була такою, що мовляв, нищать зелені насадження, які росли в місті багато років.

Залишалось лише одне, звернутись за роз’ясненням з цього приводу до Директора департаменту житлово-комунального господарства Олександра Бабчиського. Пан Олександр повідомив регіональному координатору ВІ «Активна Громада» Славку Полятинчуку , що декілька дерев, які ростуть на цій вулиці, були визнані небезпечними через виявлені всередині пустоти. Дерева  старі, висаджені 60 років тому і мають хвороби. З цієї причини і було прийняте єдине правильне рішення очистити весь ряд і посадити нові дерева.

І вже 3 квітня на сайті Кам’янець-Подільської міської ради з’явилося повідомлення про те, що на вулиці Драгоманова висаджені 10 платанів. Поряд з інформацією про карантин, хворих, заборону переміщень цей допис дуже порадував, адже нагадав, що життя продовжується, коли з’являється щось нове і молоде.

Галина Бойко, комунікаційний координатор
ВІ Активна Громада Кам’янець-Подільський.

Теги: платани для міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.