Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

«ВСЕSWEET» ЛЕОНИ ВИШНЕВСЬКОЇ

«Мені зовсім не кортить круасанів і кави в ліжко, мені не потрібні нові сукні, мене цілком влаштовує один дешевий запах.
Але краще б я таки вдавала кокетливу неприступність, була байдужою трішки, щоб ти від бажання ліз на стіни,
кусав лікті й коліна дряпав...».

Саме цими словами розпочинається збірка «Ти мій всеsweet» молодої української поетеси з Івано-Франківська Леони Вишневської. Цими ж словами розпочалася й презентація збірки в нашому місті, яка пройшла 9 листопада в «Avenue Club». Певно, навіть організатори не розраховував на таку кількість поціновувачів творчості юної письменниці = в залі яблуку ніде було впасти. Тут, власне, можемо констатувати силу сучасних інформаційних технологій, адже Леона Вишневська стала популярною саме завдяки відеороликам зі своїми віршами, викладеними в мережі Інтернет. Та й інформація про проведення презентації поширювалася, головним чином, у соцмережі «Вконтакті».
Під легкий музичний супровід поетеса зачитала низку творів зі своєї збірки, зокрема «Так, як і більшість», «Terra cotta», «Половина», «Будь розумничкою» та ін. Після кожного прочитаного вірша слухачі вибухали оплесками, а після завершення читання = аплодували стоячи, на що Леона Вишневська, в свою чергу, за теплий прийом поаплодувала слухачам. Далі все продовжилося в теплій дружній атмосфері: невимушене спілкування з поетесою, фото на згадку, автографи в щойно придбаних збірках. Загалом, презентація справила приємне враження своєю невимушеною атмосферою, добром та світлом.
Наостанок хотілося б зауважити, що в нашому місті, яке ще декілька років тому перебувало в стані культурного анабіозу, постійно збільшується кількість людей, які відвідують презентації, зустрічі та інші подібні події, а це свідчить про зростання культурного рівня населення міста, що не може не тішити.

Теги: Леона Вишневська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.