Перейти на мобільну версію сайту


19.05.2017

ВІД РИМУ ДО КАМ’ЯНЦЯ

перукар-1Здавна жінки прагнули бути красивими і прикрашали свою зовнішність завдяки зачісці. І нині сучасна пані не уявляє свого життя без відвідин перукарні. 

Конкурс творчості і перукарської майстерності проходив днями в ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Змагання проходили в два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний перевірив знання учасниць з предметів «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Основи санітарії і гігієни», «Охорона праці».

На практиці майбутні майстри перукарської справи на вибір за дві години мали створити вечірню зачіску. Юні майстрині показали свій клас, використовуючи в роботі різні стилі - від часів Стародавнього Єгипту і до сучасної моди.Були представлені дуже складні багатоярусні, повітряні, святкові зачіски.

- У ІІІ етапі конкуру беруть участь представники 24 регіонів нашої країни – переможці обласних конкурсів, - розповідає Ольга Богданович, представник міністерства Інституту модернізації, організатор всеукраїнських конкурсів. – На зачіску конкурсанткам давалося дві години часу. Оцінювалася якість і технологічне виконання, організація робочого місця й дотримання умов охорони праці.

- Мені приємно, що такий поважний конкурс цього року приймає наш заклад, - каже директор ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Михайло Рущак. – Тут зібралися кращі з кращих учениць, які вже брали участь у престижних конкурсах і мають нагороди. Для них не складно було створити вечірню зачіску. Переможці конкурсу будуть рік отримувати президентську стипендію. 

перукарХмельницьку область представляли кам’янчанки, перукар Сніжана Підвисоцька та модель Яна Гарісова. Готувала дівчат до конкурсу майстер виробничого навчання Оксана Белінська.

- До конкурсу ми готувалися два тижні, ночами не спали. Найскладніше було зробити хвилю, щоб вона була охайною, - розповідає Сніжана.

Журі визнало переможцем конкурсу Тетяну Самалюк (Межрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайна м.Львів). ІІ місце посіли конкурсантки Чернігівської області, ІІІ місце - Дніпропетровської області.

Наша Сніжана здобула ІV місце, а це означає, що вона стала президентським стипендіатом, адже за умовами перші шість кращих отримають таку стипендію.


Теги: конкурс творчості і перукарської майстерності

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.