Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

ВАЖЛИВО, ЩОБ НЕ БУЛО ПАНІКИ

Мельнич-1Кожного дня вірусна пневмонія, яку ми вже звикли називати коронавірусом, стрімко поширюється світом. Після величезної кількості хворих у Китаї, вона поволі перейшла в Європу. А цей тиждень ознаменувався вражаючим і неприємним для нас українців фактом – хвороба перетнула наші кордони. Для нашого міста і району це створило зону високої соціальної напруги – перший випадок зафіксований зовсім поряд – в місті обласного значення Чернівцях. Місце виявлення хвороби наближає наших земляків до критичної межі звичайного страху за здоров’я наших близьких та рідних, а особливо дітей. До того ж це все підсилюється швидкістю обговорення цієї проблеми, яка шириться швидше за сам недуг. Людей повністю можна зрозуміти – наша країна давно з такими нетиповими вірусами і їх наслідками не стикалася. Знаю, що обласне інфекційне відділення готове прийняти хворих у разі не лише поодиноких, але й масових захворювань. Для цього створені всі можливі умови, які на сьогодні може запропонувати заклад. Хотілося б, щоб не лише на державному, а й на місцевому рівні було вжито всіх ефективних дій для недопущення спалаху епідемії COVID-19 в країні, а у нас на Кам’янеччині – найбільше. 

Я підтримую ініціативу міської влади щодо виділення додаткових коштів у сумі 300 тис. грн. на заходи з підготовки міста до можливих випадків захворювання на коронавірус. Сюди входить придбання засобів індивідуального захисту: захисні костюми, захисні щитки, респіратор класу захисту не нижче FFP2, костюми біозахисту, медичні маски і рукавички, дезінфікуючі засоби та швидкісні тести на грип. Дякую депутатам міської ради, що підтримали внесену пропозицію щодо виділення цих коштів. Проте, на мою думку, у зв’язку з ситуацією, яка на сьогодні склалася в сусідньому регіоні, вважаю, що потрібно передбачити більшу суму на заходи з запобігання цієї хвороби.

Сподіваюся, що коронавірус не торкнеться мешканців ні нашого міста ні району. Також переконаний, що контроль епідеміологічної ситуації можливий виключно за умов якісного менеджменту з боку органів охорони здоров’я. І не менш важливим при цьому є надання населенню рекомендацій щодо попередження поширення спалаху захворювання. На сьогодні найважливіше запобігти поширення паніки. Цей стихійний процес можна зрозуміти. Тому, вважаю, що для цього необхідно проводити більше роз’яснювальної роботи на різних рівнях комунікації. Впевнений, що разом зорганізувавшись, ми зможемо протистояти будь-яким викликам.

З повагою, Володимир Мельниченко,
депутат Верховної Ради VII-VIII скликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».


Теги: Володимир Мельниченко, щоб не було паніки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.