Перейти на мобільну версію сайту


27.10.2017

В ОРИНИН З’ЇХАЛИСЯ ЛІДЕРИ

семінарУчнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати як засобом життя учнівського колективу, прикладом творчої самореалізації особистості, так і ефективним засобом соціалізації, тобто органічного входження в соціум. Саме тут діти вчаться самостійно мислити, аналізувати, приймати рішення. Це виховує почуття патріотизму, відповідальності, громадянської свідомості й активності.

З метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізації роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування 24 жовтня на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Сутність, агенти та етапи соціалізації особистості».

У заході взяли участь лідери та координатори учнівського самоврядування із Віньковецького, Городоцького, Чемеровецького районів, Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської, Новоушицької селищної, Сатанівської селищної об’єднаних територіальних громад та міста Кам’янця-Подільського.

З вітальним словом до учасників збору звернулися заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк та директор Будинку школяра Віталіса Побережна. Представив навчальний заклад директор Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентин Ковальчук, а лідери учнівського самоврядування Микола Гасюк та Анастасія Орчаківська провели цікаву екскурсію школою. Методист районного Будинку школяра Юлія Степанюк виступила із доповіддю на тему: «Соціалізація особистості, сутність, агенти, етапи» та презентувала роботу районної Ради лідерів учнівського самоврядування.

У практичній частині регіонального збору для лідерів учнівського самоврядування був проведений тренінг на тему: «Лідер – це ти!» педагогом-організатором Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» Галиною Стасюк та захоплююча ігрова програма «Інтелектуальний експрес» педагогом-організатором Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Майєю Мозолюк. Засідання Козацької ради та прийом другокласників у козачата майстерно підготували заступник директора з виховної роботи Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Анатолій Паладійчук та педагог-організатор Тетяна Паладійчук.

Зі словами вдячності до учасників та організаторів дійства у підсумку звернулася завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Інна Пірожок.

Юлія СТЕПАНЮК, методист Кам’янець-Подільського районного Будинку школяра.


Теги: учнівське самоврядування, семінар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.