Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

В ОДА ЗВІТУВАЛИ ПРО ДОРОГИ

дорогаНа розширеному засіданні колегії ОДА говорили про стан будівництва, ремонту, утримання доріг загального користування державного та місцевого значення на території Хмельницької області.

Доповідала про стан доріг на Хмельниччині директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Олена Бохонська. За її словами, в 2019 році загальний обсяг фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального, поточного середнього ремонтів, експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення (у тому числі вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах) становить 1,4 млрд грн.

У 2019 році на утримання та ремонт доріг загального користування державного значення з державного бюджету передбачено фінансування на суму 835 млн грн, у тому числі на реконструкцію доріг – 99,6 млн грн, капітальний ремонт – 312,8 млн грн, поточний середній ремонт – 178,4 млн грн, експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт – 244,2 млн гривень.

На 1 вересня 2019 р. виконано роботи з реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів на загальну суму 402,4 млн грн, що становить 68,1% від запланованого обсягу. У цьому переліку й капітальний ремонт мостів на автомобільній дорозі Н-03 Житомир–Чернівці через р.Мукша на суму 2,2 млн грн, влаштування додаткової смуги на підйом автомобільної дороги Н-03 Житомир–Чернівці (с.Гуменці) на ділянці протяжністю 5,5 км на суму 146,5 млн грн; капітальний ремонт вул.Привокзальна у м.Кам’янець-Подільський на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир–Чернівці на суму 2,4 млн грн.


Теги: засідання колегії ОДА, про дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.