Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

У НАС ДРУЗІ НА ВСІЙ ПЛАНЕТІ

каушинська-1... Кілька тижнів промайнули миттєво. За плечима 7700 км, 11 країн (Польща, Чехія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди, Бельгія, Франція, Швейцарія, Ліхтенштейн, Австрія, Угорщина), 25 міст.

Учасники чергового 19-го етапу реалізації проекту «У нас друзі на всій планеті» пройшли вулицями найкрасивіших міст Європи, поклали квіти в крематорії концтабору Освенцім, вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, про яких нагадує бронзове взуття на березі Дунаю в Будапешті. Для юних туристів відчинилися двері Лувру, замків Версаль і Нойшванштайн. Діти спустилися в соляні копальні Велички, підпливли на катері до найбільшого в Європі Рейнфальського водоспаду. Назавжди залишаться в пам’яті юних кам’янчан вигляд Парижа з висоти Монмартру, провіційна Голландія з її вітряками, сирною майстернею, де виготовляють сабо, нічна прогулянка Дунаєм на теплоході в Будапешті, столиця Європейскої співдружності, місто Моцарта, будинок Хундертвассерхаус у Відні – десятки об’єктів і міст, занесених в скарбницю ЮНЕСКО. А як чудово відпочили шеківці в Парку розваг «Діснейленд». Подих перехоплював у дітей спуск бобслейною трасою. І хоча вода була холодна, але ж ноги в Північному морі все ж таки намочили. А записи про те, що мріяли, потаємні бажання лишилися на гілках дерева у дворі Міжнародного суду ООН. Як завжди, посвята в туристи була й урочистою, і веселою, і смачною, і розтяглася на кілька днів. А чи можна забути тих добрих людей, які показували свою країну, давали нам притулок, щиро пригощали, ділилися теплом своєї душі, зробили незабутню подорож можливою! Низький їм уклін!

Подяка усім хто допоміг цій подорожжі відбутися: представники влади – М.Сімашкевич, Д.Васильянов, А.Кузема, Л.Сокальська, О.Кордашевська, Л.Говорова, Т.Кривак, Я.Мельничук, О.Лукашова, А.Шаман, А.Савицька; працівники освіти – В.Фасоля, С.Фіярська, А.Корчева, Н.Маївко, А.Новосядла, Н.Манько, С.Старченко, В.Потанська, С.Мельник, О.Нагабась, Н.Дюднєва, Н.Худик, А.Буданцева, М.Кирик, А.Пазій, Л.Данилевська, С.Коваль, Л.Сенчишина, М.Юр’єва, С.Клим, Л.Портна, П.Портной, А.Косик, А.Маланчук, В.Слободянюк, О.Чижевська, І.Блажкова, Д.Назаренко, А.Кирик, О.Волосяцький, А.Глушко, В.Столяр, Ю.Юр’єва, Ю.Мельник, О.Годнюк, А.Овчаренко, М.Ушев, О.Козак, Я.Люлько, Н.Маленька, Т.Химера, О.Шевчук, Л.Семенюк, В.Мельник, К.Бельзак, С.Степанова; представники різних конфесій – єпископ ординатор Л.Дубравський, сестри Устина і Корнелія, отеці Ігор та Юрій; медпрацівники: Л.Тартачник, Ю.Тартачник, Є.Глозман, І.Войт, А.Проданчук; фахівці галузі туризму – А.Ковальський, С.Ковальська, С.Богуцький, Т.Богменко, Л.Кафльовська, Ю.Папевська; підприємці та службовці – Г.Яцевич, В.Кузяк, С.Кісь, О.Ківільша, В.Собачинський, Н.Шарабріна, Л.Ліпніцька, С.Ліпніцький, О.Стозуб, Б.Ткач, С.Месхі, Н.Константінова, А.Андрійчук, Л.Кунда, М.Петрук, Г.Тарнавська, І.Старенький, Т.Свідерська, Н.Українець, Л.Пашненко; батьки та учні школи в минулому – А.Мельник, Л.Каршакевич, І.Брунько, Н.Корогод, А.Ківільша, О.Попова, Ю.Курилін, А.Ящишина, А.Нестерук, Г.Проніна; колективи магазинів «Султан» і «Крамничка».

Марина ЮР’ЄВА, завуч з виховної роботи НВК №14


Теги: проект «У нас друзі на всій планеті»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.