Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

«ТУРБОТА» З ТУРБОТОЮ-1

8травняВеликою популярністю серед мешканців нашого міста користується соціальний центр «Турбота» під керівництвом чуйної, дуже порядної людини Валентини Солодковської. Тут створені відповідні умови для повноцінного і гідного життя людей поважного віку, їхнього лікування та реабілітації після перенесених захворювань, а також умов для самоосвіти і розширення та збагачення кругозору. Життя показує: ті люди, які після виходу на пенсію продовжують активний спосіб життя, тільки виграють – зберігається добре здоров’я, фізична і розумова діяльність.

7 травня на території ТЦСО (нсп) «Турбота» було велелюдно. До дня Великої Перемоги в «Турботі» за ініціативи та підтримки Валентини Солодковської відбулися заходи зі вшанування ветеранів війни та праці. У цей день до соціального центру навідалися помічник народного депутата України Володимира Мельниченко Ірина Камінська, секретар міськради Дмитро Васильянов, голова ради ветеранів міста Леонтій Рогаль, заступник голови ради ветеранів Надія Підскоцька. Вони привітали присутніх зі святом і побажали міцного здоров'я та всього найкращого в житті. Після цього відбувся великий святковий концерт. 

8 травня в приміщені соціального центру «Турбота» накрили святковий стіл для ветеранів війни та праці. Присутні дякували Володимиру Мельниченко, Михайлу Сімашкевичу, Валентині Солодковській, а також фундатору та організатору соціальної служби міста Надії Підскоціькій за чуйне та доброзичливе ставлення до ветеранів. Потрібно відзначити, що міський соціальний центр «Турбота» є одним з кращих соціальних центрів України.

Надія Костянтинівна подякувала за душевне тепло, гостинність, професіоналізм та безкорисливу допомогу ветеранам директору Валентині Солодковській, усім організаторам та учасникам свята, зокрема завідувачу відділення денного перебування Лілі Перм’яковій, культорганізатору Тамарі Скрипник, а також усім присутнім у залі, які щиро, з задоволенням аплодували кожному, хто ділився з ними мудрим словом, чарівною музикою та мелодійним співом.

Анатолій БЕРНАДІН,
керівник прес-центру ради ветеранів міста.

Теги: центр "Турбота", до Дня Перемоги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.