Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

ЦЕНТРУ ВИПОВНИВСЯ РІК

гриськоРік тому, 13 вересня, в нашому місті розпочав роботу територіальний сервісний центр 6843 РСЦ МВС у Хмельницькій області. Центр створено замість ліквідованого міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу (МРЕВ). Очолив сервісний центр Олег Ганзюк.

Новостворена структура вже рік працює за спрощеною процедурою та в покращеній якості. Відвідувачам не потрібно вистоювати черги і бігати десь оплачувати послуги. Тут працівники за лічені хвилини оформлять ваші документи і тут же працює каса й термінал для оплати.

За час існування сервісного центру працівники видали 3769 довідок про несудимість, перереєстрували 7468 транспортних засобів з оформленням договорів купівлі-продажу, з них – 6339 досліджено працівниками експертної криміналістичної служби, видано 7375 посвідчень водія. Але були випадки відмовлення в надані сервісних послуг з причини виявлення 5 фактів підробки документів, 15 фактів виявлених ознак підробки номерів агрегатів транспортних засобів, 2 факти перебування транспортних засобів в розшуку, один із них, згідно БД «Інтерпол», 6 фактів перебування осіб під звернення в розшуку, по яким було терміново інформовано працівників поліції для вжиття заходів. Та це все не через вину власне працівників центру. 

Відвідувачі та керівництво центру гідно оцінили роботу підрозділу за якісне та швидке обслуговування населення.

– Дуже приємно сюди заходити, привітні працівники, фахівці своєї справи, завжди допоможуть і підкажуть, – каже відвідувач Ігор Федорович. – Тут не потрібно вистоювати у чергах, як то було раніше, кілька днів, а то і тижні витрачалося на оформлення документів. Щира подяка всім працівникам і керівництву за гарне обслуговування.

– Я сюди приходжу із дітьми, тут є куточок для них, – говорить пані Світлана. – Самі розумієте, що діти зазвичай не дають можливості щось зробити та й заважають працівникам, а тут дуже добре і комфортно. Для малечі створені умови, щоб вони були зайняті і ніхто через їхню допитливість не страждав.


– Тут чисто, охайно, комфортно, приємні працівники, швидке обслуговування, гарна форма одягу, а головне працюють професіонали, – додає Іван Васильович.

Нагадаємо, що сервісний центр знаходиться на проспекті Грушевського 11/2.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: територіальний центр МВС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.