Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2018

ЩЕ Й ЗАЛИШИЛОСЯ

гранти23 травня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців на отримання муніципальних грантів громадськими організаціями Кам’янця з міського бюджету. На ці ініціативи з казни міста виділено 50 тисяч гривень.

За правилами конкурсу, кожна організація могла отримати кошти в розмірі близько 10 тис. грн. У конкурсі взяло участь 4 проекти.

Проект під назвою «Вартові дерев – активні громадяни міста» презентувала голова громадської організації «Творче об’єднання письменників та художників Кам’яний острів» Тетяна Сметанюк. Передбачає він збір та здачу в переробку паперових відходів у закладах освіти міста. Матиме на меті подолання проблематики низької екологічної свідомості. Другий компонент передбачає обрання, стислий простий виклад та друк у вигляді брошури-посібника одного з базових регулюючих документів міста, з подальшою презентацією брошури в закладах освіти.

Другу ініціативу, представлену на отримання муніципальних грантів, озвучив голова міської організації ветеранів Леонтій Рогаль. За виграні кошти планується пошити нове вбрання для хору ветеранів, який налічує 25 осіб та бере активну участь у мистецькому житті міста.

Третій проект презентував голова громадської організації Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Дудко. На грантові кошти члени організації планують випустити книгу пам’яті «Опалені афганською війною». Фінансовий розрахунок передбачає значно більшу суму коштів, але, як повідомив Володимир Тимофійович, до реалізації задуму долучатимуться члени ГО та спонсори.

З четвертим проектом «Охорона навколишнього середовища» виступив голова Кам’янець-Подільського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Леонід Гусляков. Він зауважив, що члени об’єднання, яке він представляє, мають на меті долучатися до прибирання міста, і для цього їм необхідно закупити відповідний інвентар. Також ідея передбачає випуск інформаційних листівок.

Комісія вирішила на три перші проекти виділити по 10 тис. грн, а на четверту ініціативу – 5 тис. грн. Це рішення ще має розглянути виконавчий комітет.


Теги: засідання комісії, муніципальні гранти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.