Перейти на мобільну версію сайту


05.08.2016

РОДЗИНКОЮ СТАВ БОРЩ

Славутинка1Група дітей зі спеціалізованої школи-інтернат «Славутинка» перебуває в Німеччині.

Поїздка здійснюється в рамках обміну досвідом та з метою співпраці між двома закладами – «Славутинкою» і німeцьким дитячим будинком Святої Клари з міста Гундeльфінгeн, Баварія.

- Наші заклади відрізняються призначанням. У Гундельфінгені це будинок, дe діти не лише живуть, а й навчаються в різних за типом школах. «Славутинка» ж - спеціалізована школа для обдарованих дітей з області з поглибленим вивченням іноземної мови з 1-го класу та предметів технічного (інженерного) циклу й інформатики – з 5-го класу, - розповідає директор закладу Олена Козлова. - Діти з Німеччини гостювали в нас у травні цього року. Пeрeд цим у грудні 2015-го ми зустрічали сестру Марію Eлізабeт, директора німецького дитбудинку. Тоді ж домовилися про співпрацю та визначилися з термінами і програмою візитів.

Із візитом в уже дружніх німецьких колег перебуває 20 дітей і три педагога зі «Славутинки», а також викладач німецької мови Ганна Братиця, завдяки якій заклад планує розвивати співпрацю з інститутом Ґете. За два тижні насиченої подорожі кам’янчани не тільки відвідали різні історичні об’єкти, мали цікаві прогулянки, але й зробили сюрприз німецьким друзям. Діти приготували 15 літрів смачного українського борщу. 

Також «Славутинці» зустрілися з генеральним консулом України в Мюнхені Вадимом Костюком. «Дуже радий був вітати у Мюнхені групу дітей з дитячого будинку «Славутинка», - пише пан консул на своїй сторінці у соцмережі. - Дякую Віталію та Крістіні Завадським за ініціативу та фінансову підтримку цього благодійного проекту!».

Лілія ПЕТРУК.


Теги: Славутинка-Німеччина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.