Перейти на мобільну версію сайту


09.06.2017

РІЧНИЦЮ ВІДСВЯТКУВАЛА «ТУРБОТА»

турбота-16 травня, на гарно доглянутій, щедро засадженій квітами території ТЦСО (нсп) «Турбота», було багатолюдно. Урочистості святу додавав військовий оркестр, який на високому рівні виконував марші та інші твори, чим піднімав загальний настрій присутнім. Сюди прийшли люди, щоб привітати чудовий колектив соціального центру з річницею з дня його народження.

Відкриваючи урочистий захід з цього приводу директор центру Валентина Солодковська зауважила: «За рік роботи в центрі зроблено багато добрих справ, а саме - надано допомогу 6150 пенсіонерам нашого міста, які залишили слова вдячності за створення комфортних умов - за з’єднання всіх послуг в одному центрі «Турбота».

Також центром було проведено ремонт та реконструкцію приміщень. Колектив нашого центру дякує народному депутату України Володимиру Мельниченку та міському голові Михайлу Сімашкевичу, керівництву департаменту соціального захисту населення Людмилі Позинюк, Вірі Чеховській, голові ради ветеранів нашого міста Леонтію Рогалю, заступнику голови ради ветеранів міста Миколі Ящуку, ректору університету третього покоління Надії Підскоцькій, керівнику прес-центру ради ветеранів Анатолію Бернадіну за підтримку, турботу та взаєморозуміння.
Окремо вдячність висловлюємо Володимиру Мельниченку та Михайлу Сімашкевичу за подаровану центру альтанку та постійну допомогу й підтримку соціального центру».

турботаНа святі виступили міський голова Михайло Сімашкевич, Людмила Позинюк, Микола Ящук, Надія Підскоцька, а також пенсіонерка – клієнт соціального центру Людмила Дєткова, яка тепло привітала присутніх із святом та подякувала міському голові Михайлу Сімашкевичу та всьому колективу соціального центру за соціальну і медичну підтримку людей похилого віку.

З вітальним словом до присутніх звернувся також голова профспілки соціального центру Іван Комаринський, який висловив слова вдячності та вручив почесні грамоти співробітникам ТЦСО (нсп) «Турбота» за сумлінне виконання професійних обов’язків. Після виступів слово надали учасникам художньої самодіяльності. Як завжди, гарно, на високому професійному рівні виступив народний аматорський ансамбль школи мистецтв «Красниця». З музичним вітанням також виступили учасники творчих заходів і концертів Віктор Мельник і Катерина Кржемінська. Вони виконали пісні «Дощі холодні» (музика І.Петрука, слова Зіновія Филипчука), «Як не думати про тебе» та інші музичні твори.

Активну участь у підготовці та проведенні урочистого заходу взяли культорганізатор ТЦСО (нсп) «Турбота» Тамара Скрипник та завідувач денного стаціонару Ліля Перм’якова.

Анатолій БЕРНАДІН, керівник прес-центру ради ветеранів міста.


Теги: ТЦСО «Турбота»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.