Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

ПРОВЕДИ СВІЙ ЧАС З НАМИ

податковийВибір професії – це вибір свого майбутнього, вибір своєї долі. Правильний вибір професії розкриває перед молодою людиною шлях до реалізації своїх здібностей і життєвих планів, сприяє ефективному використанню трудового потенціалу в інтересах особи та суспільства. Разом зі своїми нахилами та бажаннями необхідно враховувати ще й потребу ринку праці нашого міста, знати про актуальні професії, на які існує попит і які мають гарні перспективи працевлаштування. Саме тому під гаслом «За нами майбутнє!» в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту, спільно з Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості, з 8 до 12 квітня пройшов профорієнтаційний комплекс заходів.

Розпочався тиждень з проведення бліц-інфо «Права споживачів» та диспуту «Протидія булінгу». Надалі учні НВК податковий-1№5, НВК №9, ЗОШ №3 та ліцею «Славутинка» мали змогу взяти участь в інтелект-шоу, квесті «Фінанси у твоєму житті», економічному брейн-рингу. А на завершення учні ліцею №18 стали учасниками судового засідання: розглядалася справа за фактом вчинення хуліганських дій. Все було насправді: судді, адвокати, потерпілий, обвинувачені та свідки. Школярі змогли приміряти на себе роботу в якості будь-якого з учасників процесу. Під час заходів всі учні проявляли творчий підхід, креатині рішення, ерудицію, знання.

Такі заходи дуже потрібні й важливі, оскільки дають змогу учнівській молоді долучитися до практичної діяльності, побувати в ролі «дорослого», отримати дуже багато корисної інформації, для того, щоб зрозуміти: кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло. І тоді обрана професія буде приносити не тільки матеріальне забезпечення, а й моральне та духовне задоволення.

Наталя СЕМЕНЮК, начальник відділу активної підтримки безробітних.


Теги: Коледж податкового інституту, МЦЗ тиждень профорієнтації

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.