Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ПРАЦЮЄ КЛУБ ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ

молодьВ Кам’янці-Подільському розпочинає роботу перша комунікаційна платформа для молоді.

11 вересня Кам’янець-Подільська міська рада підбила підсумки конкурсу, який проводився в рамках Програми розвитку молодіжної політики в Кам’янці-Подільському до 2020 року «Молодь міста», та оголосила переможців. Серед них – проект, поданий Асоціацією юристів м.Кам’янця-Подільського, «Комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді».

Детальніше про створення першої та єдиної у місті платформи для об'єднання молодіжної спільноти громади розповіла його ідейний засновник та керівник проекту Вікторія Ільчишена.

– Клуб ініціативної молоді – це майданчик для комунікації активної та ініціативної молоді, де молодь матиме можливість навчитися приймати рішення в житті своєї громади, отримає нові знання та навики з різних напрямків, розширить свої горизонти, заведе нові цікаві знайомства та втілить свої ідеї, – розповідає пані Вікторія. – У рамках засідання клубу будуть проводитися зустрічі з місцевими лідерами та видатними особистостями – фахівцями з муніципальної дипломатії, адвокатами, IT-спеціалістами, режисерами, журналістами, психологами та іншими. На базі клубу планується проведення навчальних курсів з вивчення англійської мови, показу документального кіно про права людей. Уже заплановано шість семінарів-тренінгів, які молодь визначила найактуальнішими. Серед них – тема лідерства, реєстрації ГО, участь у прийнятті рішень на місцевому рівні. До діяльності клубу будуть залучені у ролі тренерів представники Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку, який надаватиме ініціативній молоді експертну підтримку.

Проект буде реалізований протягом жовтня-грудня 2017 року та планується, що надалі «Клуб ініціативної молоді» буде діяти на постійній основі на базі інших ініціатив та проектів для молоді Кам’янця-Подільського, що впроваджуватимуться Асоціацією юристів Кам’янця-Подільського та інших об’єднань громадян. З жовтня 2017 року вже відбуватимуться засідання першого в місті комунікаційного майданчика для молоді.

Інформація про заплановані заходи буде розміщуватися в мережі Facebook, групі Клуб ініціативної молоді. 

Більш детальну інформацію можна отримати в офісі Асоціації юристів м.Кам’янець-Подільський за адресою: вул.Пушкінська, 44, III-пов., офіс 314. Контактна особа Максим Романюк, тел.: +38096‑338‑6757.

Теги: комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.