Перейти на мобільну версію сайту


19.08.2016

ПОЇХАЛИ РАЗОМ ІЗ ЛАЗНЕЮ

центр18 вояків і лазня відправилися в зону АТО.

15 серпня військовослужбовці Центру розмінування поїхали на чергову ротацію із пересувною лазнею. Допомогли збудувати цю конструкцію Інна Абдулкадирова, Володимир Постовий, Михайло Сімашкевич, Валерій Гордійчук, Володимир Мельниченко, колектив Кам'янець-Подільського медичного училища. Вони отримали подяки від військових.

- Особовий склад, який відбув у відрядження - це досвідчені та високопрофесійні сеціалісти, за плечима яких уже п’ять-шість ротацій та величезний бойовий досвід, - каже начальник Центру Володимир Родіков. - Тому в мене немає жодного сумніву в тому, що вони виконають свої завдання на відмінно, а головне - повернуться додому живими та неушкодженими. Дякую благодійникам, які допомогли втілити в життя мрії військовослужбовців Центру, щоб мати свою мобільну (пересувну) лазню, адже кожен, хто хоча б один раз побував у зоні АТО, знає, чого варте на перший погляд просте для багатьох цивільних бажання - прийняти ввечері душ чи попрати свій одяг.

А 18 серпня 18 військовослужбовців повернулися до рідних домівок після двомісячного перебування в зоні бойових дій.

Упродовж двох місяців група саперів Кам’янець-Подільського Центру розмінування виконувала професійні завдання в зоні бойових дій Луганської та Донецької областей – розміновувала і розчищала території від вибухонебезпечних предметів, працювала над знешкодженням та знищенням саморобних вибухових пристроїв.Теги: військові, допомога АТО, лазня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.