Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

ПЕРШИЙ СТРІТ-АРТ ВІД «РЕСПУБЛІКИ»

3 вересня можна назвати офіційним стартом уже традиційного некомерційного міжнародного фестивалю «Республіка». Цьогоріч він збере 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, 20 райтерів з Австралії, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі, України, Росії.
Уночі під відкритим зоряним небом на території фестивалю триватимуть літературні читання та акустичні виступи.
У художній частині братимуть участь близько 20 художників-муралістів із таких країн як Австралія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща, Україна, Росія.
У рамках фестивалю буде втілено проект «Мистецька інтервенція у міський простір», під час якого будуть розписані фасади 10 будинків у різних районах міста.РЕСПУБЛІКА.jpg
Старт розпису першого будинку розпочався саме 3 вересня. За старий фонд житлового масиву міста, а саме дім за адресою вул.Червоноармійська, 24, взявся німецький стріт-артівець Денніс Шустер, більш відомий у професійних колах як DXTR. 27-річний хлопець із німецького містечка Дюсельдорф займається граффіті з кінця 1998 року. Останніх три роки він по праву називає себе ілюстратором. Окрім цього, розробляє дизайн і малюнки для футболок, упаковок, іграшок та ще багато чого іншого.
До роботи над композицією Денніс планував приступити у вівторок після обіду. Каже, що поки його все влаштовує, працювати не заважають, навпаки, люди дуже привітні.

Теги: стріт-арт, Республіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.