Перейти на мобільну версію сайту


27.10.2017

ПЕРЕВІЗНИКИ – НА СТАРТ

26 жовтня пройшли громадські обговорення щодо автобусної мережі міста Кам’янця-Подільського на 2018 рік.

– Зазвичай конкурс на пасажирські перевезення оголошувався за кілька місяців, а цього року вирішено оголосити його за рік для того, щоб якісно до нього підготуватися, – зазначив голова конкурсної комісії Сергій Бабій. – До складу комісії увійшли депутати, представники громадських організацій і перевізників, а також працівники транспортного відділу міськради. Уже встановлено рік, місяць, час та місце його проведення, це 3 листопада 2018 року, о 10:00, у 209 каб. Буде підготовлено проект автобусної мережі. Документацію для конкурс та підготовку проводитиме чемеровецька фірма «Агротехсервіс». Після громадського обговорення буде враховано всі пропозиції і зауваження та прийняте рішення для затвердження виконком міськради.

До конкурсу допускаються автобуси не старші 1998 року, від 18 посадочних місць.

Маршрут №1 «Підзамче – мікрорайон Жовтневий» залишається без змін. На ньому працює 26 автомобілів, від 05:50 до 24:00, з інтервалом руху в 4 хвилини. Проте були пропозиції обладнати додаткові зупинки біля різних дитячих закладів, які мають захищати в негоду.

Навколо маршруту №2 «Руські фільварки – мікрорайон Жовтневий» розгорілися дебати: його хочуть об’єднати із маршрутом №10, який теж прямує із Руських до Жовтневого, але №2 до ринку проходить по Лесі Українки і Коріатовичів, а №10 – по просп.Грушевського, і потім разом прямують аж до Північної по Пушкінській. Далі двійка йде по прямій на мікрорайон, а десятка повертає по Північній у бік Біланівки через мікрорайон, і знову вони пересікаються від Космонавтів через Нігинське шосе, де й починаються зазвичай перегони.

На маршруті №2 і №10 перевезення відбуваються з 6:00 до 22:00, по 10 маршруток з інтервалом 5 хвилин. 

Також була пропозиція змінити схему руху маршруту №10. Продовжити до вул.Героїв Небесної Сотні, замість Пушкінської – на Північну, а далі по маршруту.

У разі об’єднання двох маршрутів перевезенням займатиметься 19 автомобілів з інтервалом руху 4 хвилини, але на відрізку від ринку до Івана-Франка з Біланівки не доїдеш. А там три навчальних заклади, в тому числі добираються діти-інваліди, як і не зможуть з Біланівки добратися діти до НВК №13, двох реабілітаційних центрів, філій К-ПНУ та коледжу культури, а у вихідні – до церков та костелу. До речі, маршруткою №10 також користуються мешканці частини Зіньківців. Крім того, є ще одна досить суттєва проблема з добиранням з Біланівки, окрім того, що в часи пік забиті маршрутки, та ще й потрібно об’їхати увесь мікрорайон, щоб дістатися до центру міста. За такий час можна до Дунаєвець чи Жванця доїхати. Тому від імені жителів Біланівки пролунала пропозиція дещо змінити маршрут №5 «Драй Хмари – мікрорайон Жовтневий». Щоб він від рогу Дружби народів і Космонавтів прямував униз по Войкова до Північної, далі по Чапаєва повертав на Тімірязєва до Шевченка, а далі за звичним маршрутом. На маршруті збільшиться пасажиропотік, а мешканці Біланівки і Зіньківців зможуть швидше дістатися до центру. Тим більше, що дорожнє покриття на тій ділянці дороги вже полагоджене. Також була пропозиція продовжити маршрут №5 по вул.Огієнко – просп.Грушевського – до вул.Франка. Місце відстою ЗБК. Разом із маршрутом №3.

На маршруті №3 «с.Першотравневе – ЗБК» працює з 06:00 до 22:00 19 автомобілів з інтервалом руху 4 хвилини, він залишається без змін.

З пропозицією маршрут №4 «селище Першотравневе – Пологовий будинок» перенести рух із Пушкінської на Героїв Небесної сотні люди не погоджувалися, бо є необхідність добиратися цим маршрутом до Польських фільварок.

Перевезення здійснюються з 06:00 до 24:00 19 автомобілями з інтервалом 5 хвилин.

Очікувалися дебати навколо маршруту №6 «мікрорайон Жовтневий – ВАТ «М’ясокомбінат», де працює аж 26 автомобілів з 05:50 до 24:00, з інтервалом руху 4 хвилини.

Гарно себе зарекомендував змінений нещодавно маршрут №7 «Сервісний центр МВС – Старе місто», який продовжили від залізничного вокзалу до Сервісного центру. А тепер пропонується продовжити маршрут №7 по вул.Черняхівського – Хмельницьке шосе – Чехова – просп.Грушевського, далі по маршруту до Старого міста – площа Вірменський ринок – від Картинної галереї до вул.Довга, щоб полегшити добиранням старших мешканців низу Старого міста, адже вони мають труднощі із діставанням від ринку з важкими валізами до своїх домівок.

Маршрут №11 «Мікрорайон – село Кам’янка» обслуговує 9 автомобілів з інтервалом руху 10 хвилин. Єдиною пропозицією було заборонити водіям курити в маршрутках.

Маршрут №12 «Пологовий будинок – мікрорайон Жовтневий» починає руху з 06:00 до 22:00, обслуговує 25 автівок з інтервалом руху 6 хвилин. Була пропозиція перенести з Пушкінської на Героїв Небесної сотні, а також продовжити через вул.Розвадовського. Ще одна пропозиція – скорегувати схему руху через Смирнова (вул.Пархоменко – Нігинське шосе – вул.Розвадовського) далі по маршруту.

Маршрут №15 «вул. Заводська – Пологовий будинок» з 06:30 до 21:30 обслуговує 16 автівок з інтервалом руху 5 хвилин. Прозвучала пропозиція продовжити маршрут по вул.Героїв Небесної сотні – Привокзальна – Пушкінська далі по маршруту. Також скорегувати схему руху маршруту № 5 з вул. Героїв Небесної сотні на вул.Пушкінська. Прозвучала ще одна пропозиція – перенаправити маршрут №15 від вул.Князів Коріатовичів – Крип’якевича – Маршала Харченка – Князя Володимира (Фрунзе) – Мануільського до ЗОШ селища Цукрового заводу.

Також мешканці просили, щоб №15 йшов по Героїв Небесної сотні повз міське кладовище до селища Першотравневе.

Маршрут №18 «Польські фільварки – с.Мукша Китайгородська» обслуговується з 06:30 до 21:30 з інтервалом у 10 хвилин 9 маршруток. Також обслуговується маршрут №18а, але за іншою схемою «Мікрорайон Жовтневий – сел.Першотравневе».

Планується ввести ще й нові маршрути №8 «ЗОШ №12 – вул.Північна», або «ЗОШ №12 – Пологовий будинок».

Цього разу в умовах конкурсу буде обов’яз­кова соціальна складова договору на перевезення пасажирів транспортом загального користування: перевізник за рахунок власної господарської діяльності, безоплатно, перевозить учасників бойових дій, учасників АТО, інвалідів війни, дітей-інвалідів з особою, яка ії супроводить, та пасажирів, які мають при собі картку «Кам’янчанина».

Також не буде в маршрутках лише 2 пільгових місця, а водій має забирати всіх, хто потребує їхати. Це дуже добре для пасажирів, проте не дуже для маршрутчиків, адже бувають випадки, коли маршрутка №2, 10, 5 майже повністю мусить перевозити атовців, і це несправедливо. В інших містах є практика – два пасажири на рейс, отже двоє пільговиків зайшло, інші очікують наступну маршрутку. І взагалі в цивілізованому світі пасажири, прийшовши на зупинку громадського транспорту, стають у чергу і немає штовханини. Але в Кам’янці йдуть іншим шляхом: пільговиків перевозитимуть стільки, скільки є на зупинці. Крім того, планується перевозити школярів за півціни вартості проїзду, тобто за 2 грн. Також у місті зберігається чотири коридори нічних рейсів, забороняється водію розмовляти по телефону під час руху та вмикати шансон. Квитки за проїзд мають видаватися обов’язково.


Теги: громадські обговорення, маршрутні перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.