Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

«ОВАЦІЯ» ПРИМІРЯЛА КОСТЮМИ

хеловін ОваціяЧи у вашій місцевості святкують Хелловін? У США і Канаді це свято дуже популярне і відзначається щороку 31 жовтня.

Можливо, ви особисто не вірите в надприродні сили і вважаєте Хелловін просто нагодою порозважатися і допомогти своїм дітям розвинути уяву.

В основі свята лежить контакт із духовними силами, більшість з яких лякають або погрожують, та намагання задобрити злих духів солодощами. Сьогодні цей звичай у формі випрошування солодощів є частиною Хелловіну.

Одягали страшні маски, щоб злі духи сприймали їх за подібних до себе духів, думали, що так злі духи не чіпатимуть. У минулому з ріпи або брукви робили ліхтарі, в які вставляли свічки. Вони мали відлякувати злих духів. На думку декого, свічка в ріпі символізувала душу, ув’язнену в чистилищі. Згодом ліхтарі почали вирізати з гарбузів.

Учасники театральної студії «Овація» (художній керівник Віталіна Пиріжок) Сахкамінського сільського клубу теж вирішили приміряти на себе ролі американського фольклору і трохи розважитися на дискотеці.

Теги: хелловін, театральна студія «Овація»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.