Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2017

НОВІ ГРОМАДИ І ПРОЕКТИ

Днями голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук погодив добровільне об’єднання нової територіальної громади. Відповідно до розпорядження від 6 липня ц.р., на Хмельниччині з’явиться Городоцька міська об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшли 18 сільських рад і одна міська.

Трохи раніше процес об’єднання завершився в Олешинській сільській об’єднаній територіальній громаді (Хмельницький район) і Солобковецькій сільській об’єднаній територіальній громаді (Ярмолинецький район). До Олешинської ОТГ увійшли дві сільські ради, до Солобковецької – чотири.

Також стало відомо, що Кабінет міністрів України виділив черговий транш у розмірі 2,6 млрд грн через Державний фонд регіонального розвитку на реалізацію 767 проектів в освіті, медицині, дорожній інфраструктурі та ЖКГ. Урядове розпорядження №461 побачило світ 12 липня. Хмельницькій області дісталося 139 млн 812 тис. грн.

Щодо Кам’янеччини, то тут фінансування отримають такі проекти:
– 982,36 тис. грн – будівництво водопроводу станції Гуменці, вулиць Зеленої, Першотравневої, Київської у с.Гуменці Кам’я­нець-Подільського району;
– 2 млн грн – реконструкція приміщення під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 на вул.Франка, 30, в Кам’янці-Подільському;
– 2 млн грн – реконструкція системи подачі повітря із заміною повітродувки в повітродувній станції каналізаційних очисних споруд на вул.Маршала Харченка, 2а, в Кам’янці-Подільському.

Теги: ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.