Перейти на мобільну версію сайту


26.05.2017

НЕВГАМОВНІ ЛОЖКАРІ

вербівчанкаУ березні з найвищою нагородою - Гран-прі ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сяйво первоцвітів» повернувся ансамбль ложкарів і народних інструментів «Вербівчани» з села Вербка Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Тоді 23 юних дарувань на чолі з керівником ансамблю Миколою Вапничним підкорили поважне журі в номінації «Інструментальне мистецтво». Сертифікат, який здобули «Вербівчани», дав їм право брати участь у наступних конкурсах за половину вартості. 

Менше ніж через два місяці «Вербівчани» знову підкорили мистецьке журі, вже Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Юні Таланти України 2017», який проходив у Львові 12-14 травня. Із західної столиці країни діти привезли заслужену перемогу - диплом лауреата 1-ої премії у номінації «Інструментальна музика», сертифікат на знижку 50% для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND», сертифікат на 1000 євро на один із фестивалів для поїздки в Болгарію в дитячий творчий табір «Вместе», а їхній керівник Микола Вапничний отримав диплом конкурсу за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Гуменецька громада по праву може пишатися керівником ансамблю ложкарів та народних інструментів «Вербівчани», директором сільського Будинку культури Миколою Вапничним та його вихованцями - Наталією Давидовою, Катериною Лаврентюк, Дарією Романовою, Веронікою Роїк, Мирославою Грушковик, Нікою Придолобою, Дарією Максімовою, Кристіною Максімовою, Вікторією Антонюк (ложкарі); Мар’яною Мавдрик (ксилофон); Аріадною Калатіною, Русланом Мостепанюком (домра); Ганною Лаврентюк, Тетяною Лаврентюк, Вікторією Осіпчук, Владиславом Бялковським (шумові інструменти); Ганною Супруненко (тамбурін); Вадимом Грищуком (гітара); Дмитром Олинець (великий барабан); Іваном Штефко, Владиславом Зарецьким (сопілка); Владиславом Веречанським (контрабас); Дарією Дригою (маракаси).

Керівництво громади на чолі з сільським головою Інною Абдулкадировою вітає юні таланти та бажає їм нових творчих злетів і перемог! 

Теги: ложкарі, "Вербівчанка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.