Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

НЕ ВСІ ЗРОЗУМІЛИ

28 вересня пройшло засідання 20 сесії районної ради 7-го скликання. Хоч цього разу депутати розглянули не так багато питань порядку денного, проте часто шпорталися на здавалося дріб’язкових моментах.

Розпочали, як завше, з депутатських запитів. До початку сесії нових не надходило, а власне на пленарному засіданні прозвучало декілька. Так, Микола Жоган зачитав звернення від афганців району, які просили виділити кошти на облаштування меморіального комплексу, а Іван Громик озвучив звернення, які він планує направити до обласної прокуратури щодо нецільового, на його думку, використання коштів колишнім очільником райради.

Народні обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя та внесли зміни до бюджету на 2017 рік. Також без зауважень погодили декілька стандартних районних програм, передали у комунальну власність Ластовецької сільради криниці та приміщення колишнього навчального закладу в Збручі. Зачепилися на питанні призупинення діяльності Устянської ЗОШ І ступенів, адже свободівець Іван Громик запевняв, що питання сформульване юридично неграмотно. Корективи все ж внесли й крапку на закладі поставили.

Під час пленарного засідання прозвітували всі голови постійних комісій. Трохи списів поламали, коли затверджували структуру виконавчого апарату райради, яку потрібно було привести у відповідність. Не всі народні обранці зрозуміли, для чого це потрібно. Як пояснив голова райради Віктор Кривак, такі кроки необхідні, аби не створювати зайвих посад.

У «Різному» депутати розглянули звернення від представників Староушицької селищної ради, які вкрай стурбовані рейдерським захопленням ще не розпайованих земель, а це майже 700 га. Про цю проблему ми писали в минулому номері газети.

Теги: засідання райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


 1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
  17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
  Голосів: 3
  1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
   На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?
   Ігор Гай (Аграрна партія України)
    2 (67%)
    
   Не підтримую жодного з кандидатів.
    1 (33%)
    
   Олег Стебницький (ВО "Свобода).
    0 (0%)
    
   Руслан Нестеров (БПП "Солідарність")
    0 (0%)
    
   Руслан Мельник (ВО "Батьківщина)
    0 (0%)
    
   Михайло Мікшанський (самовисування)
    0 (0%)
    
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.