Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2018

НАШ ОСТАННІЙ ШАНС!

земляВік нашої Землі оцінюється в 4-5 млрд років, а всієї галактики – 6-7 млрд років. За цей період відбулися страшні катаклізми як із землею, так і з тими мешканцями, що проживали. 

Описувати все, що відбувалося, немає сенсу, бо займе багато сторінок. Хочу тільки відмітити, що люди «сонячного культу» значно порядніші, ніж люди «місячного культу» по відношенню до природи і до себе. Люди «місячного культу» мають жагу: добре поїсти, гарно одягнутися, шикарну квартиру (палаци), шалене кохання, бути дуже гарним, мати вищу освіту і не одну, посаду, відпочинок за кордоном і т.п. А де ж бажання до знань, що таке світ, в якому ми живемо, для чого ми живемо в ньому, що ми творимо в цьому світі, добре чи погане, й хто в цьому винен? Отже, ми повинні провести своє життя в пізнанні, щоб стати справжньою людиною, а не рабом! Якщо людина засвоїла минуле, бачить сучасне, тоді вона може передбачити майбутнє.

Під кінець 19 на початку 21 століття вчені говорять, що земля підійшла до глобальних змін клімату, які підтверджуються ізотеричними спостереженнями та дослідженнями. В цій ситуації все в космосі змінюється. Щодо землі, то великий вплив на її зміни та їхнє прискорення мають люди. Наша так звана п'ята цивілізація (заводи, фабрики, вирубка лісів, автотранспорт, літаки, добування вугілля, нафти, газу, атомна енергія та, особливо, зброя і т.п.) прискорює зміну клімату і зміну самих землян.

Сьогодні великою неприємністю для нас є глобальне потепління, що зумовлене надходженням в атмосферу землі вуглекислого газу антропогенного походження і вище згаданих цивілізаційних прийомів. Все це в кінцевому підсумку призведе до широкомасштабного потопу землі, який знищить грунт і затопить більше 50% суходолу, де ми проживаємо. За рахунок цього рівень світового океану до 2050-2055 рр. підніметься до 1 м, а може й більше. Це призведе до затоплення островних держав і частини великих островів (Британія, Америка, Європа). Розтануть горні льодовики (Китай, Непал, Латинська Америка), що призведе до затоплення низинних ділянок суходолу та зменшення прісної води. У 2100 р. всі льодовики розтануть. До 2050 року ситуація буде катастрофічною: урожаї зменшаться на 30-50% (Америка, Європа). Будуть стихійні явища – паводки, торнадо, сильні опади, зсуви грунту, підвищення вологості повітря.

Дістанеться і Україні. За період 2030-2050 рр. під загрозою затоплення будуть Херсонська область, низинна частина суходолу Криму, Одеської області та Приазов’я. Збільшиться кількість циклонів і стихійних лих. За даними Укргідрометцентру, на півночі України ліси самі і при допомозі нашій (вирубки) будуть перетворюватися в степ. А сучасний степ стане ще більш сухим. Мало опадів та посухи, різка зміна температури – зменшення урожаю с/г культур, що призведе до погіршення економіки і нашого живлення.

Якщо в нас сьогодні 4 пори року, то в майбутньому буде дві, як раніше (літо-зима). Відповідно до цього, вже тварини, комахи і рослини полегенько переміщуються на північ. До нас вже переселяються 600 видів рослин з Ближньої та Середньої Азії, Середземномор’я. Амброзія заполонила весь Кам’янець-По­діль­ський район і дійшла до Карпат.

Висока сонячна радіація буде впливати на наше здо­ров’я (інсульти, інфаркти), порушення пам’яті. Потрібно буде вирощувати інші культури. Дослідження показують, що до 22 століття людство загине! Чому? А тому, що кількість населення збільшується, як і непомірне споживання всього з великою жадобою. Долар загубить вас. Разом з цим вимре велика кількість тварин. Можливо, що сьогоднішня ситуація незворотна, бо владу захопили демонічні сутності (сіоністи-масони) і християнська релігія, які нас готують до Апокаліпсису без нашого супроводу. А ми зазомбовані і слухаємося їх.

Після 2020 р. середня температура на землі буде більшою на 2,4°С ніж сьогодні. З потеплінням клімату пустелі рухаються на північ зі швидкістю 10 км/рік, зневоднення землі – 25 км/рік. Ми очікуємо в Україні субтропічний клімат, а на півночі клімат сьогоднішнього Предкавказ’я. Схаменіться люди, бо біда буде!

Сенс життя нашого на Землі – це ціль нашого безсмертя. Якщо ми цього не зрозуміємо, то піде­мо в небуття, як пішли попередні цивілізації. Без цієї цілі сенсу життя немає.

Григорій СТАРИНСЬКИЙ,
кандидат с/г наук, ПДАТУ.

Теги: вік Землі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.