Перейти на мобільну версію сайту


15.12.2017

НАС, КАМ’ЯНЧАН, ОБІКРАЛИ!

12 грудня відбулася 47 позачергова сесія міської ради, на початку якої представник від ради підприємців при Кабміні вручив міському голові Михайлу Сімашкевичу почесну грамоту за розвиток малого підприємництва. 

Одне з основних питань, яке розглянули депутати – внесення змін до бюджету у зв’язку із завершенням року та необхідністю перерозподілу коштів. Основних змін зазнали сфери освіти, культури, медицини та житлово-комунального господарства. У стоматологічну поліклініку буде придбано комп'ютер та програмне забезпечення для ведення електронної черги. Більше мільйона спрямовано на лікування хворих на цукровий діабет. Передбачена сума на придбання обладнання в медичні заклади – міську і дитячу поліклініки, амбулаторії сімейної медицини тощо.

З приводу діяльності управління охорони здоров’я висловився депутат Анатолій Гурома. Він порадив переглянути штат управління. Найбільше він був обурений тим, що наказом начальника управління було премійовано головного лікаря комунального підприємства «Кам’янець-Подльська стоматологічна поліклініка». Анатолія Степановича обурило те, що керівник галузі розкидається бюджетними коштами. І ще він був незадоволений тим, що амбулаторію сімейної медицини, яка була в центральній частині міста, забрали звідтіля, а лікарів перевели – кого в поліклініку №1, кого в дитячу, а кого на Франка. І тепер мешканці центральної дільниці не знають, куди їм йти лікуватися. Свого часу розпіарили цю амбулаторію, підприємця, який надав площу, але тепер, через тоді необдумані кроки, страждають пацієнти.

На захист начальника став голова депутатської комісії з питань охорони здоров’я Олег Ткач. Він проти того, щоб ліквідовувати управління охорони здо­ров’я, але за те, щоб роботу оптимізувати.

Також Анатолій Степанович схвально висловився щодо створення нового відділу контролю за дотриманням законодавства про працю, який зможе виявляти недобросовісних підприємців та роботодавців. Тим паче, що відділ сам на себе зможе заробляти. 

200 тисяч гривень, які передбачалися на Кушнірську вежу, буде перерозподілено на ремонтно-реставраційні роботи Казарм фортеці. 618 тисяч гривень виділено комунальному підприємству «Житловик» для закупівлі трактора з обладнанням для посипання доріг у зимовий період. Додаткову суму отримав і проект облаштування скверу по вулиці Вокзальній.

Було порушено питання трансляції сесії онлайн. Депутати від «Свободи» незадоволені тим, під яким ракурсом ведеться трансляція, а Анатолій Гурома наполягав, щоб нарешті було встановлено обладнання в 209 кімнаті міськвиконкому для трансляції засідань депутатських комісій. Але це питання відтермінували, а трансляцію із сесійного залу при можливості переналаштувати.

Частину коштів отримало управління освіти і науки для обладнання в навчальні заклади, де впроваджується інклюзивне навчання. Було розглянуто і низку інших змін.

Внесли зміни до структури виконавчих органів міської ради, збільшивши кількість штату в зв’язку із законодавчими змінами та необхідністю створення двох нових відділів: відділу контролю за дотриманням законодавства про працю та відділу з питань регулювання земельних відносин.

Жваво обговорювалося питання щодо ремонту об’їзної дороги. Працювали комісії, які зафіксували всі недоліки з ремонту дороги. Асфальтове покриття за кілька тижнів після його вкладання вже почало зсуватися, дорожнє покриття зроблено вужче за попереднє і на обочинах утворився рів, який після дощу наповнюється водою. Крім того, ТОВ «Єврошляхбуд», яке стало переможцем тендерних торгів, не дотрималося нормативів ДБН, не облаштувало в’їзди і виїзди з дворів, не заасфальтувало зупинки громадського транспорту, про що було задекларовано в угоді. 

– Нас, кам’янчан, обікрали! – прокоментував зазначене Анатолій Гурома.

Депутати готові докласти максимум зусиль, аби «Єврошляхбуд» позбавити ліцензії. Тому вони підтримали звернення до Прем’єр-міністра України та Генерального прокурора, в якому йдеться про незадовільний ремонт дорожнього покриття по вулиці Князів Коріатовичів. Оскільки вказана дорога знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг, саме ця структура провела тендер, який виграла фірма, що не дотрималася всіх технологічних процесів і як наслідок – вже сьогодні дорожнє покриття зазнає руйнації. Відтак депутатський корпус сподівається на справедливе розслідування цієї справи.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.